Special 5 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser148425

Guest
Otrzymane odznaczenie: Rabuś zmień nazwę 04.04.11 16:17

Pierwszy?:D
 

DeletedUser152632

Guest
Wyraf - multi posty ;p
qrde ja to idę spać ;/ umieram ;/ i w ogóle..
Powodzenia hehe przyda się niektórym ;))
a i widze napinka.. napinka ;)
Porozmawiamy jak będę na silach ;/ dziś wrak człowieka - jak ta praca potrafi człowieka wymęczyć ;/


Potrzebujemy logo a konto KeymilLoveOrHate, co prawda nie oferujemy PP bo strasznie skąpi jesteśmy, ale praca na pewno posłuży jako reklama na następnych servrach ;p
 

DeletedUser

Guest
Ja dopiero zaraz 500 :D
Zaczynam farmić dopiero :p

No i ja też bym chciał godło na LordMichał12345
Hm,no PP. ale bym był wdzięczny za chęci ( może 10-20PP mam na jakimś koncie)
 

DeletedUser140914

Guest
Dziecko, lepiej wyjmij łopatkę i grabki i rusz na podbój piaskownicy, plemiona to gra dla inteligentnych osób, a takim tekstem ubliżasz ludziom i myślisz że ktoś "lepszy" poleci na to?? hmmm

Bierzemy się za gre!!

o widze że już się polubiliście :rolleyes: to będziecie mieli z kim rywalizować ;)
 

DeletedUser

Guest
?

"Dziecko, lepiej wyjmij łopatkę i grabki i rusz na podbój piaskownicy, plemiona to gra dla inteligentnych osób, a takim tekstem ubliżasz ludziom i myślisz że ktoś "lepszy" poleci na to?? hmmm "

Jeśli chciałeś mi tą wypowiedzią ubliżyć, to niestety obraziłeś sam siebie w niedojrzały sposób najeżdzając na mnie. Ktoś tu musi się dowartościować? To, że nie udzielałem się na forum, nie znaczy, że gram od wczoraj. Wolę obserwować i wyciągać wnioski, nie kłapać ozorem.

Podtrzymuję:
Jeśli ktoś grać chce i grać potrafi, zapraszam do współpracy


Pozdrawiam
 

DeletedUser152632

Guest
"Dziecko, lepiej wyjmij łopatkę i grabki i rusz na podbój piaskownicy, plemiona to gra dla inteligentnych osób, a takim tekstem ubliżasz ludziom i myślisz że ktoś "lepszy" poleci na to?? hmmm "

Jeśli chciałeś mi tą wypowiedzią ubliżyć, to niestety obraziłeś sam siebie w niedojrzały sposób najeżdzając na mnie. Ktoś tu musi się dowartościować? To, że nie udzielałem się na forum, nie znaczy, że gram od wczoraj. Wolę obserwować i wyciągać wnioski, nie kłapać ozorem.

Podtrzymuję:
Jeśli ktoś grać chce i grać potrafi, zapraszam do współpracy


Pozdrawiam

:)))

Jakbyś napisał tak jak teraz to bym się nie przypluł ;p że Ja sobie ubliżyłem? Proszę Cię ;).. z takim txt jak napisałeś w/w poście to tak jak napisałem do dzieci z podwórka ;p
 

DeletedUser135247

Guest
2-3 dniu po zdjeciuu ochrony mozna sie wypowiadac na temat rankingu, za pare lat to zrozumiesz.
 

DeletedUser156864

Guest
Nie wiem po co cały czas gadać weźmijcie się za grę bo zaraz przyjde z wojem do waszych wioch i będą z was farmy :D
EEE zapomniałem o ochronie początkowiej ...
 

DeletedUser151436

Guest
Nie wiem po co cały czas gadać weźmijcie się za grę bo zaraz przyjde z wojem do waszych wioch i będą z was farmy :D
EEE zapomniałem o ochronie początkowiej ...

Weźmijcie? Radzę, przestudiuj najpierw słownik języka polskiego zamiast pisać durne posty.

Swoim językiem nie wykraczasz poza 1 klasę gimnazjum...
 
Status
Zamknięty.
Do góry