Special 27

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.422
Znowu lecę, ale w tym życiu chyba się nie spotkamy. Przy aktualnej sytuacji na mapie to nie dotrę pewnie nigdy na K64 XD
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Powodzenia wszystkim w dalszej grze na tym świecie ;)

Mógłbym niby bawić się w klinowanie tych karet ale nie chce mi się xD

Tyle co deff wrzucony żeby nie było że wioski na pusto oddane ;D
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Jedynie bawi mnie pisania emeryta @Hashtag do mnie na pw w gierce, chciał iść na jakieś "solo" <rotfl>, gdzie sobie w 4 nie radzili żeby mi wioskę jedną zabrać, a teraz gdzie ja już od x czasu pisze że ja gram wegetację obronną gdzie nawet na pół gwizdka nie gram mi coś pisze ze mnie dojeżdża xD

Przeciągałem ten koniec bo wszystko było zależne od tego czy ktoś u mnie chce grać dalej w mniejszym bądź większym stopniu , jak jest etap gdzie tylko ja coś klikam to jaki sens tej obrony tych wiosek? xd
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Jedynie bawi mnie pisania emeryta @Hashtag do mnie na pw w gierce, chciał iść na jakieś "solo" <rotfl>, gdzie sobie w 4 nie radzili żeby mi wioskę jedną zabrać, a teraz gdzie ja już od x czasu pisze że ja gram wegetację obronną gdzie nawet na pół gwizdka nie gram mi coś pisze ze mnie dojeżdża xD

Przeciągałem ten koniec bo wszystko było zależne od tego czy ktoś u mnie chce grać dalej w mniejszym bądź większym stopniu , jak jest etap gdzie tylko ja coś klikam to jaki sens tej obrony tych wiosek? xd
Dawaj na Arkadii, jebać ten świat. Grill też był słaby jak byłem na zaście :/
 
Do góry