Special 13 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser173710

Guest
aha no to dobrze,ale jestem ciekaw czy będzie taki tłok i tak serwer przeciążony jak na zwykłych światach bo za każdym razem tak muliło że nie dało się nigdzie wejść.
Tylko jedna sprawa mnie niepokoi mówią niby że będę wyłapywać osoby z muli kontem a co w takim razie jak ktoś ma zmienne IP i zrobi sobie na 4 kompach 2 x offy jako 2 konta i 2 x deff na 2 kontach i będzie miał na starcie 3 wioski do przejęcia za freeko i 2 offy i 1 deff nie pomyśleli o tym,jak wiadomo nie od dzisiaj że takie rzeczy to zdarzają się nie raz tylko często i dlatego te ustawienia mnie trochę rozczarowały ale mam nadzieje że następny pomysł nowego świata będzie bardziej mi odpowiadał i pozostałym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
2 z tych kont odda mi jako haracz za to że go nie zgłosze i nie zjade, a jedno będzie sobie mógł przejąć:) I każdy będzie zadowolony...

Kurde start za 6h, a ja jeszcze nie mam nikogo do pary zaklepanego;>
 

DeletedUser173710

Guest
2 z tych kont odda mi jako haracz za to że go nie zgłosze i nie zjade, a jedno będzie sobie mógł przejąć:) I każdy będzie zadowolony...

Kurde start za 6h, a ja jeszcze nie mam nikogo do pary zaklepanego;>


Ale ja pytam poważnie wiem że każdy powie że gra uczciwie ale prawdę mówiąc tak jak w życiu bez kontaktów układów nie będziesz bogaty i na wysokim stanowisku więc wiem że każdy powie to co chce słyszeć żeby nie być winnym,ja na razie gram bez pary zobaczymy jak wyjdzie jak zacznę szukać na spontanie kogoś heh będzie ciekawie jaki los mi dzisiaj przydzieli osobę.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
za bardzo teoretyzujesz:)
Jak ktoś korzysta z dopalaczy, to nawet jak mu to ujdzie na sucho to później jak przyjdzie do walki i darm zabraknie, to taka osoba jest dla Ciebie dostarczycielem darmówek:) Znam to z autopsji.
 

DeletedUser173710

Guest
za bardzo teoretyzujesz:)
Jak ktoś korzysta z dopalaczy, to nawet jak mu to ujdzie na sucho to później jak przyjdzie do walki i darm zabraknie, to taka osoba jest dla Ciebie dostarczycielem darmówek:) Znam to z autopsji.

wiem ale chodzi mi bardziej nie o to że polemizuje tylko o sprawę czystej gry a co to za gra jak ktoś na początku ustawi sobie z kimś że mu oddaje wioski i tak czy siak ile byś nie siedział to i tak przegrasz.
Porównuje to tak samo jak do meczu piłkarskiego po co chodzić na mecze za kasę ustawiają wszystko i nie potrzebnie kibice się wkurzają.Obejrzyj sobie film polski :piłkarski Poker ja oglądałem i pójdę na 2 część do kina na pewno.
PS.Mam nadzieje że tutaj nie będzie jednostronnego pojednyku i nie wygra ten co ustala tylko wygra jednak ten kto ma umiejętności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169275

Guest
okey to czekamy ;D mam nadzieje że będzie zegar!!

Życzę Wszystkim Powodzenia ;D
 

DeletedUser162819

Guest
2 z tych kont odda mi jako haracz za to że go nie zgłosze i nie zjade, a jedno będzie sobie mógł przejąć:) I każdy będzie zadowolony...

Kurde start za 6h, a ja jeszcze nie mam nikogo do pary zaklepanego;>

Skąd wiesz,że za 6 h start? ;) Bo jakbym wiedział,że to pewne,to sobie zaplanuje czas.
 

DeletedUser161505

Guest
prawdopodobnie zegar się pojawi 2h przed startem ale kiedy się pojawi wie tylko administracja. Nie mogą podać dokładnej gdz startu bo będą za duże przeciążenia ;pp
 

DeletedUser

Guest
hmmm ciekawe czy wysoki poziom będzie ;) 2 graczy w plemieniu-aż odechciewa się grać ;) wystartuje z nudów
 

DeletedUser91832

Guest
Zamiast "Prezentacje plemion" na tym świecie powinien być dział "anonse towarzyskie"
 
Status
Zamknięty.
Do góry