Special 26!

Jesuus

Pikinier
Wynik reakcji
8
Memy po chuju, bo daba nie gra, front stał jak stał, gdyby nie to, że 90% graczy slow nie gra to pewnie jeszcze szłoby to wyrównać, bo obecnie gra tam 3/4 graczy vs całe TT, a tam prawie każdy aktywny jest. NO I JEST KOSA PANOWIE KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ.
 

Jesuus

Pikinier
Wynik reakcji
8
iwan, a ty nie jesteś w jednym plemieniu z easy effecto na s181, który wytrwał podajże 1 dzień na froncie aż się śmiesznie jego opis profilu czyta.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.690
Dobra dabcia, zrób na FO to samo co zrobiłeś na froncie. Napisz jaki to z Ciebie frontowiec, dodaj ze grasz 12 lat, masz 10 blach i sobie zniknij.

Boli? Ajjjjjj ;)
Idz tam wioseczke sobie zbuduj za pienionszki
za wygranie speciala Ci 500pp oddadzą
ale honoru nie odzyskasz :)
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.690
Straciłem honor bo mam pieniążki?
@dAT.. ratuj bo wyjdzie zaraz, że pożyczam od Ciebie
Ale sobie dodajesz, zaraz wyjdzie, że jestem zazdrosnym polaczkiem.
Nie, nie masz honoru bo grasz w plemieniu największego krętacza na specialu.
Osobiście nic do Data nie mam, w porządku facet - ale krętacz największy - ale czy to źle? Zależy ;)
 

walecznySut

Chłop
Wynik reakcji
7
Oj, kogoś boli kilka słów prawdy w grupówce ;')
Wydaj jeszcze 100 złotych, żeby wioseczkę na froncie utrzymać a pózniej zajrzyj na pracuj.pl

pozdrawiam cieplutko z całą rodzinką

Chłop sobie kolejne CEO dopisuje na linkedin a ty roboty szukasz dalej na olx bo jesteś takim Polakiem że nie potrafisz zdzierżyć tego że na pracuj.pl stawek nie napisali w ogłoszeniu
 

dAT..

Łucznik
Wynik reakcji
645
iwan, a ty nie jesteś w jednym plemieniu z easy effecto na s181, który wytrwał podajże 1 dzień na froncie aż się śmiesznie jego opis profilu czyta.
A ty nie pisałeś dzis rano o zapke do nas czasem ?
@dAT.. co to za uniwersum i dlaczego nikt nie spisuje historii farmazonów?
To co zawsze oni rekrutują ruch taktyczny ja rekrutuje to placz jak tak można.


Jak bym wiedział że będzie taki ból dupy o to to bym dawno rekrutował.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.690
Ja nie mam bólu dupy, nie byłoby mnie nawet na FO gdyby pieski Data mnie nie wywołały ;d
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.690
Na mapie Cię znaleźć nie mogliśmy to postanowili cie na Fo wywołać :)
A to mogłeś prywatnie napisać a nie klauna na FO strugać jak 80% community stąd.
Ale jasne, kilka lajków na martwym FO, które czyta tylko TT i Flash muszą się zgadzać ;p
 

Jesuus

Pikinier
Wynik reakcji
8
Ta napisałem do gopika dla jaj, jak zobaczyłem, że bookie jest u was, ale nawet on nie wytrzymał dłużej niż chwilę. Macie szczęście, że slow od początku tutaj nie istniało, ale skoro nie radzicie sobie z 3/4 graczami to FLASH zanudzi się na wojnie z wami. ;p
 
Do góry