Szlachcic po raz 9 z rzędu

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.102
Przecież oni się z Tobą szarpali i beze mnie

Ale Ty jesteś ograniczony, o cholera.
@Golden Boyy wracaj, jednak wolę Ciebie.

Co rozumiesz pod pojęciem 'nakręcania'?
Sądzisz, że masz magiczną moc uruchamiania ludzi? No ogarnij się, wróciłeś kilka światów temu a Twój login ktokolwiek zna tylko dzięki mnie.

Tłumaczę jak chłopu od wideł: lakiernik i Szermet nie są ludźmi inteligentnymi. Potrzebują dopingu, żeby walczyć. Inaczej poddają się po jednym strzale.
W tym sensie ich nakręcasz.
Mówiąc prościej - robisz z nich durniów, tylko po to, żeby kontynuowali te zoo:)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Ale Ty jesteś ograniczony, o cholera.
@Golden Boyy wracaj, jednak wolę Ciebie.

Co rozumiesz pod pojęciem 'nakręcania'?
Sądzisz, że masz magiczną moc uruchamiania ludzi? No ogarnij się, wróciłeś kilka światów temu a Twój login ktokolwiek zna tylko dzięki mnie.

Tłumaczę jak chłopu od wideł: lakiernik i Szermet nie są ludźmi inteligentnymi. Potrzebują dopingu, żeby walczyć. Inaczej poddają się po jednym strzale.
W tym sensie ich nakręcasz.
Mówiąc prościej - robisz z nich durniów, tylko po to, żeby kontynuowali te zoo:)
To ty blagałeś o lajki szumixa i afrykańskiego, zamknij już ten ryj dla własnego dobra xD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Ale Ty jesteś ograniczony, o cholera.
@Golden Boyy wracaj, jednak wolę Ciebie.

Co rozumiesz pod pojęciem 'nakręcania'?
Sądzisz, że masz magiczną moc uruchamiania ludzi? No ogarnij się, wróciłeś kilka światów temu a Twój login ktokolwiek zna tylko dzięki mnie.

Tłumaczę jak chłopu od wideł: lakiernik i Szermet nie są ludźmi inteligentnymi. Potrzebują dopingu, żeby walczyć. Inaczej poddają się po jednym strzale.
W tym sensie ich nakręcasz.
Mówiąc prościej - robisz z nich durniów, tylko po to, żeby kontynuowali te zoo:)
Miałem na myśli, że w nich jest tyle pasji i zaangażowania, że ja już tego nie byłem ani nie jestem w stanie podbić - nawet gdybym chciał.
Mój login to 99% ludzi kojarzy z gry, z FO tylko garstka :D
Ale no przyczyniłeś się do tego, że chce mi się tu w ogóle wchodzić.

Jeśli Lakiernik i Szermet codziennie wstają z łóżka dzięki mnie, to jestem naprawdę dumny z siebie. Dziękuję, że tak mnie cenisz <3
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Miałem na myśli, że w nich jest tyle pasji i zaangażowania, że ja już tego nie byłem ani nie jestem w stanie podbić - nawet gdybym chciał.
Mój login to 99% ludzi kojarzy z gry, z FO tylko garstka :D
Ale no przyczyniłeś się do tego, że chce mi się tu w ogóle wchodzić.

Jeśli Lakiernik i Szermet codziennie wstają z łóżka dzięki mnie, to jestem naprawdę dumny z siebie. Dziękuję, że tak mnie cenisz <3
Bez @Szeryf z Nottingham nie było by motywacji do codziennego orania ścieka.
Dziękujemy Ci.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.102
To ty blagałeś o lajki szumixa i afrykańskiego, zamknij już ten ryj dla własnego dobra xD

Ale wiesz dlaczego pisałem wtedy do Szumixa, który zignorował moją prośbę?
Po to, że widziałem jak piana Ci cieknie.
Ty dalej to robisz, sprawdzasz kto mi lajkuje i się rzucasz jak wściekły XDD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.102
Miałem na myśli, że w nich jest tyle pasji i zaangażowania, że ja już tego nie byłem ani nie jestem w stanie podbić - nawet gdybym chciał.
Mój login to 99% ludzi kojarzy z gry, z FO tylko garstka :D
Ale no przyczyniłeś się do tego, że chce mi się tu w ogóle wchodzić.

Jeśli Lakiernik i Szermet codziennie wstają z łóżka dzięki mnie, to jestem naprawdę dumny z siebie. Dziękuję, że tak mnie cenisz <3

Nie, w nich nie ma pasji. Lakiernik jak nie dostanie wsparcia jakiegokolwiek, to zwiewa jak tchórz.

A Ty jesteś załgany. Rozmawiasz ze mną normalnie a jednocześnie wspierasz wpisy, które jawnie znieważają.
Jesteś synonimem obłudnika.
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Ale Ty jesteś ograniczony, o cholera.
@Golden Boyy wracaj, jednak wolę Ciebie.

Co rozumiesz pod pojęciem 'nakręcania'?
Sądzisz, że masz magiczną moc uruchamiania ludzi? No ogarnij się, wróciłeś kilka światów temu a Twój login ktokolwiek zna tylko dzięki mnie.

Tłumaczę jak chłopu od wideł: lakiernik i Szermet nie są ludźmi inteligentnymi. Potrzebują dopingu, żeby walczyć. Inaczej poddają się po jednym strzale.
W tym sensie ich nakręcasz.
Mówiąc prościej - robisz z nich durniów, tylko po to, żeby kontynuowali te zoo:)
Podobno masz grzyba na dupie tak gadają
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Ale wiesz dlaczego pisałem wtedy do Szumixa, który zignorował moją prośbę?
Po to, że widziałem jak piana Ci cieknie.
Ty dalej to robisz, sprawdzasz kto mi lajkuje i się rzucasz jak wściekły XDD
Kiedy się rzucałem że ktoś ci teraz lajkuje? Lol xD
Pisałeś do niego, bo myślałeś że przez lajki wygrasz z lewakami xD
I nic nie zignorował, tylko lajkował każdy post jak grzeczny pies xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.102
Kiedy się rzucałem że ktoś ci teraz lajkuje? Lol xD
Pisałeś do niego, bo myślałeś że przez lajki wygrasz z lewakami xD
I nic nie zignorował, tylko lajkował każdy post jak grzeczny pies xD

Za każdym razem, gdy ktoś zgadzał się z moim poglądami ciekła Ci piana

Nawet teraz to robisz XD XD XD XD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Nie, w nich nie ma pasji. Lakiernik jak nie dostanie wsparcia jakiegokolwiek, to zwiewa jak tchórz.

A Ty jesteś załgany. Rozmawiasz ze mną normalnie a jednocześnie wspierasz wpisy, które jawnie znieważają.
Jesteś synonimem obłudnika.
Black Ty słyszałeś kiedyś o czymś takim jak dystans do siebie? Ja nic do Ciebie nie mam, nie muszę Ci ubliżać ani tu wyrażać jakiejś domniemanej nienawiści. Wchodzę się pośmiać i tyle :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Za każdym razem, gdy ktoś zgadzał się z moim poglądami ciekła Ci piana

Nawet teraz to robisz XD XD XD XD
Gdzie? XD
To szumix cie w końcu wyśmiał że go blagałeś o lajki xD
Tak samo afrykański dzban xD
Udowodnij cokolwiek co piszesz, ja już cytaty wrzucałem :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.102
Black Ty słyszałeś kiedyś o czymś takim jak dystans do siebie? Ja nic do Ciebie nie mam, nie muszę Ci ubliżać ani tu wyrażać jakiejś domniemanej nienawiści. Wchodzę się pośmiać i tyle :)

Nie ma żadnego dystansu, to dżungla, przetrwają najsilniejsi.

Mam wrażenie, że w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi.
Ja mam koło dupy Twój stosunek do mojej osoby. Dla mnie wróg numer 100 czy 150, żadna różnica. No pomyśl trochę.
Zwracam uwagę jedynie kim TY jesteś.
I staram się to uzasadnić.
Teraz rozumiesz? Wyjaśnię jeszcze dokładniej.

Nie dalej jak 2 dni temu, wywozili Cię tu na taczkach gnoju. Wyśmiewali z powodu gry i mentalności.
Mógłbym się przyłączyć i gremialnie wspierać, pewnie przez tydzień byś siedział potem jak mysz pod miotłą.
Nie zrobiłem tego.
Dlaczego?
Bo jestem przyzwoitym człowiekiem. Jeśli z Tobą normalnie rozmawiałem, nie będę udzielał wsparcia komuś, kto Cię znieważa.
Ty jesteś z kolei na tyle obłudny, że będziesz normalnie rozmawiał a potem wspierał tych, którzy nazywają innych psami czy śmieciami.
Nie chcę taki być. Może zostaliśmy inaczej wychowani.
Dlatego się od Ciebie odcinam

Nic się nie zmieniłeś, jesteś tak samo fałszywy jak na ś182, gdzie wielokrotnie podkreślałem, że Twoja działalność tu, to wyłącznie działalność prowokatora.

Twoja wola, powodzenia. Trzeba być skończonym idiotą, by Ci jakkolwiek zaufać
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Nie ma żadnego dystansu, to dżungla, przetrwają najsilniejsi.

Mam wrażenie, że w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi.
Ja mam koło dupy Twój stosunek do mojej osoby. Dla mnie wróg numer 100 czy 150, żadna różnica. No pomyśl trochę.
Zwracam uwagę jedynie kim TY jesteś.
I staram się to uzasadnić.
Teraz rozumiesz? Wyjaśnię jeszcze dokładniej.

Nie dalej jak 2 dni temu, wywozili Cię tu na taczkach gnoju. Wyśmiewali z powodu gry i mentalności.
Mógłbym się przyłączyć i gremialnie wspierać, pewnie przez tydzień byś siedział potem jak mysz pod miotłą.
Nie zrobiłem tego.
Dlaczego?
Bo jestem przyzwoitym człowiekiem. Jeśli z Tobą normalnie rozmawiałem, nie będę udzielał wsparcia komuś, kto Cię znieważa.
Ty jesteś z kolei na tyle obłudny, że będziesz normalnie rozmawiał a potem wspierał tych, którzy nazywają innych psami czy śmieciami.
Nie chcę taki być. Może zostaliśmy inaczej wychowani.
Dlatego się od Ciebie odcinam

Nic się nie zmieniłeś, jesteś tak samo fałszywy jak na ś182, gdzie wielokrotnie podkreślałam, że Twoja działalność tu, to wyłącznie działalność prowokatora.

Twoja wola, powodzenia. Trzeba być skończonym idiotą, by Ci jakkolwiek zaufać
Co to gremialnie?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
A to nie ty liżesz tyłki z judaszem i afrykańskim po mimo tego co wypisują? XD
Jesteś żałosnym hipokrytą i niczym więcej xD
Ty chory człowieczku masz wrogów na forum xD xD xD
 
Do góry