Szlachcic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3865
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za "tak" czy za "nie"?

  • Jestem za.

    Głosy: 152 78,4%
  • Jestem przeciw.

    Głosy: 42 21,6%

  • W sumie głosujących
    194
Status
Zamknięty.

DeletedUser11100

Guest
Aha czyli o to tu chodzi, ale kto robi 4 szlachciców przed przejęciem? w takim przypadku musiałby ktoś przez kilka dni trzymać szlachtę w wiosce, a to ryzyko.

ale pamiętaj że surowce możesz złożyć i nie produkować szlachty tylko jak uzbierasz na 4to wtedy produkujesz a jak robisz takie przedsięwzięcie to i pewnie masz pare wiosek więc możesz z kilku atak przeprowadzić:)

sam na ś1 chętnie bym się przeprowadził na moim mkontynencie robi się gorąco
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12030

Guest
Odp: Szlachcic

Ja też chciałem się przenieść ale gościu zdążył mnie rozwalić i nie mogłem i tak tam pójść szlachcicem :/
 

DeletedUser12271

Guest
Odp: Szlachcic

Jestem za! Chciałbym mień wioskę obok mojego kolegi który jest na K 16. Ale ja jestem na K37 :/ A tyk byśmy mogli sobie pomagać nawzajem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Ja uwazam, ze to zly pomysl, jak chcesz przejmowac dalekie wioski to wystarczy prowadzic ekspansje w to strone co chcesz przejmowac wioche ... I wtedy limit nic ci nie da. Zreszto po co wysylac na pare dni szlachcica. Nawet jak masz kolegow , ktorzy ci zbijo poparcie to w tym czasie mozna 3-4 wiochy przejoc. I na dodatek morale przy wiekszej ilosci wiosek jest niskie jak sie atakuje slabego przeciwnika wiec nie mysl przeciez, ze bedziesz prowadzil ekspansje na innym kontynencie, bo bedzie to praktycznie niemozliwe (a na luksus wysylania daleko szlachty mogo pozwolic sobie tylko Ci z duzo iloscio wiosek)

nie wiesz o czym piszesz. Prosty kontrprzyklad
- jestes otoczony sojusznikami ze wszystkich stron tak, ze najblizsza wioska, nie nalezaca do sojusznika jest ponad 40h drogi. i co? jestes zablokowany.

- po drugie - chcesz przeniesc sie na druga strone mapy. powiedz JAK chcesz to zrobic zdobywajac wioski w srodku mapy, gdzie egzystuja najsilniejsze plemiona?

- po trzecie - kto powiedzial, ze atakujac odlegla wioske musisz atakowac aktywnego gracza i zmagac sie z niska moralnoscia? Ja jak chce sie przeniesc na skraj mapy (lub gdzies indziej daleko) to wybieram opuszczone wioski i wtedy nie ma problemu z moralnoscia (pisze tu o grze na tribalwars.net, gdzie nie ma tego kretynskiego ograniczenia).
 

DeletedUser12087

Guest
Odp: Szlachcic

jestem na stanowczo nie!!!!

załóżmy że taki bardzo dobry gracz co wysyła na takiego jednego gostka po kilka tysięcy wszystkiego. A ten słabszy gostek na po setki czegoś innego i jak ten słąbszy gościu siędorobi na wciągu 120 godzin.
 

DeletedUser11100

Guest
jestem na stanowczo nie!!!!

załóżmy że taki bardzo dobry gracz co wysyła na takiego jednego gostka po kilka tysięcy wszystkiego. A ten słabszy gostek na po setki czegoś innego i jak ten słąbszy gościu siędorobi na wciągu 120 godzin.

to już twoje ryzyko

nie wiesz o czym piszesz. Prosty kontrprzyklad
- jestes otoczony sojusznikami ze wszystkich stron tak, ze najblizsza wioska, nie nalezaca do sojusznika jest ponad 40h drogi. i co? jestes zablokowany.

ja mam takm na ś1 wokoło mnie co prawda nie sojusznik ale plemie którygo nie mogę ruszyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11100

Guest
Odp: Szlachcic

Nie ma plemienia którego nie wolno ruszyć chyba że jest to sojusznik.

Nie mogę go ruszyć bo jest to akademia plemienia z top 30, ta akademia jest najmocniejsza na moim kontynencie więc mnie rozniosą i całe moje plemie oni tylko na to czekają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

nie wiesz o czym piszesz. Prosty kontrprzyklad
- jestes otoczony sojusznikami ze wszystkich stron tak, ze najblizsza wioska, nie nalezaca do sojusznika jest ponad 40h drogi. i co? jestes zablokowany.

- po drugie - chcesz przeniesc sie na druga strone mapy. powiedz JAK chcesz to zrobic zdobywajac wioski w srodku mapy, gdzie egzystuja najsilniejsze plemiona?

- po trzecie - kto powiedzial, ze atakujac odlegla wioske musisz atakowac aktywnego gracza i zmagac sie z niska moralnoscia? Ja jak chce sie przeniesc na skraj mapy (lub gdzies indziej daleko) to wybieram opuszczone wioski i wtedy nie ma problemu z moralnoscia (pisze tu o grze na tribalwars.net, gdzie nie ma tego kretynskiego ograniczenia).



Mam 23 wioski i nie wiem o czym pisze ? Spoko :)
Po pierwsze - nie otaczam sie nigdy sojusznikami. Jak dochodzilem do plemienia to nie po to by dookola mnie bylo bezpiecznie ,nie podpisuje takze nigdy wiecej niz 1 pakt osobisty wiozocy mnie na smierc i zycie, ze tak powiem

Po drugie
Jak chcesz sie przeniesc dalej to robisz ekspansje. Jak ci nie pasi to nie rob tego. Poza tym juz napisalem, ze nikomu by sie nie chcialo 100h od siebie zdobywac wioski gdy nie masz tam sojusznikow, ktorzy mieliby zbic ci poparcie !!!
Rzadko sie ma sojusznikow obok siebie ,a przeciez sam mowisz, ze jak masz sojusznikow obok siebie to chcesz isc na teren gdzie ich nie ma . Hmmm, coz, zanim wroci ci szlachcic to poparcie wzrosnie do 100 .
Po trzecie atakujoc opuszczono wioske , powiedzialem, ze nawet jak jakims cudem jo zdobedziesz to bedziesz tam sie zmagal z aktywnymi graczami bo tylko jedno wioske bedziesz mial , zanim jej wyslesz wsparcie mozesz jo stracic.

Argumenty przytoczone.
 

DeletedUser3490

Guest
Odp: Szlachcic

Niespodobała mi się opcja, że szlachcic może podróżować tylko 40 godzin i 10 minut. Gdyby mógł podróżować nieskończoną iloś godzin moglibyśmy znajdować się koło przyjaciół.

Mi na ś1 ataki szły 300 h... chciałem miec wioske obok kumpla. i wyslalem, cztery pod żad... i nie było żądnych limitów.
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Szlachcic

Mi też się tak zdawało ale nie chciałem się kłócić a może o inny świat chodzi??
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: Szlachcic

Tylko na pierwszym (i może drugim) zakaz nie obowiązuje. Z nieznanych przyczyn wprowadzono go na dalszych światach i jestem całkowicie za jego zniesieniem. Nawet jeśli uważacie że takie ataki nie mają sensu to po co ich zabraniać?
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Szlachcic

1 Szlachcic = 40h, 2 Szlachciców = 50h itd.

Każdy kolejny szlachcic to dodatkowy czas drogi... tym więcej szlachciców tym dalej zajadą ;)

To mój osobisty pomysł...
 

DeletedUser10139

Guest
Odp: Szlachcic

Można iśc 40h i przejac wioske tam i z tego miejsca iśc dalej itd.
 

DeletedUser11100

Guest
Można iśc 40h i przejac wioske tam i z tego miejsca iśc dalej itd.

To jest ekspansja czy jakoś tak:)

A ja dziś posyłam już szlachte na 150h z k22 na k52:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Mam 23 wioski i nie wiem o czym pisze ? Spoko :)

nie wiesz. wydaje Ci sie, ze 23 wioski to duzo? to zerknij na to

Po pierwsze - nie otaczam sie nigdy sojusznikami. Jak dochodzilem do plemienia to nie po to by dookola mnie bylo bezpiecznie ,nie podpisuje takze nigdy wiecej niz 1 pakt osobisty wiozocy mnie na smierc i zycie, ze tak powiem

myslisz, ze zawsze tak bedzie? poczekaj jeszcze pol roku, czy nawet rok. plemiona sie rozrosna, powstana potezne sojusze i wtedy nie bedziesz mial takiej dowolnosci wyboru iloma sojusznikami sie otaczac i kogo atakowac.

Po drugie
Jak chcesz sie przeniesc dalej to robisz ekspansje. Jak ci nie pasi to nie rob tego.

A czym jest wedlug ciebie zdobywanie odleglej wioski jak wlasnie nie ekspansja:confused: Poza tym umiesz czytac ze zrozumieniem? Powiedz jak dokonasz swojej cudownej ekspansji przez terytorium najsilniejszych plemion okupujacych srodek mapy:mad:

Poza tym juz napisalem, ze nikomu by sie nie chcialo 100h od siebie zdobywac wioski gdy nie masz tam sojusznikow, ktorzy mieliby zbic ci poparcie !!!
Rzadko sie ma sojusznikow obok siebie ,a przeciez sam mowisz, ze jak masz sojusznikow obok siebie to chcesz isc na teren gdzie ich nie ma . Hmmm, coz, zanim wroci ci szlachcic to poparcie wzrosnie do 100 .

jak Ty zdobyles te 23 wikoski:eek: rotfl, czlowieku slyszales kiedys o wysylaniu 4 szlachcicow jeden po drugim zeby przejac wioske w ciagu kilku sekund a nie kilknastu godzin? :rolleyes:

Po trzecie atakujoc opuszczono wioske , powiedzialem, ze nawet jak jakims cudem jo zdobedziesz to bedziesz tam sie zmagal z aktywnymi graczami bo tylko jedno wioske bedziesz mial , zanim jej wyslesz wsparcie mozesz jo stracic.

Wiem, ze moge byc niegrzeczny ale masz plytka wyobraznie. Nie.. Ty jej w ogole nie masz. slyszales o czyms takim jak wsparcie? myslisz ze jestem na tyle glupi zeby wysylac szlachte w ponad 100 godzinna podroz bez zabezpieczenia? I mowiac wsparcie mam na mysli conajmniej 30k/30k piki/miecze. Poza tym dlaczego zakladasz ze przejme tylko jedna wioske? jesli juz sie decyduje na tak odlegla przeprowadzke to przejmuje przynajmniej 4 wioski obok siebie na raz. chcesz przykladu - oto mapka czesci 2 swiata na anglojezycznej wersji plemion, gdzie gram od roku - tribalwars.net. Moje wioski zaznaczylem na zolto, zobacz sobie co znajduje sie w gornym prawym rogu mapy... tak! moje 4 wioski! 200 godzin szlachcicem od reszty moich wosek. czary mary!. Tam wlasnie niedawno zrobilem to o czym tutaj pisze. Wejdz na linka, obejrzyj sobie i przestan plesc glupoty ze tego sie nie da zrobic i jest bez sensu:cool:

Szczerze mowiac po Twoich argumentach nie wroze Ci swietlanej przyszlosci w tej grze:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

Można iśc 40h i przejac wioske tam i z tego miejsca iśc dalej itd.

powtórzę się... a co jesli miejsce do ktorego chcesz dotrzec w ten wspanialy sposob zagradzaja Ci wioski sojusznikow badz co gorsza Najsilniejsze plemie na danym swiecie? albo kilka najsilniejszych? Przejdziesz przez ich terytorium rozbijajac namiot co 40h? bo ręczę Ci ze wioski u nich nie zdobedziesz :p
 

DeletedUser3852

Guest
Odp: Szlachcic

Bedzie szedł, podbijał nowe wioski, zakładał kolejne Aleksandrie niczym Aleksander Macedoński. :p
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Szlachcic

powtórzę się... a co jesli miejsce do ktorego chcesz dotrzec w ten wspanialy sposob zagradzaja Ci wioski sojusznikow badz co gorsza Najsilniejsze plemie na danym swiecie? albo kilka najsilniejszych? Przejdziesz przez ich terytorium rozbijajac namiot co 40h? bo ręczę Ci ze wioski u nich nie zdobedziesz :p

nie masz racji może i jakoś zdobędzie ale długo nie przetrwa po takim ataku:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic

nie wiesz. wydaje Ci sie, ze 23 wioski to duzo? to zerknij na to



myslisz, ze zawsze tak bedzie? poczekaj jeszcze pol roku, czy nawet rok. plemiona sie rozrosna, powstana potezne sojusze i wtedy nie bedziesz mial takiej dowolnosci wyboru iloma sojusznikami sie otaczac i kogo atakowac.




A czym jest wedlug ciebie zdobywanie odleglej wioski jak wlasnie nie ekspansja:confused: Poza tym umiesz czytac ze zrozumieniem? Powiedz jak dokonasz swojej cudownej ekspansji przez terytorium najsilniejszych plemion okupujacych srodek mapy:mad:



jak Ty zdobyles te 23 wikoski:eek: rotfl, czlowieku slyszales kiedys o wysylaniu 4 szlachcicow jeden po drugim zeby przejac wioske w ciagu kilku sekund a nie kilknastu godzin? :rolleyes:



Wiem, ze moge byc niegrzeczny ale masz plytka wyobraznie. Nie.. Ty jej w ogole nie masz. slyszales o czyms takim jak wsparcie? myslisz ze jestem na tyle glupi zeby wysylac szlachte w ponad 100 godzinna podroz bez zabezpieczenia? I mowiac wsparcie mam na mysli conajmniej 30k/30k piki/miecze. Poza tym dlaczego zakladasz ze przejme tylko jedna wioske? jesli juz sie decyduje na tak odlegla przeprowadzke to przejmuje przynajmniej 4 wioski obok siebie na raz. chcesz przykladu - oto mapka czesci 2 swiata na anglojezycznej wersji plemion, gdzie gram od roku - tribalwars.net. Moje wioski zaznaczylem na zolto, zobacz sobie co znajduje sie w gornym prawym rogu mapy... tak! moje 4 wioski! 200 godzin szlachcicem od reszty moich wosek. czary mary!. Tam wlasnie niedawno zrobilem to o czym tutaj pisze. Wejdz na linka, obejrzyj sobie i przestan plesc glupoty ze tego sie nie da zrobic i jest bez sensu:cool:

Szczerze mowiac po Twoich argumentach nie wroze Ci swietlanej przyszlosci w tej grze:rolleyes:




Gramy na polskich plemionach ,nie angielskich wiec nie wiem po co je przywolujesz...
A slyszales kiedys o tym, ze opuszczona wioska zanim jo zdobedziesz moze juz zostac zdobyta ? Nie , to sprawdz !!
I jeszcze jedno. Mowisz, ze spotkam najsilniejsze plemie tak ? Jakos sie tego nie boje gdyz jestem w plemieniu ,ktore jest jednym z najsilniejszych i najbardziej zorganizowanych na S6.
Nie wiem wogole czemu przeszkadza wam ograniczenie, czepiacie sie na sile glupot i jeszcze nabijacie posty jak spamerzy.

PS: Wspolczuje jak zamierzasz wyslac 40 czy 50k obrony do jednej wioski. Ciekawe czym bedziesz bronil swoje (tu na polskich plemionach, widac, ze anglicy slabo pilnujo swoich wiosek)


Velandil ty spamerze edytuj posty...
 
Status
Zamknięty.
Do góry