Warsztat DarthMo

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser163071

Guest
Darth?? a mi zrobisz nową sygnę taką żeby nawiązywała do mojego avataru :D
 

DeletedUser

Guest
Może po konkursie,bo dopiero co wróciłem teraz z pojedynku siatkówki plażowej jestem tak wymęczony że mała głowa >> ale tak po konkursie :)
 

DeletedUser

Guest
A wygrałeś chociaż? ;)

Z bratem trafiliśmy na takich dwóch znajomych więc dobrze się znaliśmy gra była zacięta a to już był finałek,bo reszta poszła gładko :p lecz siatkówka plażowa dała mi w kość nigdy wcześniej nie grałem plażowej :D jak już tylko halowa ^^

A krótko mówiąc dostaliśmy od nich pierwszy do 17 a drugi do 19 :p fajnie się grało mam nadzieję że za 2 tygodnie poprawimy wynik :p Gównie u nas przyjęcie na 100% ale ataki nieskończone i to przez mnie :p 3x kiwka mi się nie udała i atak w taśmę w drugim to wszystko na mnie zadziałało bo mnie zagrywką męczyli :pP i po jakimś czasie psychika pada :D blok też był (tylko jeden) i to bardzo efektywny koleś chciał go po skosie ale zamknął mu drogę lecz i tak bym wybronił jak by walił po prostej :)
 

DeletedUser

Guest
taki userbar :)

scaled.php

scaled.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
scaled.php


Ten stock już kiedyś pokazywałem na innej sygnie ale co tam druga nie zaszkodzi :p
Jakieś uwagi co do sygny ? chętnie bym się dowiedział co można by zastosować tutaj dodatkowego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zobacz 3 post od góry :pP i tak ledwo wyrabiam,bo zajęty jestem teraz same turnieje siaty o_O
 

DeletedUser

Guest
Chyba trzeba zrobić aktualizacje tematu :p czasu mam mało ale jakoś jeszcze funkcjonuję :D

scaled.php


scaled.php



To są same prace na pojedynek(Forum Grafika),jedna już wisi druga czeka ale będą poprawki i tak ostro się nie nachapałem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
scaled.php


Inna moim zdaniem lepsza wersja tej sygnatury :p


Dawid wszystko będzie tylko ja czasu potrzebuje,pewnie stop and go zapoda temat anime to pewnie dla ciebie zrobię sygnaturę wtedy eh
 

DeletedUser159420

Guest
Praca ładna ale na moje po lewej ciut za dużo świata a tak to piękna.
 
Do góry