Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

GiftedOne

Chłop
Wynik reakcji
8
Turniej przekupiony nawet polacy banuja multikonta a anglicy udaja ze ich gracz gra czysto XD
Non stop nowe wioski przybywaja obok topki ktore te konta wogole sie nie rozwijaja.
Farmia darmy, brakuje jeszcze zeby ktorys bota do farmy odpalil i wysylalo mu 100k atakow na dzien choc w sumie kto wie co bedzie za kilka dni poki co swiat 4 dni.
To jest smieszne ze polski suport potrafil usunac zageszczenie tajemnicy na S156 kiedy bylo zrobione sztucznie a na Turnieju gdzie mialo byc to pilnowane 24/7 jest to tolerowane...
Trudno się nie zgodzić sąsiedzie
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
I porcja gnoju oraz bilet do Choroszczy dla każdego zdrajcy. Stało się to, co się ,,stało miać": Polak Polaka zgłaszał za pisanie po polsku, mimo że sam zaczynał korespondencję w tymże języku. Jakiś małpian zachciał rządzić Polakami, wypisywał do okolicznych plemion, że namawialiśmy ich na atak na dane plemię, knuł i spiskował, a teraz ze swoimi parobkami leżą i robią pod siebie mimo przewagi liczebnej. Polska Guuuuurom!

PS. No i warto wspomnieć o polaczkowatym poczuciu uczciwości: inni łamią zasady to źle, ale kilkanaście/dziesiąt polskich multikont i darm jest spoko ;)
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
3.704
Bardzo dobrze tam zrobili. Trzeba tępić polaków robaków.

Mam nadzieję, że Niemcy wygrają, bo to potężny kraj. 100x lepszy od polaczków.
 

DeletedUser192125

Guest
Bardzo dobrze tam zrobili. Trzeba tępić polaków robaków.

Mam nadzieję, że Niemcy wygrają, bo to potężny kraj. 100x lepszy od polaczków.
ja mam nadzieję, że wygrają Czesi, powodzenia Czesi.
Czesi jesteście super.
 
Do góry