STATYSTYKI ŚWIATA 186 by Wretched Egg

Wretched Egg

Łucznik
Wynik reakcji
17.829
Info1: Plecak przeszło 2 fuzje, więc staty plemienia Plecak tutaj to porównanie starych: Plecak+ESP+NAZWA z obecnymi wszystkimi członami Plecak.
Info2: Przepraszam za rozbieżność wielkości grafik w gifie przez co gorzej widać zmiany, ale mapa trochę się powiększyła, a nazw plemion nie chcę upychać na siłę, od następnych stat będzie już wszystko git ;)

Statystyki plemion:
STATYLUTY1.png

Mapa plemion:
MAPALUTY.png

GIF ze zmianami na mapie:
ezgif-4-078498cd4e.gif
 
Ostatnia edycja:

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Ty no na mapie widać zmiany i to gołym okiem;)
Raczej nie takie, jakie były przewidywane i głośno rozgłaszane. Pchacie, wiec jest na +, ale czy pchacie wystarczająco? Na tyle ile oczekiwaliście wiedząc, że mamy 3 fronty? Wbijając w nieustawiony front? Nie oczekuje odpowiedzi, wystarczy sobie pomyśleć w spokoju samemu i widać, że mamy jakis plan i dobrze do niego dążymy ;)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Szczerze? Jak wystartował świat i patrzyłem na mapę to było mi bliżej do stwierdzenia że nie mamy szans z takim położeniem na was, że jak dojdzie do wojny to będzie to kwestia miesiąca i padniemy bo nie ma obrzeży, no i Misie jakiś świat już wygrały więc są ze sobą ograne.

I tak faktycznie myślałem. Pomijając już przewagę wiosek i ilość frontów to formalnie my jesteśmy czarnym koniem, a wy powinniście być pewniakiem ;)
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Szczerze? Jak wystartował świat i patrzyłem na mapę to było mi bliżej do stwierdzenia że nie mamy szans z takim położeniem na was, że jak dojdzie do wojny to będzie to kwestia miesiąca i padniemy bo nie ma obrzeży, no i Misie jakiś świat już wygrały więc są ze sobą ograne.

I tak faktycznie myślałem. Pomijając już przewagę wiosek i ilość frontów to formalnie my jesteśmy czarnym koniem, a wy powinniście być pewniakiem ;)
Co innego obecna przewaga gdy sie ma 1-2 fronty, a nie 3.

UP. No i przede wszystkim, jeszcze gramy :) nic nie jest pewnego, fikołka może zrobić równie dobrze jedna jak i druga strona konfliktu.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Co innego obecna przewaga gdy sie ma 1-2 fronty, a nie 3.
No tak korzyść jest po naszej stronie ;) Ale chodziło mi o to, że my jesteśmy zwykłą zlepką graczy, dużo ludzi ze sobą już grało, ogólnie każdy kogoś zna i z kimś grał, ale to pierwszy raz w takim składzie i pod tym szyldem. Misie to ekipa która ma za sobą wygrany świat, teoretycznie nie patrząc na wioski powinniście nas zmiażdżyć.

Mamy przewagę wiosek i ludzi, ale popatrz na to, że Fiesta ma jedno z najgorszych położeń na tym świecie, trzeba było nadrobić dyplomacją :p
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
No tak korzyść jest po naszej stronie ;) Ale chodziło mi o to, że my jesteśmy zwykłą zlepką graczy, dużo ludzi ze sobą już grało, ogólnie każdy kogoś zna i z kimś grał, ale to pierwszy raz w takim składzie i pod tym szyldem. Misie to ekipa która ma za sobą wygrany świat, teoretycznie nie patrząc na wioski powinniście nas zmiażdżyć.

Mamy przewagę wiosek i ludzi, ale popatrz na to, że Fiesta ma jedno z najgorszych położeń na tym świecie, trzeba było nadrobić dyplomacją :p
Jest to cos, na co narzekałem u nas od poczatku. Za duzo ludzi. Nie cały skład, który ruszyl to miśki.

No i co do polozenia, to nie zaczynaj takiego tematu. PW i % były wasze... Lepiej tego tematu nie poruszac.
 
Do góry