Ulepszenie HTML

Jesteście za ulepszeniem BB-code na plemionach???


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mój postulat to ulepszenie BB-Code w grze (forum plemienne) o wstawianie nowe funkcje m.in. wstawianie filmików z youtube i megavideo....
p.s. nie chce mi się opisywać tego bo każdy wie o co chodzi.... ;D
 

DeletedUser123948

Guest
Nie ma po co tego robić... nawrzucają plemiona linków w karczmie i serw będzie lagował ;/ wystarczy dać linka :D
 

DeletedUser

Guest
^^+1
wystarczy bbcode url a jeżeli chce ktoś coś więcej to niech sam napisze swoją grę..
 

DeletedUser160285

Guest
A właśnie mi brakuje trochę tagów. Konkretami rzucać nie będę, ale jak dla mnie to dobry pomysł, urozmaicić tyci to forum w środku plemienia. Niby alternatywą jest założenie forum zewnętrznego, co nie jest problemem, nawet dobrze skonfigurować, by nie było niepożądanych członków, ale nie każdy chce takie forum.
Tak samo brakuje mi na forum plemiennym możliwości tworzenia subforów.
 

DeletedUser

Guest
^^+1
wystarczy bbcode url a jeżeli chce ktoś coś więcej to niech sam napisze swoją grę..

jasne że bym mógł załatwić gotowy serwer plemiona...
ale po co?
czyż nie lepiej wzbogacić tradycyjne plemiona?
lagi...?
bez przesady... the west ma multum bajerów itd...
a my tu mówimy "o odnośnikach" "obiektów" ...
a plemiona nie gęsi i swój mega serwer mają...
w końcu to szanująca się gra należąca to klasyk...
a np. na tym forum jest opcja video ...
możemy też zobaczyć rozbudowane plemiona o wstawianie "tematycznych" obrazków (budowle, jednostki)
a filmiki z YouTube... mogą być "czytelniejszym" ogłoszeniem nie zajmujących tysiące znaków... a aktywny wpis nie zajmuje więcej jak 150 znaków :)



przy okazji panowie z vbulletin by pomogli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mnie też brakuje wielu bb code. Dobrym pomysłem była tabelka, czas na resztę;)

powinien być dostęp do wszystkich bb code jakie są dostępne na tym forum. Niektórym przyjemniej by się grało:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry