Troszke trudniejszy poczatek

  • Rozpoczynający wątek syfon123
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci sie podoba pomysl ?

  • Tak

    Głosy: 28 13,7%
  • Czegos tutaj braknie

    Głosy: 52 25,4%
  • Nie

    Głosy: 125 61,0%

  • W sumie głosujących
    205
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysl.Jak dla mnie to mamy za latwy poczatek :) Mozna by wytestowac to i w jednym ze swiatow na poczatek dac takie budynki jak :

1 poziom placu
1 poziom spichlerzu
1 poziom zagrody


Normalnie jest tak :

1 poziom ratusza
1 poziom placu
1 poziom spichlerzu
1 poziom zagrody
1 poziom schowka

Normalnie mamy na poczatek 26 pkt
W tym ukladzie bysmy mieli ich 11 :cool:


Pomyslmy logicznie, po co nam na poczatek schowek ? Nikt nas nie bedzie farmil narazie - w tym samym przykladzie nie mamy muru, jest on dopiero pozniej.
Ratusz mozna wybudowac, ale jest on potrzebny dopiero na 3 poziomie :)
Wiem, ze ten pomysl nie przejdzie, ale lubie poczytac rozne zdania - dyskusje ;D


PS.Jezeli komus jeszcze za duzo, mozna wytestowac inne 2 wersje :

- 0 budynkow od poczatku :)
- Tylko kopalnie na 1 poziomie :)
 

DeletedUser

Guest
do ratusza nie jest nic potrzebne, wiec mozesz najpier zbudowac ratusz.
To bylo bezsensowne pytanie.Rownie dobrze mogles spytac "jak zbudujemy koszary?" przeciesz odpoczatku nie ma 3 ratusza :)
 

DeletedUser

Guest
ale budujesz w ratuszu. jak zbudować ratusz nie mając ratusza który jest Ci potrzebny do zbudowania ratusza żeby móc wybudować ratusz. tak to mniej więcej wygląda a co do pomysłu to nawet ciekawe. schowek to faktycznie w takiej fazie luksus
 

DeletedUser27357

Guest
Można by przetestować budynki tak jak mówisz, tylko dołożyć do nich Ratusz i byłby luksus :D. Jestem na tak, chociaż nie wiem jak by to wyszło w grze ;).
 

DeletedUser

Guest
1 co się rzuca w oczy to brak ratusza, już ktoś napisał o tym więc nie będę pisał o tym samym.Ratusz musi być może nie być placu na początek, ale mi pasuję jak jest teraz.
 

DeletedUser

Guest
(...)Jak zbudować ratusz nie mając ratusza który jest Ci potrzebny do zbudowania ratusza żeby móc wybudować ratusz.(...)
Hehe dobry koment. Uhahałem się trochu :D

Ankieta też jest fajnie zrobiona:
Pytanie: Jak Ci się podoba pomysł?
Odpowiedź: Tak :D

A pomysł mi się nawet podoba. Tylko ten ratusz musi być :)
 

DeletedUser

Guest
Mam pomysl.Jak dla mnie to mamy za latwy poczatek :) Mozna by wytestowac to i w jednym ze swiatow na poczatek dac takie budynki jak :

1 poziom placu
1 poziom spichlerzu
1 poziom zagrody


Normalnie jest tak :

1 poziom ratusza
1 poziom placu
1 poziom spichlerzu
1 poziom zagrody
1 poziom schowka

Normalnie mamy na poczatek 26 pkt
W tym ukladzie bysmy mieli ich 11 :cool:


Pomyslmy logicznie, po co nam na poczatek schowek ? Nikt nas nie bedzie farmil narazie - w tym samym przykladzie nie mamy muru, jest on dopiero pozniej.
Ratusz mozna wybudowac, ale jest on potrzebny dopiero na 3 poziomie :)
Wiem, ze ten pomysl nie przejdzie, ale lubie poczytac rozne zdania - dyskusje ;D


PS.Jezeli komus jeszcze za duzo, mozna wytestowac inne 2 wersje :

- 0 budynkow od poczatku :)
- Tylko kopalnie na 1 poziomie :)


A ja chce frytki... xD
 

DeletedUser91728

Guest
- 0 budynkow od poczatku

Mi ten pomysł sie podoba bardzo orginalny ale na początku bym wolał mieć ratusz a nie nic ;)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie ten pomysł jest beznadziejny, ponieważ nie ma Ratusza, a żeby coś wybudować potrzebny jest Ratusz. Pewnie autor propozycji nie przemyślał tej opcji i walił głową prosto w mur. Głosowałem na nie.
 

DeletedUser

Guest
do ratusza nie jest nic potrzebne, wiec mozesz najpier zbudowac ratusz.
To bylo bezsensowne pytanie.Rownie dobrze mogles spytac "jak zbudujemy koszary?" przeciesz odpoczatku nie ma 3 ratusza :)

chodzi mi oto, że trzeba wejść w ratusz, aby coś wybudować, a jak wejdziemy w ratusz, skoro on nie jest wybudowany?
 

DeletedUser

Guest
No co ty przecież na początek jest stanowczo za mało budynków, na starcie każdy powinien mieć wioskę 12355pkt i full spichlerz, zaraz po 5 dniach ochrony by się ludziaska tłukli na maxa, to by było dobre.:)
 

DeletedUser78702

Guest
Na samym początku jest kiepsko (chodzi o początki świata) i to mi wystarcza. Jestem na Nie :(
 

DeletedUser93917

Guest
Ale to jest głupie, tyle powiem. Robicie coś na siłe - ulepszenia. Po co 11 pkt? Chcesz trudniej? To sobie pograj w tenisa z Federerem.
 

DeletedUser93917

Guest
Gdzieś założony jest temat, dosłownie przeciwny. I przypuszczam że większość graczy będzie za tamtym tylko że ów tamten dotyczy SDS'ów, a ten?
 
Status
Zamknięty.
Do góry