Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Na zagranicznych serwerach 12 to raczej po tej wyższej stronie, tak jakby 80 u nas. Oni tam tak nie grają, że gra pięç osób z rady które sobie rekrutuje warzywa i kilka członów grając za całe plemię, tylko po prostu są pięciooosobowe plemiona xd

PS: @kmic jak się czujesz z tym że na wielkim turnieju będą używane skrypty które ty i @Lukasz032 uważacie za wielce nie legalne na polskiej wersji językowej?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
@kmic Będzie przedmiot do przenosin? Nie było o tym wzmianki w ustawieniach czy będzie lub też nie

Będzie. To to:
- Choose starting direction: Activated

PS: @kmic jak się czujesz z tym że na wielkim turnieju będą używane skrypty które ty i @Lukasz032 uważacie za wielce nie legalne na polskiej wersji językowej?

Czuję się jakby mój świat się zawalił... muszę koniecznie skonsultować to z moim psychologiem, choć nie wiem czy będzie w stanie jeszcze przywrócić mi wiarę w sens istnienia... Pociesza mnie jedynie fakt, że ja się skryptami nie zajmuję i nie mam zielonego pojęcia jakie są dozwolone a jakie zabronione na poszczególnych wersjach...
 

Deleted User - 699866780

Guest
A jako pomoc dla nas dacie info które skrypty niedozwolone u nas są dozwolone na międzynarodowym czy na własną rękę mamy szukać i ryzykować ew. banicję?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
A jako pomoc dla nas dacie info które skrypty niedozwolone u nas są dozwolone na międzynarodowym czy na własną rękę mamy szukać i ryzykować ew. banicję?

Nie. Bo nie posiadamy listy skryptów niedozwolonych. Poza tym średnio dałoby się zweryfikować, czy skrypt "Farmienie by X v.12" odrzucony w PL jest dostępny w wersji międzynarodowej, skoro tam może się nazywać np. "Haul helper ABC".
Tak samo jak nie posiadamy listy skryptów, na które nikt w Polsce nie wpadł, a są używane na serwerze net.
Mogę jedynie podpowiedzieć link do forum poświęconego skryptom na net:

W przypadku wątpliwości odnośnie legalności danego skryptu zawsze można przesłać go do supportu wersji net i oni udzielą wiążącej odpowiedzi.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.923
No cóż ostatnio nas skopali przez tych Polaczków robaczków co swoich zdradzali
Moze tym razem bedą jakies normalne ekipy

przynajmniej zwykły a nie Szybki swiat :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Pamięta ktoś kto sprzedał nasz team na jednym z poprzednich takich serwerów na rzecz Rumunów(?)?
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Eeee nędza z biedą. Myślałem, ze byłby to normalny świat z odznaczeniami z np: Polskich, Niemieckich czy Rosyjskich Plemion, gdzie dałoby się wybrać język, byłby limit 60-100 osób i gra trwałaby minimum te pół roku
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.468
Nie zanosi się na to ;) Tutaj generalnie lądują języki wersji językowych, które zostały wycofane jako samodzielne edycje i połączone z wersją .net.

To ciekawe czy dodadzą wszystkie kraje oprócz 1 tam xD
Dobra trzeba sobie tam inaczej radzić xD
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Nie. I tak jestem zdziwiony że jest taki duży, zazwyczaj do tej pory na takich turniejach wynosił on 10 osób :)
Przynajmniej może docenicie, jak bardzo jako Plemiona Was rozpieszczamy, ustawiając Wam tak duże limity na normalnych światach :)

Ta, może jeszcze podziękowania pisemnie chcecie, że analogicznie jak jest u nas najwięcej graczy to mamy dużo więcej miejsc w plemieniu w porównaniu do innych krajów? XD

Nie no zróbcie po 5 członków na normalnych światach. Wam to trzeba 24h na dobę na ręce patrzeć z Waszą tendecją do głupich pomysłów, a nie doceniać.
 

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
Jeśli to miedzynarodowka to proponuję zebrać siły jako Polska :) i zebrać najlepsze ekipy i połączyć :) nie walczyć między sobą a jako całość i pokazac reszcie świata , że Polska jest najlepsza . Musimy się zjednoczyć !
 
Wynik reakcji
377
Jeśli to miedzynarodowka to proponuję zebrać siły jako Polska :) i zebrać najlepsze ekipy i połączyć :) nie walczyć między sobą a jako całość i pokazac reszcie świata , że Polska jest najlepsza . Musimy się zjednoczyć !
Cebula i tak wyjdzie i bedzie kosa za świat -57 kiedy wariaty rozwiazały czlon playerboysom.
Oh w8
albo coś w ten deseń xD
 
Wynik reakcji
228
prędkość 4 i nieograniczona farma.. tam beda chyba tylko ludzie, którzy nie mają życia albo siedzą w domu przez Covida ;)

Miałem faktycznie nadzieje na międzynarodowy świat, jednak taki, który wychodzi u Nas co 2 miesiące, może troche podrasowany jak Nasz Classic, ale nie coś takiego ^^
 
Ostatnia edycja:
Do góry