S200

Wynik reakcji
164
Uważam, że na s200 kmic powinień wyłożyć wszystkie karty na stół aby zakończyć historię z jebnięciem.

Kościół, wieża, twierdza, 10 rycerzy, zbieractwo, farma bez limitu i oczywiście nie zapominajmy o giełdzie.
Jaki wspaniały pomysł! Już słyszę ten trzask dup graczy, którzy każdy świat chcą bezfarmę 2.0, bez zbieraka i ten płacz na forum xddddd #kmicmusisz
Jak tu grać, gdy rozpiska co kiedy klikać od szadoła nie działa i trzeba pomyśleć chwilę samemu :D
 
Ostatnia edycja:

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
historia pokazuje, że jubileuszowy z farmieniem to głupota i idiotyzm. Chociażby wystarczy porównać gownopoziom na s100 z poziomem s99
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Wystarczy policzyć ile światów wygrały ekipy z 99 i 100 i różnica jest kolosalna. Oczywiście na korzyść 100 :) z tego co wiem rączkę żadna ekipa nie zrezygnowała z 100 dlatego że był światem z farma. Ale teraz uważam na 200 że nie ma innej możliwości i żeby ściągnąć najlepsze ekipy już musi być świat bez farmy
 

Kuosik

Miecznik
Wynik reakcji
614
Wystarczy policzyć ile światów wygrały ekipy z 99 i 100 i różnica jest kolosalna. Oczywiście na korzyść 100 :) z tego co wiem rączkę żadna ekipa nie zrezygnowała z 100 dlatego że był światem z farma. Ale teraz uważam na 200 że nie ma innej możliwości i żeby ściągnąć najlepsze ekipy już musi być świat bez farmy
Dziwne, żeby nie była kolosalna jak BRAWO po świecie 99 nie ruszyło na żadnym świecie już. Nie grałem na świecie 100, dlatego nie podnoszę się z porównywaniem, ale z szacunku do osób z 99 co wytrwali do końca powiem tylko tyle, że wiele osób skończyło grać w plemiona z powodu czasu ile poświęcili na ten świat. Nie bez powodu HEG już też się nie podniosło po tym świecie, mimo wielu światów udanych wcześniej. A z tych osób co zostało dużo osób pogrywało w wielu dobrych ekipach jak między innymi ZBT,P! czy potem u mnie w FORZIE i pewnie wielu innych co nie wymieniłem.

Pozostawiam jeszcze podsumowanie z tego świata.


Reasumując, porównywanie obu światów mija się z celem. Bo wygranie świata teraz polega na połączeniu znajomości, dobrej dyplomacji i wystarczającej ilości graczy, kiedyś jednak bardziej liczyło się też zaangażowanie. Prestiż blaszki też już inny.
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.531
Czyli patrząc na obsadę to Ci którzy wygrają 200, będą najlepszym plemieniem w historii ?
Czy może największymi krętaczami i obłudnikami ?
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
Dziwne, żeby nie była kolosalna jak BRAWO po świecie 99 nie ruszyło na żadnym świecie już. Nie grałem na świecie 100, dlatego nie podnoszę się z porównywaniem, ale z szacunku do osób z 99 co wytrwali do końca powiem tylko tyle, że wiele osób skończyło grać w plemiona z powodu czasu ile poświęcili na ten świat. Nie bez powodu HEG już też się nie podniosło po tym świecie, mimo wielu światów udanych wcześniej. A z tych osób co zostało dużo osób pogrywało w wielu dobrych ekipach jak między innymi ZBT,P! czy potem u mnie w FORZIE i pewnie wielu innych co nie wymieniłem.

Pozostawiam jeszcze podsumowanie z tego świata.


Reasumując, porównywanie obu światów mija się z celem. Bo wygranie świata teraz polega na połączeniu znajomości, dobrej dyplomacji i wystarczającej ilości graczy, kiedyś jednak bardziej liczyło się też zaangażowanie. Prestiż blaszki też już inny.
Kojum in my opinion najlepszy obrońca w tej grze ;)
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
Wystarczy policzyć ile światów wygrały ekipy z 99 i 100 i różnica jest kolosalna. Oczywiście na korzyść 100 :) z tego co wiem rączkę żadna ekipa nie zrezygnowała z 100 dlatego że był światem z farma. Ale teraz uważam na 200 że nie ma innej możliwości i żeby ściągnąć najlepsze ekipy już musi być świat bez farmy
Nie no proszę Cię nie porównuj światów bez farmy do tych noobskich bez poziomu z farmą giełda i innymi gownami xD
 
Do góry