Swiat 10 - styl

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2
  • Data rozpoczęcia

Jaki styl ma przyjac swiat 10?

  • styl swiatow 1-2

    Głosy: 219 47,3%
  • styl swiatow 3-9

    Głosy: 244 52,7%

  • W sumie głosujących
    463
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14263

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

jak 3-9 wygra świat 10 to administracja ma moje poparcie żeby świat 11 był na 1-2 a jeśli przegramy to nie ma żadnego bo lepiej brzmi 3-10 niż 1,2,10:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Hmm... bez sensowna kłótnia.

Jeśli zwolennicy świata 1 nie chcą używać łuków i łuczników nk to nie ma problemu, da się grać bez nich:p pika i miecz w sumie to nadrabiają (nie jest to 100% tego co przy pełnym miksie, ale jednak)
Koszt samego szlachica wcale nie jest wyższy:p Dlaczego? Bo nie trzeba podnosić poziomów pałacu! nie ma ograniczeń, jeśli masz jeden pałac to możesz walnąć kilku szlachciorów i z bani. Jeśli chcecie liczyć koszta, to liczcie wraz z kosztami szlachcica.
Na prawdę drogi jest tylko pierwszy, później nie ma wielkiej różnicy.
Jeśli zginie wam szlachta na 1szym to macie go po cenie 1 paczki, na 3-9 macie za 40k50k50 i to w dowolnym mieście, nie tylko tam skąd był wysłany.
Co do przeciwników technologii... cóż, jest ciekawie, tutaj dopiero można się popisać umiejętnością dzielenia wioch:p Ale jeśli wam nie pasuje to ustawiacie wsio na lev.2 i macie wiochę uniwersalną.
Rycerz i tak się przydaje tylko na początku (jedna z najużyteczniejszych jednostek, lecz beznadziejnie, że jest jeden!) bo jest w jednej wiosce, więc przy kilku wiochach jak ślesz wsparcie to i tak rycerz siedzi głównie w wiosce.
Jakie jeszcze nieporozumienia...
Paczka a moneta... hmmm... jeden czort, w sumie paczka to łatwiejsza sprawa, bo można wpłacić np.2 paczki w jednej wiosce a w innej "za darmo" wyszkolić szlachtę, tutaj na plus jest paczka, choć czasami denerwuje mnie ograniczenie pałacami (najlepiej przejmować wiochy z 3 levem pałacu), szczególnie, że lubię słać ataki z 4ką szlachty po sobie, żeby nie zawracać co chwilę grubasów, którzy i tak są leniwi:p

Osobiście zagłosowałem za św1-2 ale jest mi to obojętne, ponieważ wiem jak sobie poradzić i tu i tu. Śmieszy mnie ta kłótnia, bo mimo wszystko to ta sama gra i łatwo się przestawić, różnice nie są zbyt duże.
Aha...zagłosowałem za 1-2 ponieważ są tylko 2 (na jednym gram:p) więc wypada założyć "świeży".
Wydaje mi się, że na tych światach łatwiej się atakowało, pełna zagroda ofa na lev.3 jest znacznie skuteczniejsza niż mixy ze św.3-9.

Aha...Pytanie do modów - kwestia wędrówki szlachty, czy jeżeli będzie to system 1-2, to czy jak na św.1szym szlachta może lecieć bez ograniczeń,czy to ograniczenie ściągnięto później? Czasami drażni mnie to 40h50min max podróży grubaskiem:p
 

DeletedUser4056

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Jestem za tym, żeby było tak jak na świecie jeden i dwa.
Bo teraz ktoś, kto chciałby być dobrym graczem na starych zasadach nie ma szans. Światami 1 i 2 rządzą z 80-100 wioskami i jak tu być pierwszym, gdy zaczyna się od zera? Tak samo nowi gracze może chcieliby zagrać na starych zasadach, ale mają tylko jeden świat, w którym będą prawdopodobnie po 5 dniach zmiażdżeni, zgnieceni i sfarmieni. Dlaczego? Bo mają zapewne okolicę koxów 20000 tysięcy pkt.
Rządamy starych zasad!
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

a ja jestem za tym zeby to bylo jak 3-9
monety sa o wiele lepsze od skladania surki i rozbudowywania palacu

mmajac jedna wioche mozna zrobic max 3 szlachcicow a to za malo zeby szybko przejac wioske dlatego wole 3-9
 

DeletedUser14361

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

ja wole jak jest na s 3-9 ale uwazam ze powinien byc styl z s1 i 2 bo s 1 jest zapchany,a s 2 zapewne tez za nie dlugo bedzie.Tak to przynajmniej ci co lubia stary styl beda mogli grac od nowa ;)
 

DeletedUser14357

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Testudos ma rację! Zagłosowałam na styl światów 1-2, ponieważ jez zbyt mało światów tego stylu. Gram na 1 i 2 świecie, lecz również na 5 i 6, aby smakować trochę tego stylu, a trochę tego. Najlepiej mi się gra na 1-2 świecie. Nie trzeba wybijać tych monet, które kosztują prawie tyle samo co szlachcic.
 

DeletedUser12827

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

ja tam wole styl światów 3-9.:) jest o wiele lepszy (rycerze i łucznicy).
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

W końcu się Test odezwał...:)

Aderon-Tyle, że niedługo powstanie świat 11 na normalnych zasadach i normalnym speedzie, tam niedoświadczeni gracze sobie pograją, w końcu jak chmara userów mówiła-na starym systemie mamy tylko wolny świat drugi, a to, że tobie nie pasuje, nie znaczy,że tak ma być. Jeśli ktoś jest młokosem niech nie pcha się na ten świat, 9 jeszcze w miarę nowy.

Pojawienie się łuczników i rycerza (szybsza pomoc) równoważą z pewnością łucznicy konni, którzy nie tylko kasują łuczników jak puszki

O, wtf!? Ta wykastrowana lekka(to najlepsze słowo, kaleka to za słabe), ktorą jest droższa, ma mniej ataku i zabiera więcej miejsca w zagrodzie, budująca się dłużej, jest w stanie cokolwiek zdziałać? Według mnie są oni stanowczo za słabi.

A co do późnej informacji, to według mnie pretensje do Niemców.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Widze, ze styl 1-2 przegrywa to moze niech juz bedzie ten 3-9 ale zeby były poziomy jednostek i brak monet. Dałoby sie takie cos załatwic??
 

DeletedUser3474

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

1-2 i nic więcej... Już wiele, razy wypowiadałem się, że światy 1 -2, są najlepsze. Mówicie, że da się grać bez łuków i łnk, ale czy wtedy przeciwnik, nie ma przewagi? Narzekacie, na poziomy wojsk... To żadna wielka zmiana, wręcz udogodnienie dla Was.
 

DeletedUser3823

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Zapewne wygra w głosowaniu opcja 3-9.. Ale tylko przez to, że gracze już go znają i jest im łatwiej.. No i jest ich o wiele więcej niż tych ze światów 1-2 lub takich, którzy tam grali.. Pamiętajcie, że światy starego typu znikają:p Świat 1 już jest zamknięty, ś2 niedługo pewnie też:p Zostaną tylko te głupie łuki i monety albo granie na zagranicznych serwerach gdzie jest po równo mniej więcej i sprawiedliwie co do typu światów:p

P.S. A tak wogóle to myślę, że to jaki wynik przyniesie ta ankieta i tak będzie bez znaczenia:p Nie sądzę by tuż przed powstaniem świata dopiero Niemcy ustalali, który styl ma być:rolleyes:

Grać będziemy ze starymi jednostkami:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

I poco tyle kłótni każdy musi dać swoje 5 groszy nie możecie zaakceptować wyboru innego gracza to jest normalnie dziecinne a za chwile ktoś napisze odezwał się dorosły o wieku 11 lat i co z tego mam 11 lat i co nie podoba się cos
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

W światach 3-9 jest więcej jednostek i mniej zagmatwana kuźnia. Światy 1-2 są dla zaawansowanych graczy (sam gram na 2), natomiast 3-9 są dla amatorów i średnio-zaawansowanych. Osobiście lubię prostotę, więc wybieram 3-9, ale jeżeli wygra 1-2 do też będę zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich na forum, a także adminów!
 

DeletedUser14380

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Grałem na wielu ze sweiatow 3-9 ale nie przypadły mi do gustu. Od dawna gram na swiecie 2 i tam jest super wiec glosuje na 1-2:D
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

ja nigdy nie grałem na światach 1-2 ale myślę że jest tam fajnie i przy okazji moznaby wprowadzić jakieś nowości na świecie 11??głosuje na styl światów 1-2 bo chciałbym zobaczyć jak tam jest a na świecie 2 niedługo zabraknie miejsc.
 

DeletedUser14387

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Ja osobiście gram na 2 świecie i uważam, że jest lepszy od 3-9.... Wkurzało mnie to wybijanie monet jak kiedy grałem na światach 3-9....:(

Osobiście jestem za opcją 1-2 ;):):D
 

DeletedUser14382

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Ja tam wole tam żeby było wszystko tak jak na światach 3-9 bo się przyzwyczaiłem:D . Nie chciał bym się znowu uczyć co i jak czy jakoś tam! Dlatego głosuje na styl światów 3-9;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Zrobiłem na 206 do 205 dla 3-9 :)
Jestem do niego przyzwyczajony i nie wyobrażam sobie innego systemu...no ale jak kto woli.
Pozdro

{a może zupełnie nowy?)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

1-2 jak nic wymiata łuki(mało osób je używa) monety (sa mniej czytelne)
 

DeletedUser14398

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Lepszy byłby styl 1 - 2 ... Bo czy nie zadużo jest już tego samego stylu jak od 3 do 9 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry