Szlachcic po raz 9 z rzędu

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
PO PROSZĘ
On to napisał!
On to naprawdę napisał!!! XD XD XD XD

I ile warte jest teraz Twoje pierdo lamento, skoro jesteś analfabetą?
Chyba spiąłeś pośladki na maksa, żeby skleić te kilka zdań.
Dzięki, straciłeś czas nieuku.

Jesteś sterowaną przeze mnie pacynką, uruchamiam Cię kiedy chcę. Jak chwaliłem, to żeś przede mną klękał a teraz jak zlałem Cię cieplutkim moczem, to oburzenie iks de.
Wiesz dlaczego Cię zlałem? Bo nic tu nie znaczysz:)
Pal wrotki
Nie kompromituj się więcej. Każdy uważa cie za złamasa bez zasad i z gówno wartym słowem
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Mam pytanie, jeśli jestem na pozycji #1 w rankingu neutralnych to mam szanse na awans do Kłamców, obłudników i miernot?
Jestem notorycznie zaczepiany o aktualizację słynnej listy obłudników i przyjaciół.
Nie ma problemu.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Coś nie konweniuje to zrób wypad z FO.
I tobie będzie lżej i nam

Po pierwsze miałeś zrobić wypad po miesiącu od powrotu. Skłamałeś, choć synalek pisał, że odbija Ci od forum.

Po drugie już dziesięć razy pisałeś, że ze mną nie rozmawiasz.

Po trzecie jesteś zbyt prosty, żebym miał z Tobą prowadzić ciekawe dialogi.
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Już skończyłeś? To teraz idź wypłacz się w poduszkę.
A potem książka, bo zostaniesz miernotą do końca życia
I widzisz tutaj się różnimy. Ja wejdę raz na dwa tygodnie poczytam po śmieje się z nerdów tracących życie na pisanie tutaj. A ty właśnie jesteś tą osobą z którą większość się śmieje - owszem idę dalej czytać książki które przynoszą wiedzę i jeżeli się ją wykorzysta pozwalają żyć na dobrym poziomie. Idę spędzać czas z rodziną korzystając z chwili wolnego aTl ty zaś spędzaj tutaj dalej 10h dziennie.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Obserwuj co robią przegrywy z tej listy i kopiuj.
Kiedyś bez problemu tam trafiłeś
Nie nie, ja mam swój własny styl. Nie będę papugować po innych. A nawet gdybym miał, to pisanie takiej wazeliny jak ten Trener Paweł to już drobna przesada. Jeśli to co tu się mówi o Isarisu jest w ogóle prawdą (a tego nie wiem), to już go życie dostatecznie przeczołgało. Nie muszę jeszcze ja.
Co się tyczy listy obłudników i miernot, to chyba nie mam wyboru skoro rozdzieliłeś mnie z moim fejkowym znajomkiem Kanarem :/
 
Do góry