Special 9 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser163850

Guest
jest plemię 200 osób :D to cały specjal w 1 plemieniu :D? albo może w 2 ?
 

DeletedUser

Guest
ustawienia ciekawe - dużo pp wymagane - fakt, odstraszy darmówkarzy, ale mniej osób przyciągnie, nie wiem czy to tak bardzo się opłaci :)

Już lepiej trzeba było dać zakaz opuszczania plemienia i wsparcie tylko w plemieniu - a jedynym odstępstwem byłoby kliknięcie "usuń konto" lub tygodniowa nieobecność danego gracza, by można było go wywalić, pomysłów i opcji jest wiele, choć widzę w tych wszystkich nowych udoskonaleniach za pp jedynie płytkie, krótkoterminowe myślenie :)
 

DeletedUser142069

Guest
Bardzo dobra decyzja z płatnym wejściem. Ustawienia - cud miód malina.
Kurde... Sam nie wiem teraz co zrobić...
Sesja czy specjal? :)
 

DeletedUser22873

Guest
Bardzo fajne ustawienia . I nie rozumiem tego biadolenia , że żdzierstwo i temu podobne bzdury . Przecież grając na zwykłych światach kupujecie znacznie więcej PP niż tu będzie trzeba . A może gracie bez KP :p ?
 

DeletedUser117636

Guest
mi się podoba wolny przesył surki w plemieniu ^^ założe sobie plemię i dla wodza bedzie dobrowolna danina po 1k surek dziennie przez pierwsze pare dni ;) jeśli ktos się bedzie buntował to mam swoich ludzi i zjezie się buntownika ^^

nie będę pisał, że to mój świat ... aby nie zapeszyc i nie ostraszyc kogoś mniej doświadczonego ;)
 

DeletedUser159283

Guest
Teraz pytanie do bryfta.
Będzie darmowe KP tak jak na wolnych światach?
 

DeletedUser

Guest
Właściwie to sesje i tak już mam w plecy, to można zagrać :D :D
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Jak dostanę połowę nagrody dzisiaj to mogę zagrać :D
A tak serio to odpadam, jutro matura ustna z polaka a jeszcze nie skończyłem pracy pisać :mad:
 

DeletedUser166730

Guest
hhahha

Tylko chcecie kasy wytrzepać od ludzi.

Ja nie będe grał.To miałą być darmowa gra przeglądarkowa.
 

DeletedUser

Guest

Tyle to wiem. Raczej chodzi mi o sprecyzowanie "późnego wieczoru".
 
Status
Zamknięty.
Do góry