Turniej na najlepszego gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser163538

Guest
Ma kilku rundach się zabawie. Mam ferie, ale nie będę cały czas przed kompem siedział.;)
 

DeletedUser137073

Guest
Hehe ja ferii nie bd miał ,a wiec tylko rundki sie beda liczyły po 16 ;] a ich nie jest duzo ;] więc chyba marne szanse ;] i wszystkich nie bd grał ;]
 

DeletedUser144973

Guest
ehh, Nie wiem na co liczycie:D, tak jak pisałem. Zwycięzca już z miejsca wybrany:p, . Wy możecie pobić się o top2 z MeFFciem:D:p
 

DeletedUser

Guest
Zrób drubens 2-gi turniej od 13 lutego ^^

Szczerze mówiąc jest to niesprawiedliwe.Jak już coś to zróbcie to po feriach ,żeby było wyrównane ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Ja mam ferie i co ?
Nie widzi mi się wstawać 7-8 rano na poranne rundy.
Po za tym matura w maju..
Więc max 5-6 rundek może zagram, dam szansę innym :D

Grand nie bulwersuj się. Problemy życiowe wyładuj na kolegach w szkole :p
 

DeletedUser154193

Guest
Witam, też jestem zdania, iż turniej powinien być bardziej rozłożony w czasie.
Być może zagram kilka wieczornych rundek, żeby zobaczyć poziom aktualnych graczy :)
 

DeletedUser157008

Guest
Mam tydzień na nauczenie tatay i mamy gry na sp i moja rodzinka to wygra ;D
 

DeletedUser

Guest
A wiec mozemy zaczac zabawe :)

Zycze kazdewmu powodzenia w grze , a za bledy sory ale alt mi nie chodzi

znaczy 15 stycznia ale lubie sie spieszyc :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli dobrze policzyłem to będzie 22 rundy. Czyli za wygranie wszystkich 2200pp.

hehehe dobry chwyt panie drudens :)) podkreslam co napisal punkty premium za wygranie wszystkich rund czyli jak ktos wygrya 21 to pp juz nie otrzyma wszedzie sa kruczki i nawet w plemionach sie zdarzaja:))
 

DeletedUser162183

Guest
lol jak nie dostanie.. znaczy róznie mozna to zinterpretowac ale za wygranie kazdej jest 100:) Radził bym na zmiane łacznie mozna wygrac 2200pp:)
 

DeletedUser

Guest
turniej powinien sie skaldac z 3 tygodni z przerwami tak by kazde wojewodztwo mialo tydzien ferii. Wtedy bylo by to wmaire adekwatne, aczkolwiek duzo osob wyjedzie w ferie. Pozatym 1/3 rund to rundy poranne okolo 8 rano na ktore nie widzi sie wiekszosci w ferie wstawac.



ta i jeszcze wtydzień dla studentów w połowie lutego jak będą po sesji ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry