Rycerz w każdej wiosce ?!

Czy pomysł Rycerz w każdej wiosce ci się podoba ?

  • Tak

    Głosy: 128 52,7%
  • Nie

    Głosy: 98 40,3%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 17 7,0%

  • W sumie głosujących
    243
Status
Zamknięty.

DeletedUser84625

Guest
nie

Jestem,na nie bo ryc to bardzo fajowa jednostka,a jak bedzie wiecej,to zabawy nie bedzie!!
 

DeletedUser

Guest
Z tego co się orientuję już padła taka propozycja na tym forum, założył ją jak się nie mylę gracz vvojt, no ale cóż...

Po raz drugi jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
ja również jestem na Nie! To jest zły pomysł. Rycerze w każdej wiosce- wiecie jakby to ułatwiło grę?:( wg. mnie wystarczy jeden rycerz na gracza.
 

DeletedUser93170

Guest
rycerz byl zawsze jeden i bedzie zawsze jeden i nie ma potrzby tego zmieniac
 

DeletedUser102578

Guest
ty tomcio1988 ty zawsze jestes na nie :D
pomysł dobry bo nie chce mi sie przemieszczac rycerza z wioski do wioski :)
 

DeletedUser13788

Guest
Co myślicie o tym aby zwiększyć ilość z jednego na większą ilość rycerzy w wioskach ?

Nie chodzi mi tutaj o masową produkcję, mogłaby pojawić się opcja jeden rycerz - jedna wioska

Przemieszczanie rycerza z wioski do wioski nie jest wygodne, a gdyby opcja rycerz w każdej wiosce była dostępna ludzie częściej korzystaliby z przywilejów jakimi są przedmioty typu lanca mieszka czy berło vasca .....


Pozdrawiam


moim zdaniem to jest dobry pomysł ale należałoby trochę utrudnić rekrutowanie większej liczby rycerzy...

Na przykład robiąc takie coś że trzeba na kolejnego rycerza surowce składać i/lub trzeba podnieść poziom piedestału.

Można jeszcze zrobić takie coś że kolejny przedmiot odnajduje się dużo dłużej niż poprzedni a rycerz mógłby być zaopatrywany w broń tylko ze zbrojowni będącej w wiosce z której on jest.

Żeby umożliwić zaopatrywanie rycerza w inny przedmiot to można zrobić coś typu kupców ale przeznaczonych tylko do przesyłania przedmiotów - taki kupiec znajdowałby się w piedestale i jeden kupiec mógłby przenosić jeden przedmiot i nie powinien być zbyt szybki ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry