Troszke trudniejszy poczatek

  • Rozpoczynający wątek syfon123
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci sie podoba pomysl ?

  • Tak

    Głosy: 28 13,7%
  • Czegos tutaj braknie

    Głosy: 52 25,4%
  • Nie

    Głosy: 125 61,0%

  • W sumie głosujących
    205
Status
Zamknięty.

DeletedUser79177

Guest
A może idźmy dalej z taką demolką i zaczynajmy grę od WYBUDOWANIA wioski...
Na początku gry, dostawalibyśmy jedynie gołą lokalizację...:D
 

DeletedUser93204

Guest
a jak cokolwiek zbudujesz bez ratusza??

Masz rację jakmożna coś wybudować.Po pierwsze ten pomysł jestbeznadziejny ikto wie jak jeszcze gorsze.Dlatego jestem na nie.NIe dawno zaczynało sie od 116 punktów potemw granicach 60-76 a teraz 26 pewnie za kilka światów będziemy rozpoczynać od 12 punktów lub tyle co wynosi pierwszy poziom ratusza
 

DeletedUser40104

Guest
Masz rację jakmożna coś wybudować.Po pierwsze ten pomysł jestbeznadziejny ikto wie jak jeszcze gorsze.Dlatego jestem na nie.NIe dawno zaczynało sie od 116 punktów potemw granicach 60-76 a teraz 26 pewnie za kilka światów będziemy rozpoczynać od 12 punktów lub tyle co wynosi pierwszy poziom ratusza

Kolega nie wie, że na nowych światach ZAWSZE zaczyna się od wioski 26p, która podczas późniejszej rejestracji stopniowo przeradza się w wioskę 116p? Poza tym kolega mógłby uzasadnić, dlaczego tak beznadziejny? Promuje graczy doświadczonych umiejących szybko stanąć na nogi po rozpoczęciu gry, a utrudnia życie farmom, które nie mają jak rozbudować zanadto wioski. Mi osobiście to odpowiada.
 

DeletedUser82223

Guest
To nie ma sensu. Tylko opóźnia grę o kilka dni bo na początku wszystkie wioski będą się musiały rozwijać tak samo.
 

DeletedUser88448

Guest
może być bez budynków!! mi to pasuje !
poprostu będzie przycisk "budynki" wejdziesz zbudujesz ratusz i gra się toczy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser88448

Guest
oczywiście przycisk "Budynki" będzie na miejscu ratusza jak ratusz się zbuduje ten przycisk zniknie i pojawi się ratusz...:)
 

DeletedUser26818

Guest
No co ty przecież na początek jest stanowczo za mało budynków, na starcie każdy powinien mieć wioskę 12355pkt i full spichlerz, zaraz po 5 dniach ochrony by się ludziaska tłukli na maxa, to by było dobre.:)

To jest ciekawy pomysł dopiero... i jeszcze pełna zagroda. Na początku wpisujemy tylko ile czego chcemy mieć :p
 

DeletedUser93933

Guest
Tak jak już ktoś zauważył - jak zbudować ratusz, jak nie mamy w czym go zbudować:confused: Aby cokolwiek zbudować jest przecież ratusz potrzebny.
 

DeletedUser90645

Guest
a ja dałbym właśnie jeszcze więcej, by mieli łatwiejszy start :)
Jestem na nie.
 

DeletedUser92973

Guest
ja stawiam na nie plemiona są plemionami i tak zostanie
 

DeletedUser8802

Guest
ktos napisal by sam plac dostawac pod budowe wioski ale ten plac trza jakos dostac wiec idziemy sobie takim chlopem do rycerza zostajemy giermkiem po jakims roku zostajemy koronowani na rycerza ;p i taki rycerz musi sie wykazac w bitwie to zajmnie jakies 2-4 tyg i wtedy dostajemy plac pod budowe i kilku chlopow :D ktory buduja ratusz przez 2 dni ( bo tych clopow malo ;p) i jak wybyduja ratusz musza wybudowac zagrode chociaz zaraz przeciez na ratusz trza mniejsca w zagrodzie czyli budujemy 1sza zagrode puzniej ratusz :confused::D
 

DeletedUser95328

Guest
Jestem na nie.Dlatego ,że jest trudno a ja nie chce mieć trudniej.
 

DeletedUser102578

Guest
dobry pomysł ale trzeba nanieść poprawki bo nie błoby ratusza :)
na jednym ze swiatow na ktorych gralem huty byly na 0 poziomie i trzeba bylo sobie poradzic :)
 

DeletedUser

Guest
do ratusza nie jest nic potrzebne, wiec mozesz najpier zbudowac ratusz.
To bylo bezsensowne pytanie.Rownie dobrze mogles spytac "jak zbudujemy koszary?" przeciesz odpoczatku nie ma 3 ratusza :)

a jak go nie ma to gdzie go zbudujesz?
Pomysł do kitu
 

DeletedUser93832

Guest
Nigdy w życiu.
Bezsens, plemiona straciłyby na takich śmiesznych pomysłach.
Czytałem nawet jeden, w którym było, że gracz co ma 6k nie może przejmować gracza co ma 2k, ponieważ szlachcic jest honorowy.:D:D<lol5>:D:D:D
Śmiech na sali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry