Rycerz w każdej wiosce ?!

Czy pomysł Rycerz w każdej wiosce ci się podoba ?

  • Tak

    Głosy: 128 52,7%
  • Nie

    Głosy: 98 40,3%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 17 7,0%

  • W sumie głosujących
    243
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
119
Co myślicie o tym aby zwiększyć ilość z jednego na większą ilość rycerzy w wioskach ?

Nie chodzi mi tutaj o masową produkcję, mogłaby pojawić się opcja jeden rycerz - jedna wioska

Przemieszczanie rycerza z wioski do wioski nie jest wygodne, a gdyby opcja rycerz w każdej wiosce była dostępna ludzie częściej korzystaliby z przywilejów jakimi są przedmioty typu lanca mieszka czy berło vasca .....


Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Było było było.
poszukaj na forum tyle razy ile masz wpisane w profilu a znajdziesz podobne tematy. na NIE. ale żeby nie było to: dobrze jest jak jest. rycek ma swoją role i starczy. chodzi mi zwłaszcza o możliwość przyspieszenia wsparcia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser78301

Guest
zarąbczasty pomysł. ułatwiło by to. przez to jak chce uzyc lancy mieszka i musz natychmiast atak wyslac to musze czekac na rycerza długo bo był w wiosce deff.
 

DeletedUser87621

Guest
myśle że nie powinien być rycerz w każdej wiosce bo to jest specyficzna jednostka która powinna być tylko jedna, ale czas przeniesienia rycerza powinien być krótszy, taki jak czas przejścia rycerza między wioskami
 

DeletedUser3200

Guest
Rycerz ma 3 zadania. Pierwsze, to pomóc graczom na początku. Drugie, to przyspieszać pomoc. 3 to wspomaganie ataków przedmiotami. Rycerz w każdej wiosce zniszczyłby jego unikatowość, specyfikę i rolę w grze. 100% NIE.
 

DeletedUser78702

Guest
Ale nowość! Miesiąc temu się zarejestrowałem i też to było, nie macie jakiś nowych pomysłów, ludzie?:confused:
 

DeletedUser93204

Guest
pomysł jest zły lepiej jak jest 1 ryczerz i niech zostanie tak jak jest głos na nie
 

DeletedUser40104

Guest
Koleeedzy... Ja Was tak pięknie proszę, dajcie umrzeć w spokoju tym tematom, nie próbujcie biec do nich jeszcze z defiblyratorem w celu uratowania konającego.... Dajmy im spokojnie zejść z tego świata, nie ratujmy nic na siłę...
 

DeletedUser90960

Guest
a wedlug mnuie pomysl jest dobry bo przemieszczanie rycerza trwa strasznie dlugo a czasami potrzebuje berla vasca zeby przejac wioske
 

DeletedUser

Guest
na nie

ponieważ jak to z zasady wynika nikomu to tak naprawde nie pomoże,

Jak to było w pewnym filmie. "jeżeli wszyscy będziemy superbohaterami to nikt nie będzie!"

My będziemy mieli wszędzie rycka ale i wróg wszędzie rycka mieć będzie.
Więc dalej będziemy w tym samym miejscu co teraz.:D
 

DeletedUser92292

Guest
Też na nie. Rycerz jest wyjątkowa jednostką i tak powinno zostać.
 

DeletedUser91740

Guest
Mi się podoba ten pomysł jeden na wioskę .

____________

11_mym.jpg
 

DeletedUser

Guest
Nie. Rycerz musi być unikalny i ma pomagać tylko na pczątku. Przykładowo mam 12 wiosek i idzie na mnie atak. Sprowadzam wzystkich rycerzy , kazdy z innym przedmiotem. Pozostawiam też offa w wiosce atakowanej i co?
Atakujący nie ma szans. Ta propozycja pasowałaby bardziej do starego stylu :)
 

DeletedUser95997

Guest
HMMM

Więcej niż jeden rycerz.Może być ale góra 3.Bo później się okaże,że sami doświadczeni rycerze się tłuką.
 

DeletedUser82223

Guest
Ja bym tylko zmniejszył jego czas przemieszczania do innej wioski.
 

DeletedUser

Guest
Unikatowość ? głupi argumet, przedmioty też są unikatowe i stają się bezużyteczne przy jednym rycerzu na 100 wiosek, jeden rycerz to daremna sprawa, przynajmniej tyle ich ile przedmiotów by się przydało.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Czemu? Wiadome, że ta opcja będzie sporym ułatwieniem w grze i dlatego jestem na nie. Rycerz jest po to, żeby wspomagać przedmiotami w ataku, a nie po to, żeby niszczyć specyfikę i unikatowość gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry