Special 26!

walecznySut

Chłop
Wynik reakcji
7
Nie dla masówek, krętaczy, konfidentów i zdrajców z nilu ;)


Byku, dlaczego nas uważasz za zdrajców z nilu czy tam lasu? Misiek21, założyciel Nilu sam nam PW napisał że zawija się na 182swiat, zaproponował nam wspolną grę, a jeżeli nie chcemy to dał nam zielone światło na swobodne przejście do farmy czy TT, gówno wiesz i gówno widziałeś, także pozdrawiam cieplutko.
 

walecznySut

Chłop
Wynik reakcji
7
Pragnę przypomnieć że wielki wojownik daba dabowski aka pa-triota, gracz speed z 12 letnim stażem w grze komputerowej plemiona.pl, mając przy okazji dwubiegunówkę - gracz wroga przechodzi do nas, jest super, gracz mojego plemienia przechodzi do wroga - trzeba puścić grupowke i zwyzywać wszystkich wrogów od kurew. Wywala się na froncie po zaledwie jednej akcji burzącej, wstyd, jeszcze raz wstyd. Kilo gruzu i metr gówna Ci się należy jako order na tym świecie.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.696
Pragnę przypomnieć że wielki wojownik daba dabowski aka pa-triota, gracz speed z 12 letnim stażem w grze komputerowej plemiona.pl, mając przy okazji dwubiegunówkę - gracz wroga przechodzi do nas, jest super, gracz mojego plemienia przechodzi do wroga - trzeba puścić grupowke i zwyzywać wszystkich wrogów od kurew. Wywala się na froncie po zaledwie jednej akcji burzącej, wstyd, jeszcze raz wstyd. Kilo gruzu i metr gówna Ci się należy jako order na tym świecie.
Stop dla masówek, krętaczy, konfidentów i zdrajców z nilu ;)

Nie obraziłem żadnego plemienia publicznie więc te farmazony idz tam sobie do swojego coopa gadaj bo swojego konta nie masz przypominam xd
 
Wynik reakcji
49
Ale się TT rzuciło, widać, że was zabolało. Tacy silni, a w dwa dni całe 9 wiosek podbili. Ciekawe jakby wam poszło bez krętactw i pp Iwana
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
81
comment_I99shmT62PCUBDTmLa6gOdKGr0bRYT0L.jpg
 
Do góry