Special 9 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
sesja, specjal, sesja, specjal... ehh, mam 3 dni, pomyślę ^^
Zapowiada się smakowicie, szkoda że prawie zawsze w takim kiepskim (przynajmniej dla mnie) okresie :(
 

DeletedUser

Guest
A co z przejmowaniem członków plemienia kilka dni przed końcem speciala? Przecież to będzie bez sensu jak znowu ludzi ostatnie dni będą przejmować same darmówki...
 

DeletedUser166781

Guest
Special 9 będzie więc dostępny tylko dla osób, które uruchomią (i będą miały uruchomione przez całą rundę) Konto Premium.
Nie do końca to rozumiem.Przykładowo:Mam 30pp,więc przy takiej ilości wejdę na Speciala?Jeśli tak to będę podczas rundy ciągle musiał wykupować premium?Czy miesięczne zakupić?Niejasno napisane,albo ja jestem już taki zaspany,że nie kapuję.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajne ustawienia ma ten specek. Ciewake czy ktos mnie wezmie do ekipy. :eek: Ale szkoda ze mamy tak malo czasu.
Nie do końca to rozumiem.Przykładowo:Mam 30pp,więc przy takiej ilości wejdę na Speciala?Jeśli tak to będę podczas rundy ciągle musiał wykupować premium?Czy miesięczne zakupić?Niejasno napisane,albo ja jestem już taki zaspany,że nie kapuję.
2 tygodnie starcza...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137434

Guest
200 osób w plemieniu ?? Czyj to dziwny już pomysł :D
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Nie do końca to rozumiem.Przykładowo:Mam 30pp,więc przy takiej ilości wejdę na Speciala?Jeśli tak to będę podczas rundy ciągle musiał wykupować premium?Czy miesięczne zakupić?Niejasno napisane,albo ja jestem już taki zaspany,że nie kapuję.
2 tygodnie starcza...

Nie starczą. W ogłoszeniu jest napisane:
Special 9 będzie więc dostępny tylko dla osób, które uruchomią (i będą miały uruchomione przez całą rundę) Konto Premium.
Podkreślam: "będą miały uruchomione przez całą rundę". Czyli jeżeli w czasie rundy skończy się KP, gra wyświetli informację, że niezbędna jest jego aktywacja. Można wejść uruchamiając KP na dowolny czas, ale i tak aby grać dalej, będzie trzeba je "doaktywować".
 

DeletedUser

Guest
Brawa za noobstwo! Tylko zależy wam na kasie. Co ja mam zrobić, gracz, który już zdążył się zaprzyjaźnić i na ostatnim spcialu 8 zdobyłem top8. Dajcie nam szanse a i tak będziecie wiedzieć, że ludzie będą kupować KP żeby wygrać. Wasze zachowanie jest chamskie. Brak słów.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
skoro juz powiedzmy te 300 osob bedzie musialo 300pp aktywowac (1,5 miecha), to dajcie porzadna nagrode... a i tak pewnie o wiele wiecej pp pojdzie na to.


300*300 = 9000pp wykorzystane na specka.

dajcie 1000 dla wygranego + 200 * 5 dla wybranych osob.

to tylko 2/9 tego co wykorzystaja ludzie na specka.


NAGRODY SMIESZNE.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Brawa za noobstwo! Tylko zależy wam na kasie. Co ja mam zrobić, gracz, który już zdążył się zaprzyjaźnić i na ostatnim spcialu 8 zdobyłem top8. Dajcie nam szanse a i tak będziecie wiedzieć, że ludzie będą kupować KP żeby wygrać. Wasze zachowanie jest chamskie. Brak słów.

A do czego się odnosisz (i w ogóle o co kaman)? Bo nie bardzo rozumiem.

skoro juz powiedzmy te 300 osob bedzie musialo 300pp aktywowac (1,5 miecha), to dajcie porzadna nagrode... a i tak pewnie o wiele wiecej pp pojdzie na to.


300*300 = 9000pp wykorzystane na specka.

dajcie 1000 dla wygranego + 200 * 5 dla wybranych osob.

to tylko 2/9 tego co wykorzystaja ludzie na specka.


NAGRODY SMIESZNE.
Krzyczeć nie musisz. Skoro śmieszne, to możesz się śmiać zamiast tego :). Ale masz rację. Nagroda była za niska. Zwiększyłem ją odpowiednio.
 

DeletedUser

Guest
@Bryfft
czeskimarynarz chyba nie uczestniczył w dyskusji w temacie który podałeś w specyfikacji. Jakby przeczytał to by wiedział a nie się rzucał
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
bryffciu :* nie krzycalem, dalem na koncu tabsa, zeby bylo dostadniej i grozniej :D

ale dziekuje, za zwiekszone nagrody :D moze rusze xd
 

DeletedUser

Guest
A co z tym przejmowaniem graczy ze swojego plemienia? Bo patrząc na aktualne ustawienia to pewnie na końcu będzie powtórka z rundy ósmej, że topki przejmowały swoich współplemieńców, a chyba nie oto chodzi w tej grze?
 

DeletedUser160834

Guest
Ja mam pytanie po raz kolejny odnosnie warunkow wygranej.
Kiedy bedzie specjal ,na ktorym oprocz top gracza liczyc sie bedzie rowniez top plemieniem?

Piszecie o elimincaji niesprawwiedliwej gry (gdzie obowiazkowe KP napewno w tym pomaga) ale nie zmienia to niczego w niesportowym wygraniu specjala.Top gracz moze dzieki 'kolegom ze wsi' wygrac specjal bez problemu.Tak czy nie?

Zreszta pisalem juz do Ciebie Bryfft na pw i nawet nie uzyskalem odpowiedzi wiec jak grochem w sciane.

Coz mi pozostaje powiedziec,,,Prosze moj sklad zeby specek byl rozjechany w dwa tygodnie,calkowicie do zera,zeby na 100% czlowiek z naszego skladu wygral,a jak sie jakis jednak uchowa i bedzie probowal to obiecajcie mi ,ze zjedziemy delikwenta.
 

DeletedUser

Guest
Prawda :) Bryfft , warto też dać jakąś nagrodę dla najlepszego plemienia, MIKE dobrze prawi :) Np: dla najlepszej 5-tki zwycięskiego plemienia ? Co myslisz?
 

DeletedUser159420

Guest
Zapowiada się ciekawie, dawno nie grałem na specjalu
 

DeletedUser

Guest
Prawda jest taka że kto ma oszukiwać to będzie to robił a wy sobie sporo zarobicie. I biznes się kręci. ;)
 

DeletedUser

Guest
Obiecam ci Mike :* naśle wam tyle deffa że spokojnie go zaatakujecie bez strachu przed kontrą :D

@porky dobrze prawisz
 

DeletedUser

Guest
Brawo !myślałem żew wreszcie sobie pogra na polskim specialu (grałem tylko na net i na norweskim ) a tu niespodzianka.
Nw co za noob będzie 1.5 miecha pp kupywał .
 
Status
Zamknięty.
Do góry