Szlachcic po raz 9 z rzędu

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Lista banowanych przez support oszustów, którzy mają na sumieniu różne rzeczy. Takie jak nielegalne skrypty, pushing czy gra botem.

Będzie ona nie bieżąco aktualizowana, tak żeby na przyszłych światach każdy wiedział na kogo uważać.

Lista oficjalnie zbanowanych oszustów:


1. @styl judasza - gra na bocie + obraźliwe nazwy wiosek
2. @czerniol elo 3 2 0 - bany za nieprzyzwoite loginy
A no, to o tobie xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.279
Idealny przykład chorągiewki się zjawił.
Człowiek, który był jechany przez snowa przez ostatnie pół roku, robi wszystko, żeby móc mu wylizać dupe :)
To nie ty byłeś banowany oszustem który dodatkowo rozwija sobie darmy przez vpn? Przecież tak black o tobie pisał?
Jak to jest być zwykłym śmieciem który biega za nim jak za swoim panem, żeby tylko poklepał go po główce? :)

Ale to w końcu ja liżę jego, czy on mnie? Bo zmieniasz zdanie co 15 minut.

--

Ale weź, a nie chowaj pod językiem.
I nie udawaj że cię nie ma, sam pisałeś że teraz głównie leżysz :)

Dziś mam wizytę kontrolną. Czuję, że coś nie tak. Jest duży ból i krwawienie.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
807
Idealny przykład chorągiewki się zjawił.
Człowiek, który był jechany przez snowa przez ostatnie pół roku, robi wszystko, żeby móc mu wylizać dupe :)
To nie ty byłeś banowany oszustem który dodatkowo rozwija sobie darmy przez vpn? Przecież tak black o tobie pisał?
Jak to jest być zwykłym śmieciem który biega za nim jak za swoim panem, żeby tylko poklepał go po główce? :)
No i co z tego ja potrafię wybaczać a z blackiem całkiem fajnie się bawiłem :) zazdrościsz, że potrafimy wybaczyć swoje grzechy i razem piętnować takich cieci jak ty? XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Biegam? Tego szukać nie trzeba bo black sam założył temat o tym :)
Przypomnieć ci kto płakał że wcale nie grał na bocie, i nawet wrzucał screeny że dostał bana za wulgaryzmy?
Jesteś zwykłą chorągiewką tak samo jak afrykański dzban :)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
807
Biegam? Tego szukać nie trzeba bo black sam założył temat o tym :)
Przypomnieć ci kto płakał że wcale nie grał na bocie, i nawet wrzucał screeny że dostał bana za wulgaryzmy?
Jesteś zwykłą chorągiewką tak samo jak afrykański dzban :)
ojoj chorągiewka ciężkie słowa jak na ciężkiego zawodnika przystało :D
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.279
Wracam z wizyty kontrolnej.
Mam dobrą wiadomość!
Szczegóły poniżej.

Niebawem będę miał więcej czasu na aktywność tu, czeka mnie kolejny proktologiczny zabieg. Za około miesiąc.
 
Do góry