Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser145692

Guest
Jaki kierunek dajecie?;) Ja zmienię środowisko i nie zagram z kumplami;)
 

DeletedUser160716

Guest
To gdzie wbijamy? Może all wschód ok?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser131953

Guest
Nie marudźcie, że nie ma farmienia bo to gra strategiczna a nie zręcznościowa więc wszystko idzie we właściwym kierunku.
 

-=zimi=-

Zwiadowca
Wynik reakcji
311
chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś ;)
to pomysł baaardzo na plus, gdyż większą rolę w grze będzie odgrywał umysł i technika, a nie monotonne wysyłanie lekkiej na farmy przez cały dzień lub przez użycie bota ;)

minus na specku, że nie ma rycka, bo nie trzeba by było koszar robić w pierwszy dzień :D

zgadzam się pomysł na plus ale nie z takim limitem. Według mnie limit powinien być minimalnie z 3 razy większy od obecnego. Cały początek będzie się opierał przez zajmowanie wiosek jak najniższym kosztem albo darmówek. ,a nie oto chodzi w tej grze. Dopiero przy etapie 10-20 wiosek gra będzie nabierała tempa. Przynajmniej ja tak podejrzewam. Special zapowiada sie ciekawie. Ciekawi mnie jak sobie poradzą ludzie bez możliwości klinowania i farmienia dziennie po kilka mln surki.
 

DeletedUser

Guest
Zgodzę się z Lord Broker.Tu chodzi o strategie nie o zręczność.Ja chyba sobie polece na wschód.:D Już mi się podoba ten świat.A tak ogólnie.To kiedy będzie start?
 

DeletedUser132871

Guest
zgadzam się pomysł na plus ale nie z takim limitem. Według mnie limit powinien być minimalnie z 3 razy większy od obecnego. Cały początek będzie się opierał przez zajmowanie wiosek jak najniższym kosztem albo darmówek. ,a nie oto chodzi w tej grze. Dopiero przy etapie 10-20 wiosek gra będzie nabierała tempa. Przynajmniej ja tak podejrzewam. Special zapowiada sie ciekawie. Ciekawi mnie jak sobie poradzą ludzie bez możliwości klinowania i farmienia dziennie po kilka mln surki.[/Q

Pewnie top1 bedzie miał 10-15 wsi na koniec...
 
Status
Zamknięty.
Do góry