Tribal Wars Masters

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser161050

Guest
O kurtka, to az trzeba grac 24/7 ? :confused:... nie wiem czy moj organizm to wytrzyma biorac pod uwage jeszcze 3 inne swiaty :( ale co to dla plemionoholika.

Będę reprezentował Polske na FORUM !! :D go go go !! :cool:
 

DeletedUser72391

Guest
No, no, no... szkoda że większej motywacji tutaj nie widzę, na TW.net mieliśmy nadzieję że Plemiona wystawią jakąś ładną i zdolną, a przynajmniej liczną drużynkę. Macie w końcu te swoje Już 247943 graczy. ;)

Nikt tutaj pewnie nie kojarzy mojego nicka, więc nie będę wam nudzić i powiem tylko że jestem jednym z lepszych graczy na TW.net, i że na 100% będę na Masters z paroma znajomymi. Mieliśmy taką małą nadzieję że Plemiona i DS wystawią ładne grupy które by nam parę wioch zbudowały - a tutaj widzę słabiutko.

Coś mi się wydaje że średnia wieku u nas w plemieniu w którym będę jest troszkę wyższa niż tu, więc jak by dzieciaczki któryś z was chciał spróbować skopać tyłek paru zagranicznym 20- i 30- kilkuletnim dziadkom, to zapraszam - próbować każdy może :cool:

Jak już wszystkie przekupki od nas z TW.net przestaną się sprzeczać co do tego jak nazwać plemię, to jak nie zapomnę to wam tu może wrzucę gdzie będę żebyście wiedzieli od początku na kogo trzeba uważać!
 

DeletedUser

Guest
Można się tam jakoś zapisać, czy zapisujesz się wbijając na serwer 1.11.2011 ?

Jest ustalona godzina rozpoczęcia turnieju ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
Moje pytanie brzmi czy Zamaist "Reprezentacji kraju" w rozgrywkach miedzynarodowych mozna zalozyc swoja druzyne ktora bd walczyc z innymi panstwami ?
 

DeletedUser

Guest
Wszystko ok. Ale pojawia sie jeden mały problem. Skąd załatwić sobie PP:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Na pl załatwić łatwo. Kupić można tanio. A na zagranicznych to kiszka ;) Nawet ze sponsorpay nie da sie zalatwic :p
 

DeletedUser

Guest

To ruszyło, ale tam są jakieś jaja typu większa produkcja surowców za punkty premium...
Nie ruszam na tym.


beztytuufhs.png
 

DeletedUser158723

Guest
Ha ha ha ładnie inno chcę trzepać kase dodając takie opcje do gry i to na serwerze typu TW Masters szkoda gadać... Zero poziomu tam będzie Ci co dadzą więcej kasy wygrają...
 

DeletedUser

Guest
A ja startuje. Pokaze ze mozna grac bez placenia kaski rownie dobrze jak sie tylko potrafi :)
 

DeletedUser

Guest
Ale z nich krętacze :D Z tego co zrozumiałem serwer zostanie zrestartowany z powodu tego że opcje +% nie zostały uzgodnione :p Tylko co zrobią ci co wydali na to pp. Np ja ... :rolleyes: SponsorPay ale zawsze... :)
 

DeletedUser137434

Guest
to początek tego, co będzie niebawem za PP.

Za mało graliście na obcych serwerach, tam to bardzo modne, zwłaszcza parę nowych niemieckich czy fińskie.
 

DeletedUser158723

Guest
to początek tego, co będzie niebawem za PP.

Za mało graliście na obcych serwerach, tam to bardzo modne, zwłaszcza parę nowych niemieckich czy fińskie.

Chcą zarabiać pieniądze a takimi głupotami wystraszą graczy, jak dla mnie i dla wielu to bez sensu jeśli wprowadzą to i w polsce zrezygnuję z plemion.
 

DeletedUser159480

Guest
Jak sie dostaje surowce?

Z produkcji tzw. eko (kopalnia, huta, glinianka) i z farmienia (wysyłania ataków na wioski innych graczy w celu zdobycia surków).

Poczytaj sobie poradniki, na tym forum wiele takich znajdziesz. Na prawdę Ci to pomoże :)
 

DeletedUser163589

Guest
matko jak można nie wiedzieć skąd się surka bierze :O
 

DeletedUser152508

Guest
Co do TWM to kiedy ruszy tam jakiś specek albo classic ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry