Swiat 10 - styl

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2
  • Data rozpoczęcia

Jaki styl ma przyjac swiat 10?

  • styl swiatow 1-2

    Głosy: 219 47,3%
  • styl swiatow 3-9

    Głosy: 244 52,7%

  • W sumie głosujących
    463
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13569

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Maruda wolę browca :D
Mi tam nie zależy będę i tak na 10 swiecie grał :D
Tylko jest jedno ale...Czy będzie można wybra kierunek umiejscowienia swojej wioski??
 

DeletedUser6116

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

ej to niech może GO pomieszają obydwa style, a nie się kłócicie
np. koszt szlachcica i paczki z 1-2 + nowe jednostki z 3-9 to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie i coś na pewno nie powtarzalnego jak dotąd w plemionach:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

BŁAAGAM! PRZESTAŃCIE SPAMOWAĆ!!! ten dział nie jest od takich dyskusji kumacie? idźcie do offtopa najlepiej zróbcie opowiadanie pt. darqlaq stawia piwo. i tam spamujcie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Trudno czekamy aż srestartują świat 1.
Za jakieś 3-5 lat średnio
@ up
This poll will close on 03-08-2007 at 12:07

Zrobięto co na innych forach: zrobię spam ostateczny i tyle. Będzie po wszystkich i utoniecie w spamie... Dopóki jakisnadopiekuńczy mod mnie nie zBANuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12146

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Tu nieam multi kont tylko sonda nabiera popularnosci.
Wiecej graczy gra na stylu 3-9 i nie chco prubowac gry na 1-2 bo so przyzwyczajnie do tego na którym grajo to dlatego rosnie przewaga 3-9:p
A zreszto komu bys sie chciało zakładac multi konta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

ja jestem za stylem 3-9...


łucznik to dobre urozmaicenie jednostek...

co do poziomów jednostek ze światów 1-2 to moim zdaniem jest to dobry pomysł, można go wprowadzić na s10....


a co do szlachcica... tym sposobem że musisz wybić monety szlachcic staje się droższy, dzięki czemu trudniej go posiadać - a co za tym idzie, gra jest odrobinę trudniejsza, i lepsza ;)
 

DeletedUser14297

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Witam
Jestem za stylem światów 1-2 . A dlaczego ? Ponieważ rejestrowanie na świecie 1 jest już niemożliwe - a na 2 już wkrótce ( o ile już nie jest ) .
Jeśli chcecie pograć w stylu światów 3-9 to proszę bardzo gdyż rejestracja tam jest wciąż dozwolona . Świat 10 powinien być w stylu 1-2 aby dać wybór nowym graczom !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Jestem za 1-2 stylem. Nie ma tam jakis głupich monet, rycerzy, łuczników, k. łuczników.:mad:
Na starych swiatach dzieki poziomom jednostek gra sie duzo ciekawiej.
 

DeletedUser14263

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

ludzie nie cofajcie sie z technika po co mamy sie cofać do stylu 1-2 nie lepiej
jest jeszcze bardziej ulepszać styl 3-9 np. wprowadzić nowe jednostki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Ja jestem za stylem ś1-2 ponieważ można badać levele jednostek więc np. jak grałem na ś1 gość wysłał na mnie 4300lk a ja miałem po tysiąc pik i mieczy ale na levelu 3 więc on nie miał szans
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Głosuję na 3-9, ze względu na to że są poręczniejsze :) Ja np. wolę monety niż paczuszki itp. :p No i łucznicy/ łucznicy konni + dużo, dużo więcej :) jestem na 3-9 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Jak wygra 1-2 to zrobię tak żeby niczego nie było :) poco komu świat typu 1-2, skoro może być 3-9, który jest na prawdę dużo lepszy :) No i według mnie bardziej pasuje do szybkości 2x (może to moje przyzwyczajenia z szybkich? :>) :D

//edit. No i te poziomy wojsk na 1-2 <żal.pl> :/ OMG jeden pik jest mocniejszy niż drugi bo ma wyższy poziom :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14178

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Dzięki tym poziomom wojsk jest więcej taktyk. Możesz kombinować jak Ci odpowiada.
Jak ci zginie szlachcic kosztuje tylko jedną paczke, a paczka kosztuje tyle co jedna moneta.
 

DeletedUser14312

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Ja bym chciał żeby było ze ś1-2 + rycerz ale bez monet
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

//edit. No i te poziomy wojsk na 1-2 <żal.pl> :/ OMG jeden pik jest mocniejszy niż drugi bo ma wyższy poziom :D

no i co w tym dziwnego ? w wielu grach strategicznych sa poziomy wojsk, w warcrafta tez sie wojo ulepsza i jeden ork jest slabszy od drugiego. Dla poziomy wojsk to dobry pomysl i jest to jakies utrudnienie
 

DeletedUser14178

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Nie może być jakiejś odmiany, na 1 ś nie można się reejstrować więc pozostał tylko 2 świat a on też zaawansowany dosyć mocno.

Przydałaby się odmiana :)
 

DeletedUser14250

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Na 1 i 2 jak zginie szlachcic to odbudowa kosztuje 1 paczke, nie musisz znowu 27 skladac

a wiec kosztuje 1 paczke jesli wybiles atakiem ze szlachta cala obrone w wiosce ktora atakowales, a jesli nie to musisz skladac od nowa. poza tym ten bonus dziala tylko w wiosce, z ktorej szlachcic wyszedl a na 3-9 mzoesz gdzie chcesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat 10 - styl

Witam, zagłosuje na 1-2swiat bo jestem ciekawy jak tam bylo te monety faktycznie za duzo z tym paprania:p moze mi ktos wyjasnic co bylo na 1-2s a nie ma na 3-9 lub co jest innego? i o co chodzi z tymi paczkami co pisza??
 
Status
Zamknięty.
Do góry