Szlachcic po raz 9 z rzędu

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Nie przeszkadza mi to, piszę z Tobą bo lubię. Może to być równie dobrze rozmowa o niczym. Nawet prościej bo tematu nie zabraknie
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Nie, nie jesteś ugodowy.
Jesteś chytry i cwany. Żeby mieć czyste ręce nakręcasz innych.
Ale ze mną to nie przejdzie
Skoro tak mówisz ^^
Czy chytry to mam wątpliwości, że cwany to dzięki za komplement. Nakręcić to można film albo pozytywkę, a nie lakiernika. Ale no miło, że mi przypisujesz jakichś podwładnych. Może działalność gospodarczą założę :)
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Pół dnia dziś jeździłem. M.in. byłem w Radomiu i zajrzałem do Żabki ale Berbeluch @KRZYSZTOF III OSTRY miał akurat wolne. Wkurzyłem się bo chciałem odzyskać te 2zł co mu pożyczyłem. Z nerwów otworzyłem sobie teraz Łomże.
Blacku ty masz na codzień kontakt z psychiatrami to się znasz. Powiedz to już alkoholizm ?
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Pół dnia dziś jeździłem. M.in. byłem w Radomiu i zajrzałem do Żabki ale Berbeluch @KRZYSZTOF III OSTRY miał akurat wolne. Wkurzyłem się bo chciałem odzyskać te 2zł co mu pożyczyłem. Z nerwów otworzyłem sobie teraz Łomże.
Blacku ty masz na codzień kontakt z psychiatrami to się znasz. Powiedz to już alkoholizm ?
Ty mi tu nie lajkuj Berbeciu tylko oddaj kasę:D
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.109
Skoro tak mówisz ^^
Czy chytry to mam wątpliwości, że cwany to dzięki za komplement. Nakręcić to można film albo pozytywkę, a nie lakiernika. Ale no miło, że mi przypisujesz jakichś podwładnych. Może działalność gospodarczą założę :)

Ja bym powiedział, że to raczej negatywna cecha. Ale skoro dziękujesz, to oczywiście podziękowania przyjmuję.

O podwładnych to już jakaś nadinterpretacja z Twojej strony.
Nie masz intelektualnych predyspozycji do tego.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Ja bym powiedział, że to raczej negatywna cecha. Ale skoro dziękujesz, to oczywiście podziękowania przyjmuję.

O podwładnych to już jakaś nadinterpretacja z Twojej strony.
Nie masz intelektualnych predyspozycji do tego.
Bardzo możliwe, nadzorowanie ludzi to jest wbrew pozorom trudne i odpowiedzialne zadanie. A kogo ja nakręcam tak konkretnie?
 
Do góry