Turniej na najlepsze plemię 2012 roku - propozycje

Status
Zamknięty.

DeletedUser151354

Guest
Aq i tu jest problem jak nie z Tobą to nie ma z kim...Ci którzy grają umieją grać na takim etapie ale w początkach nie wyróżniali się. O to mi chodzi.
 

DeletedUser

Guest
Aq i tu jest problem jak nie z Tobą to nie ma z kim...Ci którzy grają umieją grać na takim etapie ale w początkach nie wyróżniali się. O to mi chodzi.

Przesadzasz:). Powiedzmy, że jakby się ekipa Jakiesiów zebrała namówił bym byłego Jakiesia, który ostatnio bardzo dobrze radzi sobie jako wódz (aktualny special należy do jego Ekipy) - Vit* - by Was poprowadził.

I od razu może napisze, przemyślałem sprawę i zorganizuje turniej, ale proszę by chętni już się w tym temacie zgłaszali, krótko i treściwie jednocześnie pisząc co by zmienili w zamyśle turnieju. Jeśli do końca stycznia znajdzie się minimum 8 ekip szanowanych turniej będzie zatem drodzy forumowicze proszę byście także popisali po graczach (nawet z wrogiego obozu jeśli prezentują poziom) i zachęcili ich. Pozdrawiam
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Przesadzasz:). Powiedzmy, że jakby się ekipa Jakiesiów zebrała namówił bym byłego Jakiesia, który ostatnio bardzo dobrze radzi sobie jako wódz (aktualny special należy do jego Ekipy) - Vit* - by Was poprowadził.

I od razu może napisze, przemyślałem sprawę i zorganizuje turniej, ale proszę by chętni już się w tym temacie zgłaszali, krótko i treściwie jednocześnie pisząc co by zmienili w zamyśle turnieju. Jeśli do końca stycznia znajdzie się minimum 8 ekip szanowanych turniej będzie zatem drodzy forumowicze proszę byście także popisali po graczach (nawet z wrogiego obozu jeśli prezentują poziom) i zachęcili ich. Pozdrawiam

Vitor by nie ogarnal specka gdyby nie ja :D
caly czas wszystkich na duchu trzymam :D
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
225
Kilka moich uwag.

Gdy dane plemię zgłasza graczy to według mnie powinni oni być związani z plemieniem od dawna i grywać w nim na wcześniejszych światach, a nie specjalnie się rekrutuje graczy tylko na ten turniej aby wzmocnić skład. Ja osobiście postaram się wystawić skład z graczy którzy grają u mnie w zespole przynajmniej ponad 2 lata, a połowa składu będzie rekrutowała się z graczy występujących w HEG od 2008 roku.

W jaki sposób będzie się sprawdzało czy przestrzegany jest zakaz prowadzenia dyplomacji?
Niektóre plemiona które za pewne wystąpią miały już sojusze kilka lat temu czy nawet zdążyli poznać się w realu.

Według mnie wyłączona też powinna być możliwość gry jako co-playerzy. Jedna osoba na koncie zdecydowanie wystarcza.

Jestem również za wprowadzeniem limitu farmienia. To pobudzi graczy zdecydowanie do myślenia, opracowywania taktyki, strategii. Najlepszy nie będzie już ten kto najwięcej wyfarmi, tylko ten kto najlepiej będzie mógł wykorzystać potencjał wioski.
 

DeletedUser

Guest
Kilka moich uwag.

Gdy dane plemię zgłasza graczy to według mnie powinni oni być związani z plemieniem od dawna i grywać w nim na wcześniejszych światach, a nie specjalnie się rekrutuje graczy tylko na ten turniej aby wzmocnić skład. Ja osobiście postaram się wystawić skład z graczy którzy grają u mnie w zespole przynajmniej ponad 2 lata, a połowa składu będzie rekrutowała się z graczy występujących w HEG od 2008 roku.

Dobra uwaga, jak ktoś zgłosi skład bede sprawdzał w twstats czy dany gracz u nich grał na świecie który będzie podstawą ich przyjecia (czyli gdzie mieli sukcesy). Powiedzmy że na 30 osób damy tolerancje hmm 5 osób, ale to założenie, będą problemy ze składem w wielu ekipach powiększy się tolerancję.

W jaki sposób będzie się sprawdzało czy przestrzegany jest zakaz prowadzenia dyplomacji?
Niektóre plemiona które za pewne wystąpią miały już sojusze kilka lat temu czy nawet zdążyli poznać się w realu.

Hmm no cóż na pewno niedopuszczalna będzie dyplomacja z plemieniem spoza turnieju (ja wiem jak to sprawdzać i jak pokazał poprzedni turniej nakładam olbrzymie za to kary; jakieś nieprzekonujące argumenty od razu odrzucam). Co do plemion turniejowych, to jest bezcelowym bym takową zabraniał w końcu jeden z elementów strategii. Trzeba będzie się dostosować i poszukać wśród plemion turniejowych także kogoś z kim po współpracujemy (jeśli będzie konieczność). Bonusy za wojnę są elementem, który ma zniechęcić do takich ruchów.

Według mnie wyłączona też powinna być możliwość gry jako co-playerzy. Jedna osoba na koncie zdecydowanie wystarcza.

Odkąd mnie pamięć sięga od zawsze nie dopuszczałem w konkursach/turniejach tego typu rozwiązań.

Jestem również za wprowadzeniem limitu farmienia. To pobudzi graczy zdecydowanie do myślenia, opracowywania taktyki, strategii. Najlepszy nie będzie już ten kto najwięcej wyfarmi, tylko ten kto najlepiej będzie mógł wykorzystać potencjał wioski.
Tak jak i ja o czym napisałem w pierwszym poście:).
 

DeletedUser150958

Guest
Pomysl fajny. Bodajże Adrian76 go kkiedyś tam też rzucił. Nie rozumiem uszczypliwych postów takich graczy jak np. Miolka. Aq'u sie stara i chwała mu za to.

/ciach/

Pomysł nawet nawet ale hmm ktoś wywoła 5 wojnę z małymi plemionami i je wygra po kilku dniach to co?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150958

Guest
Widać, że nie przeczytałeś postów w tym temacie. Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz i dopiero zadaj pytanie. Zobaczysz, że ono będzie wtedy zbędne:).
tak myślałem że gdzieś jest odp na to pytanie wiec teraz poszukam heh nie chciało mi się czytać tego spamu:)
 

DeletedUser150958

Guest
Hmm widzisz, a ja mam odpowiadać na jedno pytanie kilka razy? Widzisz, wypadałoby przeczytać zanim zada się pytanie, ja też troszkę cenię swój czas:).
a czy ja żądałem odpowiedzi? nie więc problemu chyba nie ma hehe tak samo ja cenię i jeśli nie widzę potrzeby nie czytam :)
 

DeletedUser137285

Guest
pomysł świetny... zdecydowanie wystartujemy jesli liczebnosc i dlugosc trrwania bedzie zmniejszona... max 10-15 osob na plemie i max 2 miechy gry... po 4 tygodniach dac odkrycia i kolejne 4 na ich utrzymanie...

po 8 tygodniach gry za kazde odkrycie w posiadaniu +10% pkt ... to bedzie bardziej uczciwe:)
 

DeletedUser137434

Guest
Oczywiście osobiście pomogę AQ w organizacji turnieju.
Mam nadzieję iż ludzie będą na tyle poważni i chętni do zabaw bez kantów.

Dzięki poprzedniej edycji turnieju już wiadomo co poszło i jak wyszło :)
 

DeletedUser74235

Guest
Oczywiście osobiście pomogę AQ w organizacji turnieju.
Mam nadzieję iż ludzie będą na tyle poważni i chętni do zabaw bez kantów.

Dzięki poprzedniej edycji turnieju już wiadomo co poszło i jak wyszło :)

I pisze to osoba, ktora miala dosc dluga, ciekawa i niezwykla przygode na poprzednim turnieju...
 

DeletedUser

Guest
pomysł świetny... zdecydowanie wystartujemy jesli liczebnosc i dlugosc trrwania bedzie zmniejszona... max 10-15 osob na plemie i max 2 miechy gry... po 4 tygodniach dac odkrycia i kolejne 4 na ich utrzymanie...

po 8 tygodniach gry za kazde odkrycie w posiadaniu +10% pkt ... to bedzie bardziej uczciwe:)

Napisałem w pierwszym poście, że 60 dni to moim zdaniem optimum ile powinien trwać turniej:).

Co do liczby graczy. Poniżej 20 na 100% nie zejdzie. Jak już wcześniej wspominałem jak będą problemy z uzbieraniem składów to będę zmniejszał limit 30 graczy w plemieniu. Co do procentów hmm może i ciekawe rozwiązanie zwłaszcza, że będzie reguła zagrody i utrzymać nie będzie łatwo.

Obama dostał pokojowego nobla a prowadzi ze 3 wojny :(

Także nad tym szkoduję, ale fakt faktem skazany nie był za jakiekolwiek wykroczenie.

Oczywiście osobiście pomogę AQ w organizacji turnieju.
Mam nadzieję iż ludzie będą na tyle poważni i chętni do zabaw bez kantów.

Dzięki poprzedniej edycji turnieju już wiadomo co poszło i jak wyszło :)

Nie powinna być potrzebna pomoc (oprócz tej od obsługi gry przy sprawdzaniu graczy w czasie rozgrywki przynajmniej trzy razy jednego gracza) . Ostatnio byli komisarze teraz nie będą potrzebni bo turniej przybierze inną trochę formę jak zresztą widać.
 

DeletedUser151354

Guest
Aq cóż Vit nie jest zły ale gra w plemieniu pod jego ręką to nie najlepsze rozwiązanie. No nic zobaczymy kto się zgłosi.
 

DeletedUser151354

Guest
miałem okazję na specku 4 walczyć z jego plemieniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry