Special 27

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
A co-op to chyba nigdy nie miałem, chyba że ktoś na zasta na jakiś krótki okres, sam wolę wszystko pilnować i kontrolować / grać
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Jednak zmieniam zdanie, dalej nie są w stanie przejąć moich wiosek, proponuję akcje plemienia bo chłopaki sobie rady nie dają I nie potrafią wysłać 3 offów a potem karety na czysto. Naprawdę szkoda że u mnie grę pokończyli xD bo to jest aż zabawne jaką trudność mają z przejęciem moich wiosek, gdzie ja tyle deffa dałem sobie wybić ze środka, deffowanie wiosek I już problem mają z przejmowaniem, a co to by było jakby się klinować miało znowu <lol>
 
Wynik reakcji
3.001
Oj warzywko, warzywko. Chyba już nikomu na te wypociny odpisywać się nie chce.
Jakbym miał do wyboru przejąć 100 wsi od graczy afk albo "męczyć" się o 10 wsi od jednego gracza to wybór jest oczywisty. Na ciebie też przyjdzie kolej jak już darmy z exDiuny się skończą ale wtedy powiesz, że zostałeś solo i dlatego nie było żadnych szans nawet na odbicie jednej wsi - znany temat :)
Jak na razie to pomóż kumplom bo myślę że to głównie przez twoja arogancję pokończyli grę. Nie jeden mi pisał że nie chciałeś z nim gadać bo nie był w topce farmy xd Zupełnie ta sama sytuacja co kali który mówi że nie gada z kimś kto nie ma blaszki.

Co do dogadania się. Gliszka miał szansę.
Podczas gdy wy mieliście całe K55 i generalnie nasze obrzeża K53 uważaliście że 25% 'naszego' K54, które oferowałem to za mało xD My tu wystartowaliśmy na więcej niż jeden człon ale wam to się wtedy musiały elegancko styki poprzestawiać jak nie zgodziliście się na takie warunki bo myśleliście że lekko 6-7 członów zrobicie i będzie git.

Błąd jeszcze zrobił że przyszedł na rozmowy dopiero wtedy jak nie udało się całego świata na nas zjednoczyć. A i on i Edward próbowali. Szkoda tylko, że nie pomyśleli o tym iż ja też z ludźmi rozmawiałem i wszystkie rozmowy miałem generalnie kopiuj wklej wysyłane xd
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
@Venom Snake x Panguss

Mogłeś chociaż jakieś pełne te offy wysłać na ten bonus nocny a nie takie ochłapy, byś dał mi na koniec RO nabić a nie takie coś wysyłasz...

:confused:

Jednak zmieniam zdanie, dalej nie są w stanie przejąć moich wiosek, proponuję akcje plemienia bo chłopaki sobie rady nie dają I nie potrafią wysłać 3 offów a potem karety na czysto. Naprawdę szkoda że u mnie grę pokończyli xD bo to jest aż zabawne jaką trudność mają z przejęciem moich wiosek, gdzie ja tyle deffa dałem sobie wybić ze środka, deffowanie wiosek I już problem mają z przejmowaniem, a co to by było jakby się klinować miało znowu <lol>
Naprawdę się tym jarasz? XD
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
A te dwa ochłapy offa to liczyłem na więcej RO na tym bonusie nocnym większe offy i nic więcej, jakby czym tu się jarać jak offa tu robisz z 4 dni pełnego
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Bawi mnie w sumie dalej to wszystko , nie gram a Ci dalej się spuszczają nad tym dogrywaniem karet z offami i anty klinami jak teraz zerkam w te rapki xD
 
Wynik reakcji
3.001
Bawi mnie w sumie dalej to wszystko , nie gram a Ci dalej się spuszczają nad tym dogrywaniem karet z offami i anty klinami jak teraz zerkam w te rapki xD
Mnie np to bawi
Screenshot_20230916_235126_Tribal wars.jpg
Bo zamiast mieć chociaż trochę odwagi i wrzucić kasację to jak ostatnia pizdeczka przychodzisz tutaj co.chwile.
Dogrywaja? No dogrywaja bo jakby nie dogrywali to byś wstawił deffa i znowu dwa dni spamował że obroniłeś karetę i jako ostatni wojownik dzielnie bronisz ojczystej ziemi xddd

Jedyne co tobie można odpisać (dodam że w twoim stylu) to "z miecznikiem nie rozmawiam wbij chociaż rycerza"
 
Do góry