Tribal Wars Masters

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser430
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser158309

Guest
Poplątane :D

Ten serwer dostępny co sobotę od 18 do 22 będzie na polskich plemionach oraz czy będzie on darmowy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
koszt rund jest co się nie opłaca bo mało Polaków będzie chętnych do gry
 

DeletedUser12008

Guest
strasznie mało zrozumiałem z tego co tam pisze, więcej szczegółów i bardziej zrozumiale
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
http://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fforum.tribalwarsmasters.net%2Fshowthread.php%3F1186-Start-of-World-Classic-on-TribalWars-Masters%21%26p%3D7430%23post7430

Początek klasycznego świata na Masters Plemiona!

Witamy!

Data: 01 listopada
Data zakończenia: 14 stycznia, 20:00 LUB 1 tydzień po plemienia 1 osiąga 75% dominacji.

Aby dołączyć do świata Wtorek, wystarczy zalogować się jak zwykle i wybierz "Classic" z listy na świecie. Nie będzie 1000 darmowych slotów gracza.

Nagrody Premium / Goals

# 1, # 2 i # 3 w rankingu graczy na koniec rundy będzie przyznawane odpowiednio 300, 200 i 100 punktów premii.
Oprócz tego, trzech zawodników w pierwszej 100 (bez górnej 3) losowo przyznawane 100 premium punktów.
Każdy członek zwycięskiego plemienia otrzyma 100 punktów premii.
Jesteś tylko prawo do nagrody, jeśli masz minimum 10 wsi i punktów 75K.

Settings / Ustawienia szczegółowe

Szybkość: 4.0
Prędkość jednostek: 0.9
Paladin: Tak, z bronią (stare premie)
Łucznicy: Tak
Chruch włączone: Nie
Noble systemu: Pakiety
Morale: Punktów i na czas
Wsi Bonus: Tak
Wioski Barbarian: Tak, wzrośnie do 2900 punktów.
System Tech: Prosty
Ochrona początkowa: 4 dni
Plemieniu: 25
Premii Noc: Nie
Pozostałe informacje: Gracze mogą wybrać kierunek wyjścia. Nie będzie atak i luki wsparcia 100ms. Dostosowane wsi począwszy od budowy: High zasobów, około 500 punktów.
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
O co drubens wkońcu chodzi kiedy to ma się zacząc ?
Za wejsciowke 30 kp ?
I jak polskiego kp można użyc czy trzeba zakupic nowe na tamtym serwerze ,żeby grac ?
 

DeletedUser152632

Guest
Można prosić o jasne - wyraźne info na temat świata typu special jako jestem zainteresowany!
 

DeletedUser119239

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser119239

Guest
To tak jakbyś np.: na niemieckich plemionach chciał użyć polskiego premium.
 

DeletedUser

Guest
Sarkazm jest zbędny.
Poniekąd jest to wersja inna od wszystkich więc nie wszystko moze wydawać się takie jasne.
---
Czyli wersja podupadnie szybciej niż powstała ; >
 

Deleted User - 7388697

Guest
Czy szybkie rundy beda mialy darmowe wejsciowki?


Regis ja nie widze tam sarkazmu tylko trafne porownanie by zobrazowac Ci całą sytuację.

Uwaga odnosnie sarkazmu wiec zbędna
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Jest gdzieś jakiś temat do dyskusji ?
Wejście na sp 30pp, darmowych chyba brak ;/
Ale na classica/speciala wbiję, graliśmy na tym TWM ze speedem 0.1 ale konta pokasowali, ludzie ogólnie spoko, teraz jak poszło info na inne kraje w tym PL to pewnie będzie sporo osób grało, PP można kupić esem za PLN, wiadomo że nie opłacalne ale na wbicie na specka potrzebne będzie pewnie bo sporo osób w święta nie ma ;/
Jak by był jakiś temat do dyskusji kto gra, kto robi ekipy itp to proszę o linka :D
 

DeletedUser63471

Guest
nie grałem jeszcze na takich wynalazkach.. w moim odczuciu i chęci dowartościowania się to złoił bym pośladki zachodnim sąsiadom
ale głównie chodzi mi o zwykły długodystansowy serwer z prędkością 2x np. :rolleyes:
szybkie to nie to samo... :rolleyes:
 

DeletedUser161152

Guest
Jak znajdę czas w tych godzinach to chętnie zagram sobie.
Też mnie ciekawi ile pp trzeba będzie czy 30 czy więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry