Szlachcic po raz 9 z rzędu

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.351
I widzisz tutaj się różnimy. Ja wejdę raz na dwa tygodnie poczytam po śmieje się z nerdów tracących życie na pisanie tutaj. A ty właśnie jesteś tą osobą z którą większość się śmieje - owszem idę dalej czytać książki które przynoszą wiedzę i jeżeli się ją wykorzysta pozwalają żyć na dobrym poziomie. Idę spędzać czas z rodziną korzystając z chwili wolnego aTl ty zaś spędzaj tutaj dalej 10h dziennie.
Czarek jakbyś mniej czytał, to może lepiej byś pilnował ⬛1711529238289.png zawodów przed sprzedaniem honoru za półdarmo :/
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.351
A co się stało bo w sumie ja to od 1,5 roku nie grałem prawie. Wróciłem teraz na ostatni świat ale gramy osobno
Pomijając wątek RadoRadosnegoChamidła Emil ignorował (pomimo zwrócenia uwagi) limit rezerwacji który sam ustalił, rezerwował wsie na które nawet nie leciał, zdejmował mi kłódki tam gdzie ja leciałem i prowadził narrację na zasadzie "no i co mi zrobisz". Tak więc jest to dla mnie osoba pozbawiona zdolności honorowych
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.175
I widzisz tutaj się różnimy. Ja wejdę raz na dwa tygodnie poczytam po śmieje się z nerdów tracących życie na pisanie tutaj. A ty właśnie jesteś tą osobą z którą większość się śmieje - owszem idę dalej czytać książki które przynoszą wiedzę i jeżeli się ją wykorzysta pozwalają żyć na dobrym poziomie. Idę spędzać czas z rodziną korzystając z chwili wolnego aTl ty zaś spędzaj tutaj dalej 10h dziennie.

PO ŚMIEJE
On to napisał!
On to naprawdę napisał!!! XD XD XD

Ale dzida, z taką ortografią na pewno żyjesz na wyjątkowym poziomie iks de
Jakim nieukiem trzeba być, by tak ordynarne błędy robić. Jakim?

Wiesz, że jak przeczytasz Pinokia, to nie rozwiniesz się za bardzo?
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
PO ŚMIEJE
On to napisał!
On to naprawdę napisał!!! XD XD XD

Ale dzida, z taką ortografią na pewno żyjesz na wyjątkowym poziomie iks de
Jakim nieukiem trzeba być, by tak ordynarne błędy robić. Jakim?

Wiesz, że jak przeczytasz Pinokia, to nie rozwiniesz się za bardzo?

Widzę że nie potrafisz odpisać na moje zarzuty tylko wytykać mi błędy ortograficzne w niektórych słowach oraz wypisywać że płacze iż nie dostałem dopisany do listy. Klasyczny brak inteligencji. Klasyczny idiotyzm. Dlatego lecę dalej żyć bo nie doczekam się odpowiedzi a ty siedź te 10h tutaj pa
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.175
Widzę że nie potrafisz odpisać na moje zarzuty tylko wytykać mi błędy ortograficzne w niektórych słowach oraz wypisywać że płacze iż nie dostałem dopisany do listy. Klasyczny brak inteligencji. Klasyczny idiotyzm. Dlatego lecę dalej żyć bo nie doczekam się odpowiedzi a ty siedź te 10h tutaj pa

Zarzuty? Jakie zarzuty? Toż Ty przeszedłeś i się spłakałeś XD
Ja tu żadnego zarzutu nie dostrzegam.
Może Ty po prostu tak samo jak z ortografią, masz problemy ze zrozumieniem.

Jeśli już na siłę uznać, że tym 'zarzutem' jest to co powtarzasz kolejny raz o tych 10h...to jednak chciałbym zauważyć, że to iż spędzasz 10h w grze a nie na FO, nie czyni Twojego życia bardziej wartościowym.
Bo to nie ja wstaję po nocach:)
Poza tym na FO również regularnie stękasz
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
@Bl-ack sno-w miałeś takie śmieszne widzimi się wpisując mnie tam? :D Czy masz jakieś konkretne argumenty, które mógłbyś tu przedłożyć argumentując swoją decyzję?

Zakładam jednak, że po prostu farmazon jesteś :p
Ta ciota nigdy nie ma argumentów w tych kwestiach.
Ale to niestety tak wygląda jak ktoś jest chory na łeb.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ale weź, a nie chowaj pod językiem.
I nie udawaj że cię nie ma, sam pisałeś że teraz głównie leżysz :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Idealny przykład chorągiewki się zjawił.
Człowiek, który był jechany przez snowa przez ostatnie pół roku, robi wszystko, żeby móc mu wylizać dupe :)
To nie ty byłeś banowany oszustem który dodatkowo rozwija sobie darmy przez vpn? Przecież tak black o tobie pisał?
Jak to jest być zwykłym śmieciem który biega za nim jak za swoim panem, żeby tylko poklepał go po główce? :)
 
Do góry