Tribal Wars 2 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser181780

Guest
Z pewnością sprawdzę.
No ale nie sądzę, żebym mógł przywyknąć do jakichkolwiek nowych udziwnień.
Nawet do łuczników wciąż trudno mi się przyzwyczaić, a siedzą w plemionach od 4 lat :)
 

DeletedUser

Guest
Z pewnością wielu graczy z naszych plemion będzie chciało sprawdzić TribalWars2 ,jednakże wątpię w to aby tam pozostało. Grafika może i jest dobra, lecz to chyba jedna większych zmian jakie tam wprowadzono. Oczywiście mogę się mylić.
Jak już ktoś wcześniej stwierdził, w TW2 nie dodano większych zmian, takich aby na dłużej zatrzymały one nowych graczy. Równie dobrze można by było te 2 nowy budynki i jednostki dodać do naszych "Plemion" (chociaż szczerze mówiąc - dobrze jest jak jest)

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to ta grafika w cale nie jest fajna. Może i jest nowa i pokazuje możliwości grafików, ale nie przekonuje. Wszystkiego jest tam nawalone jak w innych tego typu grach. W dużej mierze dzięki prostej właśnie grafice plemiona mi się spodobały, nie lubię jak jest w nie wielkim miejscu nastrzelane jak pędzlem 100 budynków i nic się nie wyróżnia itp.
 

DeletedUser

Guest
I jak z tą grą ? Wszystko ucichło ... licho nie śpi widze
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
I jak z tą grą ? Wszystko ucichło ... licho nie śpi widze

Ucichło? Co miesiąc w InnoGames TV zamieszczane są materiały o grze, osoby które zarejestrowały tam konta otrzymują co jakiś czas newslettera z różnymi informacjami...
Projekt rozwija się prawidłowo, bez obaw. Przypomnę, iż od razu było mówione, iż kwestią "paru miesięcy" jest start "zamkniętej wersji Beta" czyli etapu dużo wcześniejszego niż start oficjalnych wersji krajowych - na to z pewnością będziemy musieli jeszcze sporo poczekać.
 

lukas.swan

Pikinier
Wynik reakcji
5
Czy otrzymał już ktoś klucz do bety, czy będą rozdawane dopiero jutro, w dniu startu serwera?
 

DeletedUser75292

Guest
wystarczyło zapisać się na polskim serwerze czy trzeba to było zrobić na beta.tw2 żeby dostać klucz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
jakby kogos ciekawilo, to juz ruszyla beta :)) ciekawa jak dotad, z poczatku mialem male problemy z wystartowaniem, ale po 10 min juz jest ok :D
 

DeletedUser164635

Guest
ja tam nie mam klucza, poxoop daj mi hasło bo chcę grę zobaczyć :C
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ocena taka :

gra fajna, grafika mi sie podoba, kilka fajnych nowosci jak widok atakow na mapie (widac moje wojska maszerujace xD)

ale niestety... mega pay2win :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
cena jest standardowa za "coins", sa takie paczki jak w plemionach :) pewnie 200pp bedzie miesiac.

wiadomo, ze standardowo jest +20% eka, skaracanie budowki. do rynku jeszcze nie doszedlem zeby ocenic czy wprowadzili opcje kupowanie surki od NPC :D

ale oprocz tego widze :

- spowalnianie jednostek (mozna spowolnic jednostki do czasow szlachcica) - pewnie taktyczne do fejkow
- przyspieszanie wsparcia do predkosci kawalerii
- dalej bede patrzyl :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry