Special 16 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zegar być musi, ale też nie za szybko, bo więcej ludzi się zejdzie i serwery pozapycha ;)
 

DeletedUser153359

Guest
No i dano ogólnie swietna godzine start, przynajmniej nikt nie powinien plakac ze ze szkoly jeszcze nie wrocil xD
 

DeletedUser161505

Guest
No przynajmniej godzina jest dobrze dobrana zegar dużo wcześniej też spoko ;D
 

DeletedUser167712

Guest
Ja tam wolał bym start w godzinach 8-12 bo mam wieczorna/nocną zmianę(od 18 do 2-4:/)
 

DeletedUser167001

Guest
Ustawienia również zachęcające. :)

Aczkolwiek farmić mi się nie chce.:( no ale jak mus, to mus...hehe :)

__________

Co do ustawień świata...

-Ochrona 2 dni
- Wsparcie w obrębie plemienia

Moim zdaniem można by było wprowadzić takie ustawienie, że deff można wysyłać (czy tam otrzymywać, bo chyba tak nawet było) PO 2 dniach (48h) bycia w plemieniu...zawsze to mniej deffówek by było na specku, hehe. :)
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
16.10.-22.10.2013 - za wyjątkiem zastępstwa nie będzie dozwolona gra więcej niż jednego konta z jednego urządzenia, tj komputera/telefonu/tabletu itd. (skutkiem takiego procederu będzie blokada stała na tej rundzie, więc prosimy o pilnowanie swoich maszyn i nielogowanie się z publicznie dostępnych komputerów!).

Czyli gra np w szkole nie będzie możliwa?


Chyba że tylko ja loguje się w szkole?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
16.10.-22.10.2013 - za wyjątkiem zastępstwa nie będzie dozwolona gra więcej niż jednego konta z jednego urządzenia, tj komputera/telefonu/tabletu itd. (skutkiem takiego procederu będzie blokada stała na tej rundzie, więc prosimy o pilnowanie swoich maszyn i nielogowanie się z publicznie dostępnych komputerów!).

Czyli gra np w szkole nie będzie możliwa?


Chyba że tylko ja loguje się w szkole?

Jeśli tylko Ty logujesz się z określonego kompa w szkole. Jeżeli będziesz logował się podłączony do szkolnego WiFi, ale z własnego sprzętu (telefon, laptop, tablet) to nie ma problemu. Oczywiście o ile nie pozwolisz nikomu innego też z niego grać.

No i tak, jeżeli tylko Ty logujesz się w szkole do Plemion to też nie będzie problemu. Zależy od Ciebie czy podejmiesz ryzyko.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Jeśli tylko Ty logujesz się z określonego kompa w szkole. Jeżeli będziesz logował się podłączony do szkolnego WiFi, ale z własnego sprzętu (telefon, laptop, tablet) to nie ma problemu. Oczywiście o ile nie pozwolisz nikomu innego też z niego grać.

No i tak, jeżeli tylko Ty logujesz się w szkole do Plemion to też nie będzie problemu. Zależy od Ciebie czy podejmiesz ryzyko.

O to dobrze, bo z telefonu musze w chodzić(żeby offa nie zjechali) i kumpel mozliwe że też zagra, ale ze swojego telefonu oczywiście we dwójke podłączeni do szkolnego WiFi. czyli mam rozumieć że żadnego bana nie będzie?
 

DeletedUser164493

Guest
To samo co w poprzednim specialu a pozniej będzie że wbiło już 1000 osob ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry