Special 5 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
na tym świecie powiem wam ze nie powinno byc opcji zakładania plemion bo to bez sensu jak można mieć przyjaciół
 

DeletedUser

Guest
Plemię Cztery potrzebuję trzech dobrze grających osób, które poswecić cały miesiąc by grać i sie bronić oraz działać sporo na Special 5

Zgłoszenia można kierować do Glizdor5
 

DeletedUser118853

Guest
Teraz pytanie za 10pkt - zrobiłem samouczka + zaczołem od nowa, jak go atakywować, gdyż iż przez ;

Wchodzisz w Ustawienia -> Ustawienia i zaznaczasz opcję Samouczek - Wprowadzenie (nowe). Zmianę potwierdzasz poprzez kliknięcie w OK.


nie idzie, albo nie widze apcji samouczka w usatwieniach.
Tak o, zawsze warto mieć z 300sury więcej. ;p
Ale jak ni można to nie, foch na całe zycie na ta gre. :d
Ale jak ktoś wie, to może napisac. :>
 

DeletedUser

Guest
było nie zaczynać od nowa, a teraz macie przez to mniej surowcu..
 

DeletedUser118853

Guest
Było nie zaczynac blabla, wolałem zacząc niż mieć 3 współplemieńców w kwadracie ..
To luźne pytanie spinaczu było, może specialnie wylączyli tą możliwośc.
 

DeletedUser

Guest
Było nie zaczynac blabla, wolałem zacząc niż mieć 3 współplemieńców w kwadracie ..
To luźne pytanie spinaczu było, może specialnie wylączyli tą możliwośc.

I tak będziesz mieć tyle graczy bo to special chyba ze ci sie trafi tylko nie zapomnij ze tu wojo szybciej idzie od wioski do wioski..

Ale za dziwie mnie ze grasz bo takie osoby co sie boja grac bo blisko ich sa 3 lub mniej osób w kratce to nie powinę grać..
 

DeletedUser

Guest
Ah... Może spotkamy się na innej rundzie... Nie mam jak się do niego dostać by wykupić PP a niestety nie mam obecnie 11 zł na PP
;/ Obejdę się smakiem tej rundy.
Pozdrawiam i Powodzenia dla wszystkich ;)
 

DeletedUser

Guest
Chodzilo mu o to ze mial 3 wspolplemiencow blisko, czyli za gesto :) Tak jak ktos pisal, swiat bez plemion powinien byc, albo sklady 5 osobowe :]
 

DeletedUser118853

Guest
I tak będziesz mieć tyle graczy bo to special chyba ze ci sie trafi tylko nie zapomnij ze tu wojo szybciej idzie od wioski do wioski..

Ale za dziwie mnie ze grasz bo takie osoby co sie boja grac bo blisko ich sa 3 lub mniej osób w kratce to nie powinę grać..



Włącz mózg i pomyśl i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem mistrzu. szkoda że jak gram z plemienim to nie będe ich miał 20 w kratce żeby wojsko jeszcze szybciej nie szło.
Ty zapamiętaj zatem, że rycerz ma tu 0183 nowych przedmiotów i wygląda jak predator, a głową rozbija mury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry