S200

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
to ze chcesz pieniadze czyni Ciebie i całe Twoje drzewo genealogiczne banda nieudaczników zyciowych
 
Wynik reakcji
17
Można by zrobić w końcu zrobić normalny świat bez tych idiotyzmów jak: podział na człony(jak ktoś chce zrobić masówkę 200+ to niech sobie robi po co dzielić na 6 członów po 40), bez blokowania składów po paru miesiącach(to praktycznie niszczy sens dyplomacji, a i ludzie sprzedają się za miejsce w "członie końcowym"), bez coopików ( jedno konto = jeden gracz, wyeliminuje to konta na których siedzi po 5 osób i są aktywne 24h co sprawiłoby, że gra byłaby bardziej przystępna dla ludzi którzy chcą pograć ale nie mają aż tyle czasu, a z 1 konta zrobiłoby się 5 więc światy teoretycznie powinny być większe), skrócenie blokady po zastach ( przy tak małych światach 48h to za dużo, dochodzi do sytuacji gdzie nie mogę wysłać odbitki bo mój były zastępca wysłał 2 dni temu fejk na jakiegoś gracza, a przy tak małych światach wysyła się fejki na jego połowę) i pewnie jeszcze kilka "genialnych" pomysłów systematycznie wprowadzanych psujących grę by się znalazło.
 
Wynik reakcji
17
Bez limitu na poziomie 40-60, co np. na światach gdzie wsparcie może biegać do woli jest kompletną głupotą, a istnieje. Można ustalić jakąś racjonalną liczbę co pozwoli też uniknąć zupełnie niepotrzebnego etapu zjadania darm z mniejszych członów przez ten główny... co to wnosi do gry?
 

Preceptor

Pikinier
Wynik reakcji
66
Czołem Wszystkim, fajnie zobaczyć że jeszcze dinozaury czasem coś napiszą. Jakby ktoś zdecydował się zrobić plemię na tym świecie to chętnie dołączę. Myślę że Mr Diablo też by się pisał:)

Pozdro Zatruwacz Dusz
 
Do góry