Turniej na najlepszego gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser152508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser150139

Guest
Myślę , że aby bardziej było skoro do gry to powinno być punktowane pierwsze 5 -6 miejsc,wtedy walka byłaby bardziej zacięta :))

Aby częściej takie turnieje.

(czyżby specjalnie podczas czyiś ferii :pP?) - powinno to być w innym terminie...albo po 3 rundy w tygodniu przez jakiś dany czas wtedy wszyscy mieliby równe szanse..wygra "ktoś z feriami" :D
 

DeletedUser144973

Guest
Ja mam szkołę, no ale zwyciezca już z góry jest znany:p
 

DeletedUser153359

Guest
Drubens ale troszku na serio skiepściłeś termin to powinno troszkę inaczej wyglądać a mianowicie tak by ten trniej trwał coś koło półtora miesiąca rundy były dawane w różnych terminach tak by na ferie u każdego wpadało pare rundek wtedy będzie uczciwiej a tak znów nie wyłoni się najlepszego bo będzie coś tego typu "a ten wygrał bo miał ferie i grał co rundke"
 

DeletedUser

Guest
Drubens ale troszku na serio skiepściłeś termin to powinno troszkę inaczej wyglądać a mianowicie tak by ten trniej trwał coś koło półtora miesiąca rundy były dawane w różnych terminach tak by na ferie u każdego wpadało pare rundek wtedy będzie uczciwiej a tak znów nie wyłoni się najlepszego bo będzie coś tego typu "a ten wygrał bo miał ferie i grał co rundke"

Prawda jest taka... Ze Ci co nie maja ferii... specjalnie sobie je zrobia xD

Zaloze sie, ze loser i Skatek z 22 turnieji zagraja conajmnie 18 xd
 

DeletedUser153359

Guest
co do robienia ferii nie sądzę Ci na prawdę dobzi odróżniają życie realne od gry...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Prawda jest taka... Ze Ci co nie maja ferii... specjalnie sobie je zrobia xD

Zaloze sie, ze loser i Skatek z 22 turnieji zagraja conajmnie 18 xd

Nie mów tak:)
Dla mnei życie realne jest "lekko" wazniejsze. Turniej za rok też bedzie i tamten może zagram tutaj z 5 rund to maks zebym grał...

Meff i makap beda grali bo ferie maja.
 

DeletedUser

Guest
byczos mowisz o Puszku, Meffie, Damianusie... itp.

A ja mowie o loserze i skatku ;p
 

DeletedUser157137

Guest
turniej powinien sie skaldac z 3 tygodni z przerwami tak by kazde wojewodztwo mialo tydzien ferii. Wtedy bylo by to wmaire adekwatne, aczkolwiek duzo osob wyjedzie w ferie. Pozatym 1/3 rund to rundy poranne okolo 8 rano na ktore nie widzi sie wiekszosci w ferie wstawac.
 

DeletedUser

Guest
zróbcie od 11lutego :D;d
lipa teroche z terminem ale kilka na pewno zagram:p
 

DeletedUser153359

Guest
swą propozycje ja już wyraziłem każdy powinien mieć równe szanse skoro to turniej na najlepszego a nie turniej na tego który ma najwięcej czasu wolnego

a swoją drogą ciekawe czy zumirek i ciepa raczą się zjawić :rolleyes:

@Edit: Sulivan loserek też taki zły w sumie nie jest grać umie i to jest pewne ale loserku dobrze wiemy że na połowie rund będziesz przynajmniej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161884

Guest
Mogli by zrobić też rundy 1/2 godzine ;p
Dla pracujących i uczących się ;d
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
Ferie mam tylko co z tego? Przed plemionami ich nie przesiedzę. Kilka rundek zagram, może nawet ze 3 do końca ale będę wbijał i nękał atakami faworytów. ...
 

DeletedUser

Guest
no to może i suchar spróbuje czy jeszcze cos potrafi:D Akurat mam ferie to bede pykał cały czas:D
 

DeletedUser137618

Guest
Gratulacje dla tych , którzy zmarnują ferie na te rundy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry