Tribal Wars 2 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser100161

Guest
Widac IG mało jeszcze kasy to dodaja takie rzeczy typu 3 dniowa ochrona...
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
z tego co widze, to przedluzenie poczatkowej ochrony, wiec w razie zmasowanych atakow to nie dziala (propably :D)

ogolnie pierwsze wrazenie na +. po 30 min przyzwyczailem sie do wygladu, wazne ze nie jest cukierkowa szata, tylko taka hmmm... tekstura jest przyciemniona, kolory nie bija po oczach :)

kilka zmian jest np. pik kosztuje 50/30/20 :D topor ma 45 ataku i inne duperele
 

DeletedUser100161

Guest
A wiesz do czego sluza te nowe budynki jak np karczma czy szpital ?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
szpital pozwala wskrzesic jednostki ktore polegly w obronie wioski :) wiadomo czym wiekszy lvl tym wiecej mozna wskrzesic
kaplica to jak kosciol - ma wiare, jeszcze nie wiem do czego wiara sluzy
tawerna umozliwia szpiegowanie
jest jeszcze "sala zamowien", gdzie mozna ulepszac, czyli obnizac koszty woja/monet/grubasa etc :D

--------------------------------------------------------------

kolejne informacje :

- lekarz (dodatek za pp:D) - w ataku ginie 10% mniej wojska
- mistrz (jw.) - zwieksza sile ataku o 10%
- oszust (jw.) - to to spowolnienie zeby atak mial predkosc szlachty co piaslem
- mistrz loot - zwieksza lup o 50% i szybkosc armi do czasu kawalerii (to jest fajne na farmienie) :D

--------------------------------------------------------------

kolejne nowosci :

- rycerz ma 2 badania w piedestale :
a) na 2lvl piedestalu wsparcie z ryckiem idzie predkoscia rycka (10min na pole) a nie tak jak zawsze odrazu :) trzeba to zbadac :D
b) na 5lvl piedestalu szlachcic ma efektywnosc wieksza o 100% dzieki rycerzowi - to ciekawe :D

bronie do rycerza zdobywamy na podstawie tego jak gramy, a nie czasu :) jak to bylo u nas.

czyli np.
zrabowalem 3300 zasobow i mam 1lvl halabardy dzieki czemu mam +10% do obrony i 5% do ataku dla pika. (kolejny lvl 200k)
mam 14 wiosek zrabowanych i chyba 1lvl topora i mam +5% obrony i +10% ataku dla toporow (kolejny lvl 5000)

tutaj znowu pay2win, bo niestety mozna obejsc zasady i upradgowac za premke :D

--------------------------------------------------------------

javi kazal dodac, ze forum jest MEGA kiczowate.
 

DeletedUser172760

Guest
dobra, złapałem też keya :) jak coś ciekawego znajdę to i ja napiszę
 

DeletedUser

Guest
Co do keyów, czytałem, że na początku będzie ich mało ponieważ będą sprawdzać czy serwer wytrzyma, potem będzie więcej i szanse na otrzymanie wzrosną, sam jeszcze nie mam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
na fanepagu na facebooku rozdaja od czasu do czasu :)))

po pierwszych kilku godzinach gry, powiem tak - pay2win, ale mimo wszystko jest pewien klimat i az chce sie zajrzec, czy juz mozna wyslac wojo/wybudowac budynek. Wciaganie z plemion imo przeniesione i mimo premki bedzie mozna to ogarnac, bo sporo funkcji co sa za premke dostaje sie z zadan poczatkowych (oby przeszly na daly etap jako samouczek) - dzieki czemu inni nie maja przewagi (znacznej) :)

najbardziej jara mnie widok mapy i wysylanie wojska :D dla stratega to niebo kiedy widac linie ataku + wojska przemieszczajace sie etc. podpasowali mi tym stylem :)
ciut mniejsze ikony wojsk i bedzie ok, bo przy 8 slanych paczkach juz sie miesza, a gdzie przy 100-200 atakach :D
 

DeletedUser75292

Guest
80245406101210893213.jpg
03368011575660868584.jpg
48338769754333034706.jpg
50127138377410203702.jpg
06797558901441691473.jpg
76232064618823070352.jpg
34225753594260812201.jpg

Forum plemienne to póki co najsłabsze ogniwo gry co mnie zaniepokoiło
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
na meial nie dostaniesz juz raczej -.- musisz po facebooku/google plus / blogu szukac informacji o kluczach i zagadek :D
 

DeletedUser75292

Guest
Rownież na meila nie dostałem tylko dzięki FB dostałem kod i to jest już jedyna droga do otrzymania klucza
 

DeletedUser179909

Guest
Mi email przyszedł dopiero około 17 tak więc spokojnie chyba na keye jeszcze mozna czekac. Jednak jak dla mnie niedorasta to Plemionom do pięt. Wbiłam na TW2 posiedziałam 2 minuty i wyszłam. Jeżeli ktoś chce konto pisac.
 

DeletedUser

Guest
heh to jaki był sens wcześniejszej rejestracji... skoro i tak klucze otrzymują za jakieś bzdety na fejsie... denerwujące...
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Mi email przyszedł dopiero około 17 tak więc spokojnie chyba na keye jeszcze mozna czekac. Jednak jak dla mnie niedorasta to Plemionom do pięt. Wbiłam na TW2 posiedziałam 2 minuty i wyszłam. Jeżeli ktoś chce konto pisac.

niby pod jakim wzgledem nie dorasta? ze bardziej rozbudowane i nowsza grafika :D? LOL

@up. wszystkim przeciez nie mogli wyslac keye na meila, to normalne przy promocji. A nie Ty jeden sie zarejestrowales pol roku temu :)

tabela jednostek :
38026999789149563868.jpg


--------------------------------------------------------------

PS. jak mozna zauwazyc, zostala zlikwidowana stajnia, wszystko produkujemy w koszarach :)

zostal dodany jakis mega rycerz(berserker) i trebeusz(Trebuchet) :D
standardowo szlachta zbija 20-35 popa, uff :D
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a skad wiesz, ze nie mieli? przeciez meile byly losowane z zarejestrowanych, a teraz nie beda 10tys. osob sprawdzac ktore chca na bete - kto mial zarejestrowane konto, a kto nie :D
 

DeletedUser

Guest
No nie mają skoro zamiast wysyłać zarejestrowanym wszystkie klucze aż do wyczerpania to dają je przypadkowym osobom na fejsie. Wystarczy tam przeczytać komentarze niezadowolonych ludzi.
 

DeletedUser179909

Guest
Na przykład dlatego nie dorasta że w tej grze nawalone jest wszystko, dla jednych super a dla innych masakra. Dlaczego ?? A niby dlatego że skoro gra ma rozbudowaną grafikę to zajmuje dużo dużo więcej i wymaga szybkiego łącza i szybkiego komputera. Teraz pomyślmy logicznie. Obstawiam że 1/3 Polaków ma internet ponad 10 Mb/s reszta czyli to 2/3 ludności ma poniżej tej szybkości a przed chwilą sprawdzałam przy internecie 83 Mb/s gra ładuje się 3 minuty. Pomyśl teraz ile będzie ładować się na telefonie przez siec Wi-Fi.
 

DeletedUser

Guest
Na telefonie pewnie będzie uboższa grafika :) Tak mi się wydaje. Tak jak na plemionach masz możliwość wyłączenia graficznego przeglądu wioski
 

DeletedUser179909

Guest
Wbiłam na tablecie oprócz tego ,że widać-gra zrobiona na procentach bo dostosowuje się do ekranu to reszta taka sama jak na kompie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry