Special 27

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
@Venom Snake x Panguss

Mogłeś chociaż jakieś pełne te offy wysłać na ten bonus nocny a nie takie ochłapy, byś dał mi na koniec RO nabić a nie takie coś wysyłasz...

:confused:
 

Załączniki

  • IMG_20230914_124839.jpg
    IMG_20230914_124839.jpg
    200,2 KB · Wyświetlenia: 24
  • IMG_20230914_124826.jpg
    IMG_20230914_124826.jpg
    202,6 KB · Wyświetlenia: 24

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
@Kirea wez ty grupową zrób lepiej u siebie że jest na tym świecie coś takiego jak reguła zagrody xD , bo tam na tej wiosce jednej tyle deffa zmarnowane jakby tu można było bunkry robić :O

A chłop jeszcze murek za PP ciągnął cały czas i dokładał deffa na kolejne offy xd
 

Załączniki

  • Screenshot_1562.png
    Screenshot_1562.png
    72,5 KB · Wyświetlenia: 28
Ostatnia edycja:

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Wsparcie jest tylko do plemienia, więc musiałbyś najpierw namówić Emila. Historia pokazuje że rekrutujemy co najmniej jedną osobę z każdego plemienia z którym walczymy xD
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Ogólnie można było się bawić ciut dłużej, ale jak tyle osób rzuca kontami albo kończy grę i zamiast oddać wioski to wychodzi z plemienia , albo tak jak to x osoba zrobiła , dostała odmowę od was na dojście i specjalnie oddała wioski w środku nas xD
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Ja już dawno musiałem zmienić wioski offowe na deffowe bo nawet bym nie miał okazji do jakieś mniejsze zabawy, tylko ta gra deffem to jest zabawa na chwilę <lol>
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Największym paradoksem Shadow jest to, że to plemię nie było w żadnym momencie czarnym koniem zawodów. Nie powstała sensowna koalicja przeciwko nam mości Brokule, więc doporowadzenie do bieżącej sytuacji na mapie nie powinno dziwić :D
Na co Ci ludzie mają tu czas tracić
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Największym paradoksem Shadow jest to, że to plemię nie było w żadnym momencie czarnym koniem zawodów. Nie powstała sensowna koalicja przeciwko nam mości Brokule, więc doporowadzenie do bieżącej sytuacji na mapie nie powinno dziwić :D
Na co Ci ludzie mają tu czas tracić
No jak na moje było, jakby większość ekip składała się z totalnie losowych osób i padło przez brak organizacji/ogarniętej Rady ale też sami ludzie w tych plemionach w sporej części to osoby które mało co ogarniały, można było jedynie dyplomacją coś zdziałać magicznego chociaż i tak wątpie aby to wyglądało coś inaczej <shrug>
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Przykład Diuny - gdzie tutaj nie było żadnej ekipy na start , nawet 1członu nie było na początku , wszystko wychodziło z rekrutacji/fuzji.
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Dyplomację można było zmienić ale trzeba było by za dużo ustąpić , a gra polegała by na tym że wy zajmujecie sobie tereny za free a druga strona bierze na siebie wszystkie wojny jakieś "większe". A na końcu i tak jest to samo <rotfl> ... bynajmniej ja to tak widziałem w swojej głowie :v
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Nie tak znowu za darmo, kilka osób tu sporo forsy władowało. Ja dajmy na to większości nocy w sierpniu nie dospałem, żeby pobijać z samego rana :)
Jakie większe wojny miałaby hipotetycznie Diuna wziąć na siebie?
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Nie tak znowu za darmo, kilka osób tu sporo forsy władowało. Ja dajmy na to większości nocy w sierpniu nie dospałem, żeby pobijać z samego rana :)
Jakie większe wojny miałaby hipotetycznie Diuna wziąć na siebie?
Patrząc na to wszystko jak wygląda teraz to żadnej bo się okazało że wszystkie plemiona wokół to warzywniak xD , ale wtedy sytuacja wyglądała inaczej i ludzie z rekrutacji/fuzji sporo namieszali w tym całym burdelu :p
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Tylko to i tak wszystko by się równało z tym że grasz w warzywniaku vs jakaś ekipa która realnie na starcie świata była już w sporej części zlepiona ;D
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
A jeszcze się z tym kryją niektóre łajzy że gra kilka osób. Znałem też odwrotne przypadki takich cwaniaków co sobie wpisywali w opis że grają 2/3 osoby, a tak naprawdę grali sami. Liczyli że przez to nie dostaną ataków przez bonus
 

WarzywoNaFroncie

Miecznik
Wynik reakcji
71
Ja tu sam gram i szczerze posiedziałem trochę nocek i szybko mi się odechciało, może to jest etap gdzie nie nadaję się do granie w plemion i też grając bez żadnej pomocy jakoś czuję że to mija się z jakimkolwiek sensem , a u mnie to byle zmiana wizualna jakaś syf będzie w skrypcie to odpoczywać muszę na x dni <lol>
 
Do góry