Szlachcic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3865
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za "tak" czy za "nie"?

  • Jestem za.

    Głosy: 152 78,4%
  • Jestem przeciw.

    Głosy: 42 21,6%

  • W sumie głosujących
    194
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Gramy na polskich plemionach ,nie angielskich wiec nie wiem po co je przywolujesz...

Bo angielskie plemiona sa starsze i gra jest bardziej zaawansowana. Probowalem uswiadomic Ci dlaczego ograniczenie o ktore sie spieramy jest bez sensu ale widze ze nie dotarlo... Poza tym patrzac na tribalwars mozesz mniej wiecej zobaczyc jak rozwinie sie gra u nas za rok

A slyszales kiedys o tym, ze opuszczona wioska zanim jo zdobedziesz moze juz zostac zdobyta ? Nie , to sprawdz !!

a slyszales kiedys o tym, ze mozna wyslac kilka armii off przed szlachcicami na wypadek gdyby wioska zostala zdobyta?

I jeszcze jedno. Mowisz, ze spotkam najsilniejsze plemie tak ? Jakos sie tego nie boje gdyz jestem w plemieniu ,ktore jest jednym z najsilniejszych i najbardziej zorganizowanych na S6.

no i co z tego? myslisz ze bedziesz zawsze nietykalny dzieki swojemu plemieniu i bedziesz mogl atakowac kogo chcesz? ROTFL

Nie wiem wogole czemu przeszkadza wam ograniczenie, czepiacie sie na sile glupot i jeszcze nabijacie posty jak spamerzy.

wiesz co? Probowalem wytlumaczyc lopatologicznie ale widze ze nadal nie rozumiesz:rolleyes: przejmowanie wiosek na drugim koncu mapy to skrajny przypadek, ale ograniczenie bardzo przeszkadza, bo uniemozliwia zorganizowanie wiekszego ataku przez cale plemie. Sam ostatnio mialem taka sytuacje, kiedy chcialem wyslac szlachcica w podroz 50 godzinna i dupa, bo kretynskie ograniczenie nie pozwala. czy 50godzin to rzeczywiscie taka ogromna odleglosc? jakas paranoja:mad:

PS: Wspolczuje jak zamierzasz wyslac 40 czy 50k obrony do jednej wioski. Ciekawe czym bedziesz bronil swoje (tu na polskich plemionach, widac, ze anglicy slabo pilnujo swoich wiosek)

wywolujesz u mnie pusty smiech :) potrafie bez problemu zebrac tyle wsparcia i jednoczesnie miec zabezpieczone pozostale wioski. Przestan sie osmieszac wypsujac takie rzeczy. Sprobuj zagrac na angielskich plemionach, zobaczysz jak "anglicy slabo pilnujacy wiosek" szybko Cie zmiota stamtad z Twoim sposobem gry :)

Velandil ty spamerze edytuj posty...

och jej ale zaspamowalem. Typowe zachowanie u ludzi, ktorzy nie potrafia znalezc argumentow w dyskusji. zaczynaja czepiac sie wszystkiego. pisowni, netykiety, nicka, koloru majtek, a na koncu jeszcze zaczynaja obrazac (pewnie zaraz do tego dojdziemy:p )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Bo angielskie plemiona sa starsze i gra jest bardziej zaawansowana. Probowalem uswiadomic Ci dlaczego ograniczenie o ktore sie spieramy jest bez sensu ale widze ze nie dotarlo... Poza tym patrzac na tribalwars mozesz mniej wiecej zobaczyc jak rozwinie sie gra u nas za rok



a slyszales kiedys o tym, ze mozna wyslac kilka armii off przed szlachcicami na wypadek gdyby wioska zostala zdobyta?



no i co z tego? myslisz ze bedziesz zawsze nietykalny dzieki swojemu plemieniu i bedziesz mogl atakowac kogo chcesz? ROTFL



wiesz co? Probowalem wytlumaczyc lopatologicznie ale widze ze nadal nie rozumiesz:rolleyes: przejmowanie wiosek na drugim koncu mapy to skrajny przypadek, ale ograniczenie bardzo przeszkadza, bo uniemozliwia zorganizowanie wiekszego ataku przez cale plemie. Sam ostatnio mialem taka sytuacje, kiedy chcialem wyslac szlachcica w podroz 50 godzinna i dupa, bo kretynskie ograniczenie nie pozwala. czy 50godzin to rzeczywiscie taka ogromna odleglosc? jakas paranoja:mad:



wywolujesz u mnie pusty smiech :) potrafie bez problemu zebrac tyle wsparcia i jednoczesnie miec zabezpieczone pozostale wioski. Przestan sie osmieszac wypsujac takie rzeczy. Sprobuj zagrac na angielskich plemionach, zobaczysz jak "anglicy slabo pilnujacy wiosek" szybko Cie zmiota stamtad z Twoim sposobem gry :)



och jej ale zaspamowalem. Typowe zachowanie u ludzi, ktorzy nie potrafia znalezc argumentow w dyskusji. zaczynaja czepiac sie wszystkiego. pisowni, netykiety, nicka, koloru majtek, a na koncu jeszcze zaczynaja obrazac (pewnie zaraz do tego dojdziemy:p )



Nie martw sie. Nie dojdzie do obrazania. Nie znizam sie do takiego poziomu.

50k defa wyslesz, i ochronisz swoje wioski ? Szczerze wotpie czy bedziesz jeszcze mial w kazdej swojej wiosce po 3k lukow i 4k mieczy do obrony, bo inny def niz taki sie do nieczego nie nadaje

Co do spamu to nie mialo zwiozku z tematem. Po prostu ci wytknolem pisanie dwoch postow pod rzod :) (ah te polskie litery,,, ciezko mi bez nich zyc ...)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Nie martw sie. Nie dojdzie do obrazania. Nie znizam sie do takiego poziomu.

ciesze sie:)

50k defa wyslesz, i ochronisz swoje wioski ? Szczerze wotpie czy bedziesz jeszcze mial w kazdej swojej wiosce po 3k lukow i 4k mieczy do obrony, bo inny def niz taki sie do nieczego nie nadaje

otoz caly widz polega na tym zeby rozmieszczac swoje wioski w nie przypadkowy sposob. zawsze mam czesc wiosek, ktore mozna zostawic puste, bo sa w poblizu innych wiosek z duza iloscia defa i blisko wspolplemiencow, ktorzy w razie potrzeby wysla szybkie wsparcie. zawsze wliczam pomoc od sasiadow. Musisz pamietac, ze wraz z rozwojem gry, pojedynczy gracz znaczy coraz mniej, bo plemiona staja sie tak potezne, ze nikt, nawet gracz zajmujacy pierwsze miejsce, nie da rady obronic sie sam.
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Szlachcic

ciesze sie:)



otoz caly widz polega na tym zeby rozmieszczac swoje wioski w nie przypadkowy sposob. zawsze mam czesc wiosek, ktore mozna zostawic puste, bo sa w poblizu innych wiosek z duza iloscia defa i blisko wspolplemiencow, ktorzy w razie potrzeby wysla szybkie wsparcie. zawsze wliczam pomoc od sasiadow. Musisz pamietac, ze wraz z rozwojem gry, pojedynczy gracz znaczy coraz mniej, bo plemiona staja sie tak potezne, ze nikt, nawet gracz zajmujacy pierwsze miejsce, nie da rady obronic sie sam.

Nie wiem czy masz racje czy nie raczej najlepszy bez plemienia najlepszego lub z top3/5 nie jest ale z pewnością łatwiej się obronić w późniejszym etapie gdy są duże róźnice punktowe niż na początku gdzie różnica miedzy najlepszym a przeciętnym wynosi 200p:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Nie wiem czy masz racje czy nie raczej najlepszy bez plemienia najlepszego lub z top3/5 nie jest ale z pewnością łatwiej się obronić w późniejszym etapie gdy są duże róźnice punktowe niż na początku gdzie różnica miedzy najlepszym a przeciętnym wynosi 200p:)

jakis czas temu atakowalismy gracza (na ang. plemionach) ktory mial ponad 3mlny punktow. na mialem 1mln i reszta podobnie albo i mniej. gdyby mu nie pomogli sasiedzi, to koles przestalby istniec w ciagu tygodnia. Ale pozbieral w kazdej wiosce po 100k/100k wsparcia i byl praktycznie nie do ruszenia...
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Szlachcic

jakis czas temu atakowalismy gracza (na ang. plemionach) ktory mial ponad 3mlny punktow. na mialem 1mln i reszta podobnie albo i mniej. gdyby mu nie pomogli sasiedzi, to koles przestalby istniec w ciagu tygodnia. Ale pozbieral w kazdej wiosce po 100k/100k wsparcia i byl praktycznie nie do ruszenia...

Możliwe ale łatwiej załatwić najsilniejszego na początku niż gdy gra jest już na dobre rozpoczęta po kilka set tysięcy albo i milnionó punktów na osobe;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

ciesze sie:)



otoz caly widz polega na tym zeby rozmieszczac swoje wioski w nie przypadkowy sposob. zawsze mam czesc wiosek, ktore mozna zostawic puste, bo sa w poblizu innych wiosek z duza iloscia defa i blisko wspolplemiencow, ktorzy w razie potrzeby wysla szybkie wsparcie. zawsze wliczam pomoc od sasiadow. Musisz pamietac, ze wraz z rozwojem gry, pojedynczy gracz znaczy coraz mniej, bo plemiona staja sie tak potezne, ze nikt, nawet gracz zajmujacy pierwsze miejsce, nie da rady obronic sie sam.



Dlatego nie ma sensu wysylac po 100h szlachcica daleko poza terytoria gdzie so sojusznicy. Natomiast jesli chodzi o zdobywanie wiosek przy sojusznikach (chodzi mi o ten sam kontynent ) to powinna byc taka mozliwosc. Mnie osobiscie zakaz nie przeszkadza ale takim osobom jak ty :) moze to jednak niezle wkurzac wiec mimo, ze mi to niepotrzebne, a wyznaje zasade zyj i daj zyc innym to moglby byc zniesiony ten zakaz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Ja akorat jestem za tym zeby szlachcic mogl podrozowac wiecej niz 40 h .. :/ Bo np. Moj kolega z innego K chcialby zebym mial wiochy tez kolo niego . No to on by w jakiejs wiose zabil wojo i zbil poparcie i tyko jednym atakiem bym ja wziol .. :) Jestem ZA.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Dlatego nie ma sensu wysylac po 100h szlachcica daleko poza terytoria gdzie so sojusznicy

No walsnie dlatego jest sens, bo jak gra sie rozwinie w koncu zacznie wszystkim brakowac miejsca i wysylanie szlachty na odlegly kontynent to bedzie jedyna mozliwosc zdobycia nowej wioski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9509

Guest
Odp: Szlachcic

Dlatego nie ma sensu wysylac po 100h szlachcica daleko poza terytoria gdzie so sojusznicy.

No walsnie dlatego jest sens, bo jak gra sie rozwinie w koncu zacznie wszystkim brakowac miejsca i wysylanie szlachty na odlegly kontynent to bedzie jedyna mozliwosc zdobycia nowej wioski

Wszystkim czyli bedzie z kim walczyc a chyba mozna komus innemu wioski brac nie sadzisz? a jesli juz swiat bedzie tak dlugo istnial ze zostanie jeden koles to pewnie swiat wygasnie albo cos bo przeciez to juz by nie mialo sensu :) jeszcze jest duzo czasu :)
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Szlachcic

ja tam bym tak chciał dlatego że mogę wysłać 3 lub dla pewności 4 ataki i mam wiochę która jest przytych najgorszych wtedy ślę tam pożądną obronę i surki wtedy w pobliżu jestem pan i władca:D
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Szlachcic

jestem za bo,jakby kolega co dopiero zaczął grać i by go często atakowali to można by mieć wioskę koło niego i wysłać mu dużo wojsk i by miał lżej,a tak to zanim dojdą to już go zaatakują pare razy.
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Szlachcic

Dobry pomysł. Te ograniczenia są bezsensu. Powinno się mieć wioskę tam gdzie chcemy.
 

DeletedUser11825

Guest
Odp: Szlachcic

Jestem za ale wolalbym zeby to bylo na wszystkich swiatach;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

sorka ze pisze tu ale widze ze ostatnio posty byly.

mam niemaly problem...
zrobilam 1 szlachcica i przejelam jedna wioche.
teraz zbieralam na dwoch kolejnych.
wybiłam monete i zrobiłam pierwszego potem zbierałam na druga monete. wcisnelam zebys sie drugi szlachcic wyszkolil i odliczalo czas (bodajze ok. 3 godzin). 3 godz. minely a 2 szlachcica nie ma a w palacu pisze mi tak:
Limit szlachciców: 2
- ilość posiadanych szlachciców: 1
- ilość szlachciców w produkcji: 0
- ilość podbitych wiosek: 1
Można jeszcze wyprodukować: 0

Złote monety
Aby móc wytworzyć następnych szlachciców musisz wybić monety. Im więcej monet posiadasz, tym więcej wiosek możesz podbić.

Suma złotych monet: 3
Monety do następnego szlachcica: 3
Limit szlachciców: 2

czyli tak jakby 2 zrobilo ale go nigdzie nie ma ...patrzylam nawet w drugiej wiosce :/
DLACZEGO?

z gory dzieki za dopowiedz.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Nie ten dział,to pierwszego szlachcica potrzeba 1 monety w wiosce,do drugiego dwóch monet.Który to jest szlachcic tyle potrzeba monet.
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Szlachcic

Myślę, że to dlatego, że ten szlachcic jest w tej wiosce, w którą podbiłaś, ale nasz grubasek nie ma najmniejszego zamiaru opuszczenia wioski. I nie możesz mieć dwóch czynnych szlachciców naraz. Przynajmniej w światach 3-9.


//ehhh jak nie mogę, jak mogę. Aktualnie sam mam 8 szlachciców - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry