Special 13 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mi się pomysł podoba, ustawienia fajne, ale tak jak kolega wyżej napisał "z powodu braku milisekund i OGRANICZONEGO FARMIENIA", choć może wystartuję.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Zagmatwane troche te ustawienia, musze to jeszcze przeczytać ze 2 razy i pomyśleć. Miałem grać na wolnym świecie ale skoro nie ma i nie ma to może się skusze;]

Tylko z tego co tu się orientuje to nie będzie sensu zbierać ekipy, skoro plemiona są non stop dwuosobowe.. hmm


@edit
A co do tego limitu farmienia to nie wiem po co narzekacie, jak macie przecież prędkość 3 i to jeszcze będzie 150% normalnej produkcji surek, to będzie dawać nieźle:) Fajnie pomyślane;]
 
Ostatnia edycja:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
he he fajny pomysł z tymi walentynkami:d
nawet sie zastanawiałem nad grą ale nie dam rady ciekawe ustawienia pod koniec przy takiej predkości moze sie sporo dziać
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Jedyne co mi w tych ustawieniach nie pasuje to połączenie tych dwóch parametrów:

Łucznicy: tak
Technologia: 3 poziomy, max. 15 w wiosce

A dopiero co przy starcie światów 68&69 sam Kmic pisał o takim mieszaniu, że:

Nie mówiąc już o tym, że parametrów przy konfiguracji świata jest tak naprawdę kilkadziesiąt. I w dużym stopniu są one od siebie zależne, więc wyniki takiej ankiety można sobie... Bo nie da się np. utworzyć świata mającego jednocześnie paczki i kościół. A wybór łuczników przekreśla jednocześnie 3 oraz 10 poziomów technologii itd.

Więc jednak się da?
Wg mnie to jedyny znaczący mankament tych ustawień, bo jak tu grać mając wieś frontową - offową, gdy obrońca robi we wsi łuczników? Nie wiem co inni na to, ale jak tak o tym myśle to wydaje mi się że będzie to mega uciążliwe w późniejszej fazie rozgrywki.
 

DeletedUser167001

Guest
No nie :/

A myślałem, że będzie ciekawszy specek, bo WARIAT, MadHat, HEG (podobno) i EKIPA miały grać :)
Teraz Japoniec ma chyba dużo czasu, to też by może odpalił LoS...
Ciekawe wojny, fronty by były :p

A teraz dwuosobowe... :(

Nie wiem, może i ja się skuszę.
Aczkolwiek nie wiem, nie mam pary :(

Jak ktoś ogarnięty byłby zainteresowany, niech pisze :p
Mogę deffować nawet, chociaż wolałbym offem naparzać :D
26206902 gg moje jak coś...<3

Miesiąc byśmy się z kimś pobawili :p
Ale ogólnie czekam na nowy świat :)

Pozdrowienia i czekam na kogoś, kto spędzi walentynki ze mną...przed plemionami :p
Zostawiła mnie kobieta...:D
 

DeletedUser161685

Guest
Ciekawe ile będzie tych związków homoseksualnych tutaj ;D
 

DeletedUser

Guest
Beznadziejne ustawienia. Łucznicy + techy 3 lvl plemiona 2 osobowe nic przynajmniej moge sobie spokojnie czekać na nowy wolny świat.
 

DeletedUser

Guest
trzeba się Pauliny zapytać czy chce grać ;) a tak na poważnie to może i wystartuje ;) ferie są to i czas na klikanie się znajdzie
 

DeletedUser162365

Guest
Jedyne co mi w tych ustawieniach nie pasuje to połączenie tych dwóch parametrów:

Łucznicy: tak
Technologia: 3 poziomy, max. 15 w wiosce


A dopiero co przy starcie światów 68&69 sam Kmic pisał o takim mieszaniu, że:



Więc jednak się da?
Wg mnie to jedyny znaczący mankament tych ustawień, bo jak tu grać mając wieś frontową - offową, gdy obrońca robi we wsi łuczników? Nie wiem co inni na to, ale jak tak o tym myśle to wydaje mi się że będzie to mega uciążliwe w późniejszej fazie rozgrywki.

Mam podobne zdanie...
 

DeletedUser

Guest
No ja akurat bedę miał ferie to może zacznę grać choć wolę zwykły świat :p
bo znając życie to pewnie nie zdążę się zalogowac i już bedzie świat pełny. :p
Głównie bedę czekał na świat 70 i mam nadzieje że niedługo wystartują :p
 

DeletedUser169681

Guest
łucznicy...ehh dziwnie będzie się grało off przynajmniej dla mnie mało mam z łucznikami kontaktu;/ jak będę w domu i będą wolne miejsca to może wpadnę:p chociaż ten może dogram:D
 

DeletedUser158548

Guest
chętni bym zagrał, ale będę od 16 dopiero i też nie do końca.... jak ktoś szuka copika to niech pisze do mnie :)
no chyba, że załapię się na 900 darmówkę to jakoś może wymęczę....
 

DeletedUser

Guest
Szału nie ma, ale z nudów można zajrzeć czekając na nowy świat.
 

DeletedUser161082

Guest
Szału nie ma, ale z nudów można zajrzeć czekając na nowy świat.

Myślę że większość osób będzie tam grało ze względu na to że nie ma jeszcze wolnego światu. Gdy wystartuje nowy świat aktywność na nowym specku gwałtownie spadnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry