S200

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
605
to ze chcesz pieniadze czyni Ciebie i całe Twoje drzewo genealogiczne banda nieudaczników zyciowych
 
Wynik reakcji
14
Można by zrobić w końcu zrobić normalny świat bez tych idiotyzmów jak: podział na człony(jak ktoś chce zrobić masówkę 200+ to niech sobie robi po co dzielić na 6 członów po 40), bez blokowania składów po paru miesiącach(to praktycznie niszczy sens dyplomacji, a i ludzie sprzedają się za miejsce w "członie końcowym"), bez coopików ( jedno konto = jeden gracz, wyeliminuje to konta na których siedzi po 5 osób i są aktywne 24h co sprawiłoby, że gra byłaby bardziej przystępna dla ludzi którzy chcą pograć ale nie mają aż tyle czasu, a z 1 konta zrobiłoby się 5 więc światy teoretycznie powinny być większe), skrócenie blokady po zastach ( przy tak małych światach 48h to za dużo, dochodzi do sytuacji gdzie nie mogę wysłać odbitki bo mój były zastępca wysłał 2 dni temu fejk na jakiegoś gracza, a przy tak małych światach wysyła się fejki na jego połowę) i pewnie jeszcze kilka "genialnych" pomysłów systematycznie wprowadzanych psujących grę by się znalazło.
 
Wynik reakcji
14
Bez limitu na poziomie 40-60, co np. na światach gdzie wsparcie może biegać do woli jest kompletną głupotą, a istnieje. Można ustalić jakąś racjonalną liczbę co pozwoli też uniknąć zupełnie niepotrzebnego etapu zjadania darm z mniejszych członów przez ten główny... co to wnosi do gry?
 

Preceptor

Chłop
Wynik reakcji
0
Czołem Wszystkim, fajnie zobaczyć że jeszcze dinozaury czasem coś napiszą. Jakby ktoś zdecydował się zrobić plemię na tym świecie to chętnie dołączę. Myślę że Mr Diablo też by się pisał:)

Pozdro Zatruwacz Dusz
 
Do góry