Tribal Wars 2 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser28547

Guest
raczej pay to win nie wchodzi w grę.
hmm mnie tam ciekawi te nowe jednostki i budynki więc zagram.
jeśli będzie więcej graczy na świecie niż tu = wielki plus.
w sumie genialne rozwiązanie stworzenie nowej gry, ludzie przynajmniej nie będą płakać że im grafikę wioski zmienili i guziki poprzemieniali.
 

DeletedUser165895

Guest
z ciekawosci wbije ale mysle ze skoro beda nowy tryb np ta cała taktyka to troche czasu wiecej bedzie potrzeba grafika fajna ale wole nasza z plemion :)
 

piołun

Miecznik
Wynik reakcji
0
Nazwa „piołun” zawiera niedozwolone znaki. Użyj tylko znaków standardowych.

Dlaczego nie można rejestrować nicku z polskimi znakami?
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Wyjdzie beta to się zobaczy, konto już jest ;p
^ up też żałuję, że nie ma polskich znaków jak na plemionach
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Nazwa „piołun” zawiera niedozwolone znaki. Użyj tylko znaków standardowych.

Dlaczego nie można rejestrować nicku z polskimi znakami?

Bo to jest wersja angielska gry, dlatego możliwe są tylko te litery, które wchodzą w skład tego języka. "Polskie" znaki używać możesz w polskiej wersji gry, tak samo jak w niemieckiej dochodzą äöüÄÖÜß, czeskiej ěščřžýáíé, fińskiej äöå, duńskiej øæå, francuskiej àáâäæçèéêëìíîï itd...
 

DeletedUser172760

Guest
Powiem szczerze, nie podobają mi się obecne gry na androida, jeżeli chodzi o gry tego typu, czyt strategie. Nie podoba mi się rodzaj mapy jaki widać na screenie, jednak liczę że jeszcze sporo rzeczy zmienią i wyjdzie to na lepsze plemionom.
Czy zagram? Jeżeli nie przesadzą z ilością opłat, a będzie np tak jak w obecnym momencie to na pewno wypróbuję
 

DeletedUser

Guest
Serio ?
Przecież to nie będzie żadna nowość.
Szybkie przeszukanie pamięci i taka gra - bardzo podobna już jest. Nazywa się Lord of Ultima - od razu mówię że jest gówniana , bo to taki cholerny zabijacz czasu z pay2win . Plemiona moim zdaniem nie mogą być bardziej rozbudowane niż są, bo gra przy tak wielkiej prostocie i tak zabija od cholery czasu. A jak byłyby rozbudowane to już całkiem - noł lajfić można -no ale zarabiajcie..
 

DeletedUser177760

Guest
Zagram ale nie wiem czy na długo bo ja jestem za clasikiem plemion :)
dla mnie najfajniejsza była gra już na 6 św :)
 

DeletedUser

Guest
Grafika i gra prezentują się dość ciekawie, dlatego pewnie zagram :D
Teraz pozostaje tylko poczekać na start wersji beta :)
 

DeletedUser180135

Guest
Jak na ten czas gra zapowiada się całkiem całkiem pod względem graficznym. Nie wiadomo jak z silnikiem gry. I czy gracze będą chcieli przy niej zostać na dłuższy czas ??
 

DeletedUser167039

Guest
502 Bad Gateway

Nie mogę wbić:( Kto wie jak naprawić??
 

DeletedUser153746

Guest
a członkowie temu nowej gry będą tacy jak tu czy zupełnie nowy zespół?
 

DeletedUser173864

Guest
Nw co powiedzieć. Niby fajnie nowa gra plemion,ale czy to będzie dobrym rozwiązaniem? Nowi gracze przerzucą się na ten nowy tribalwars2,a tutaj na prawdziwych plemionach będą tylko ludzie,którzy w to grali trochę,więc nw,czy to nie jest strzał w kolano dla plemion :/ może ludzie będą dołączać,ale napewno ten % dużo zmaleje.Mam tylko nadzieję,że plemiona nie padną na rzecz tribalwars2,bo to byłoby bolesne dla wielu ludzi <beczy>
 

piołun

Miecznik
Wynik reakcji
0
Tak się domyśliłam, ale chciała bym zająć sobie swój nick we wstępnej fazie gry. Fajnie by było mieć taką możliwość.
 

DeletedUser58919

Guest
"Super gra bendzie, zobadżymy jak to wyidzie i czy ktosi zostanje, ale grafa kól"

Zażenowany jestem niektórymi komentarzami, które nic nie wnoszą. Ludzie tracą swój cenny (ich najwidoczniej nie jest cenny, życie) czas, na nabazgrolenie jednego zdania, o treści podobnej do tej powyżej...
Ale cóż, w sumie po to jest forum, żeby się każdy mógł wypowiedzieć - mniej lub bardziej kreatywnie, jakoś to przeboleję.
Sorry za offtop, ale i tak nic on nie zmieni, bo chcąc znaleźć jakąś wypowiedź ciekawą, na którą można odpowiedzieć to i tak trzeba przelecieć kilka stron...

Do rzeczy:
Jaki jest sens tworzenia "nowej" gry, która tak naprawdę z tego co widać nie będzie niczym oryginalnym?
Jak w ogóle można to nazywać czymś nowym? Przecież patrząc na same zrzuty ekranu, nawet niedowidzący człowiek z IQ poniżej 70 (naukowo nazywany debilem) byłby w stanie samodzielnie dojść do wniosku, że to ta sama gra, tylko inne obrazki.
Ale zaraz, przecież będą nowe dwie jednostki! Do tego dodamy kilka nowych budynków - ta, zastanówcie się trochę nad sensem tego pomysłu. Kiedyś nie było kościołów, nie było rycerza i łuczników... Aby je wprowadzić tworzyliście specjalnie "nową" grę? Nie...
Każdy mający coś w głowie człowiek jest w stanie stwierdzić, że wystarczyłoby powołać do życia nowy świat po prostu w nowym stylu (szybciej byście to zrobili nawet). Co do grafiki - ktoś już wcześniej słusznie zauważył, że to nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę.
Podsumowując, pomysł jest żałosny i zalatuje od niego aktem desperacji...

Ale... Zawsze jest jakieś ale. Ten akt desperacji może być świetnym chwytem marketingowym, fakt. Wystarczy reklama w internecie:
Nowa gra! Zostań najlepszym! Startujemy jutro!
I setki tysięcy bananowych dzieci w wieku 8-15 lat z całej Europy (świata?) rzuci się, bo przecież to coś nowego i do tego KOLOROWEGO WOW! Jednakże z drugiej strony, w erze ogólnej komputeryzacji i dostępu do internetu z każdego miejsca na Ziemi (powiedzmy), te średnio-myślące dzieci omamione przez sieć, raczej nie będą chętne do gry w coś w czym trzeba aż tak bardzo myśleć. Cóż, nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Wam, żeby się udało zbić hajs na gimbach, bo większość starych wyjadaczy na pewno zostanie przy Plemionach :)

Prosto z mostu, konsekwentnie i nieprzyjemnie. Daj Bóg żebyście mnie pozytywnie zaskoczyli.
Na koniec dodam co Wszyscy (jednakże coś dałem od siebie w przeciwieństwie do przedmówców) - poczekamy (bez kisielu w majtkach), pogramy, zobaczymy.
 

DeletedUser160591

Guest
Ja widzę tu jeden pozytyw: większość czasu adminów, programistów i całej reszty będzie poświęcona tamtej grze co może spowodować mniejszą liczbę aktualizacji dla plemion. A to oznacza nieco wolniejsze "ulepszanie" plemion:)
 

DeletedUser

Guest
Osobiście gram od 16ś, uważam że to bedzie przełom, jeżeli do obecnej taktyki dojdą nowe jadnostki( czytaj wyzwania), to na pewno gra odniesie sukces...
Czekam niecierpliwie na start Bety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry