Special 16 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
jestem na tak :p wiadomo, ze niektorzy lubia ciepac offami ;))

zycze powodzenia wszystkim :)
 

DeletedUser165865

Guest
to juz moze lepiej łaczny ranking pokonanych albo oddzielnie agresora i obroncow bo czemu faworyzowac akurat tylko agresorow
 

DeletedUser153359

Guest
to juz moze lepiej łaczny ranking pokonanych albo oddzielnie agresora i obroncow bo czemu faworyzowac akurat tylko agresorow

Ranking obroncow w tym wypadku nie ma sensu, nie zapominajmy ze pp dostaje pojedynczy gracz nie plemie, czyli liczy sie co ten gracz sam zrobi, a niestety top1 RO zawsze bedzie nabite z pomoca deffa od plemienia ^_^ I innymi slowy skoro nie powinien sie liczyc ranking obroncow nie powinien sie takze liczyc ogolny :p
 

DeletedUser161505

Guest
Byczek jak nie pijesz to myślisz pp za RA też dobre będzie więcej PP zdobędę na multi będę nabijał ;D
 

DeletedUser153359

Guest
Byczek jak nie pijesz to myślisz pp za RA też dobre będzie więcej PP zdobędę na multi będę nabijał ;D

ciagle saczysz do multi, ale zapomniales o jednym dany gracz wykorzysta je tylko na 1 rundzie a na 2 juz bedzie mial znacznie utrudniona gre , nie mowiac o 3. Gra sie wszystkie 3 rundy na TYM samym nicku, jesli ktos sobie zasluzy to na kolejnych 2 rundach raczej nie pogra :p
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
ciągle sądzisz, że będę miał multi ?

lol już powoli męczące się robi to Twoje klepanie.. ma to coś do tematu?

Co do pomysłu za punkty za RA to również uważam że świetny pomysł, pozostaje ustawienie punktów za daną pozycje. Jeśli mógłbym coś zaproponować to 1-30pkt, 2-24pkt, 3-18pkt, 4-12pkt, 5-6pkt. W końcu special to typ rozgrywki na którym powinna być promowana agresywna gra, a więc i zdobycze punktowe za RA adekwatne do reszty:)
 

DeletedUser165865

Guest
Ja za RP albo wogóle. niby ro bedzie nabijane z pomoca plemienia ale jak ktos bedzie cisnal w ra to bedzie robil z 90% offow a liczyl na plemie tylko w razie potrzeby deffa. jedni graja agresywnie drudzy deffensywnie inni wyposrodkuja i wedlug mnie nie ma sensu faworyzowac tylko jednych. wkoncu jak cos odznaczenia sa przyznawane za rp ;)
 

DeletedUser177259

Guest
Zdecydowanie tylko RA... Specjal chyba powinien byc bardziej dynamiczny nz inne swiaty, wiec nawet jak 90% zagrod bedzie zapełniona offem to bedzie fajnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161505

Guest
A może w dwóch pierwszych rundach RP a w ostatniej (najszybszej i najkrótszej, czyli najbardziej dynamicznej) RA? ;>

Idiotyzmem byłoby na jakiejkolwiek rundzie brać pod uwagę całe RP według mnie najuczciwiej byłby danie pp za RA albo wgl. Wiadomo, że do RP liczy się też RO a jak powszechnie wiadomo RO najlepiej się nabija na czyimś deffie w tym wypadku plemienia. Jeżeli już dawać za RO to całemu plemieniu. Myślenie nie boli.
 

DeletedUser165865

Guest
Zdecydowanie tylko RA... Specjal chyba powinien byc bardziej dynamiczny nz inne swiaty, wiec nawet jak 90 zagrod bedzie zapełniona offem to bedzie fajnie :)

ciekawe czy bedziesz siedzial non stop i pilnował offow 24/24.

A może w dwóch pierwszych rundach RP a w ostatniej (najszybszej i najkrótszej, czyli najbardziej dynamicznej) RA? ;>

tak moze byc :)


Idiotyzmem byłoby na jakiejkolwiek rundzie brać pod uwagę całe RP według mnie najuczciwiej byłby danie pp za RA albo wgl. Wiadomo, że do RP liczy się też RO a jak powszechnie wiadomo RO najlepiej się nabija na czyimś deffie w tym wypadku plemienia. Jeżeli już dawać za RO to całemu plemieniu. Myślenie nie boli.

no to mozna zrobic ze dla wszystkch czlonkow plemienia iles tam pkt za RP
 

DeletedUser

Guest
A może w dwóch pierwszych rundach RP a w ostatniej (najszybszej i najkrótszej, czyli najbardziej dynamicznej) RA? ;>

Według mnie to najlepsza opcja
1 runda RP
2 runda RO
3 runda RA


Swoją drogą miło że administracja bierze pod uwagę opinie graczy
 

DeletedUser165865

Guest
miło jak miło ale gracze nigdy sie niedogadaja bo kazdemu cos innego odpowiada. administracja niech wezmie pod uwage propozycje a niech zrobi po swojemu bo tylko niepotrzebny zamet z tym sie robi

P.S najlepiej zostawic ustawienia takie jakie sa :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry