runda 2000

Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
rundka przednia szkoda, ze tylko 3 nas było :/
ale rapki nie zapomniane 3k pik 3k miecz rozbite na moim defie haha
loser zdrajca przejęty 1 wieś wyczysczony i to mi się podoba pis
 

Deleted User - 7388697

Guest
Puszek, gdybyś wiedział co to honor, to byś mnie nie blokował :)

Przed Twoim wejściem na mego deffa ubili mi 1/2 tego co miałem, a offa z kolei została mi 1/3 :) Ja nie kitrałem wojska tak jak Ty. Co Ci z kitrania przyszło? Proszenie o pomoc w przejęciu swych przyjaciół z repki. :) Gdyby nie oni, to nic byś nie przejął. Łach :) Przy pierwszym ataku ja miałem 55k PP przy Twoich 700, a mimo to niewiele mniej miałem deffa. Z offem było gorzej, no ale ja nie lubię kitrac wojska.
 

DeletedUser135147

Guest
tak jak napisałem ci na pw zumirku... lamą jesteś i twoje żałosne spiny tego nie zmienią :)
 

Deleted User - 7388697

Guest
tak jak napisałem ci na pw zumirku... lamą jesteś i twoje żałosne spiny tego nie zmienią :)

odpisałbym Ci kto mnie atakował, aczkolwiek nie mogę wejśc na konto.

Otóż jaieś 2-3 minuty przed atakami puszka większośc sąsiadów się na mnie rzuciła licząc na łatwą wioskę, bo dopieco co przejąłem wieś prawie z full ekiem :)

BYł to blackwarrior09, oordan oraz jakiś gościu 7k co wioskę miał pole dalej.

Zaraz skrina wstawię, jaki to kulturalny jest zawodnik reprezentacji :)

PS. Wytłumacz mi gdzie tu spinę widzisz, ja tylko opisuję dlaczego zostałem rozbity przez reprezentacje
 

DeletedUser39094

Guest
Tak atakowaliśmy Cię w 15 ,mimo iż gramy w 4.
Kisiłem wojsko - jestem słaby
Przejąłem cie - jestem słaby.
Pisałem do wszystkich z okolicy i błagałem , żeby Cie atakowali. Czterem z nich dałem nawet po 100 pp. UDAŁO SIĘ

Skończyłeś grać miesiąc temu ,ciągle grasz- jestem słaby
Moi koledzy ( bo ja ich mam) , pomogli mi zbijać popa jak juz było po fakcie . Wmawiaj dalej sobie i swoim "zwolennikom" iż było inaczej. W sumie fakt , iż ja gram dalej a ty skończyłeś to w dalszym ciągu oznaka tego,że jesteś lepszy . W sumie kapitan .net , musi błyszczeć.

Wiecej na ten temat sie nie wypowiem. No chyba,że znowu przyjdziesz na tsa i będziesz robił słodkie oczka , mówiąc że Ty się "wcale nie spinasz" , tylko odpowiadasz na nasze zaczepki. Tak jak teraz , prawda?


Żegnam
 

Deleted User - 7388697

Guest
Puszku, dobrze wiesz, że gdyby nie wioska, ojciec oraz brzy, to swoim żałosnym offem byś się nie przebił :)

Owszem, było to po przejęciu już jednej wioski przez Ciebie, ale zdobyłeś ją zaraz po tym, jak oordan w spółcę z blackwarriorem rozbili na niej swoje offy :)

ps. jeszcze tulek pl próbował mi offa przeorac gdy deffy z obstawy wsi offowej pocofałem.

Nigdzie nie napisałem, że atakowało mnie 15 osób, nigdzie też nie napisałem , że jestem kapitanem .net. Nie zmyślaj :)


Edit: Zapomniałem też dodac, że podczas Twoich ataków w jednej wiosce nie mogłem robic deffa, ponieważ była bez muru i co minutę - dwie odwiedzał ją blackwarrior swoimi wojskami :) Próbowałem tam coś uzbierac offa, ale było to bez sensu, bo tam eko w ogole nie ruszałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
puszek w 4 gracie? jak mnie atakowało 4 różnych od was, boy farmer, seen, loser, ojciec
a dolicz ciebie, wioske, nob hara, brzy, i tam kilku innych było
 

DeletedUser135147

Guest
to że nas było tylu, to nie znaczy, że graliśmy razem :)
 

DeletedUser

Guest
Ehh... ja padłem ponieważ do klopa musiałem iść ^^ Ahh te potrzeby fizjologiczne :p Wywaliłem offa na najdlaszą barbe deffa z drugiej wsi podzieliłem na pół bo sąsiad co deffował się na mnie czaił. Wracam a tu w offowej deffa nie ma i 50 popa...a 2 wsi nie ma . Zobaczyłem że atak wszedł przed chwilą offik stoi to w ciemno walnąłem offem. NIe trafiłem dostałem kontre chyba 1,5s, uciekłem i walnąłem kontre. Niestety rozbiłem się zostało mi chyba ze 100 topa... i mnie przejął jakiś noob co łykał barby i wnich deffa klepał. Co nie zmienia faktu, że nawet fajnie się grało ^^ Niestety tylko dzięki miłem atmosferze na ts'ie bo rundka ustawiona badziewnie. 16 barb na tyle graczy? Parodia.
 

DeletedUser164095

Guest
Ja oddałem wioski byczosowi, ale wtopił ostatnim atakiem z grubym bo jakiś gościu noobek wysłał szlachcica jak miałem 7 popa T.T
 

DeletedUser161505

Guest
Kurde fajnie się bawiłem ta runda była dla mnie dobrą nauką choć ruszałem 40 minut po starcie i ciągłych ataków na początku na mnie zdołałem dogonić offy ludzi z topki i sobie grałem. Nauczyłem się też jednego, że meff nie jest aż taki straszny choć dobry ale do pojechania
 

DeletedUser162183

Guest
Kurde fajnie się bawiłem ta runda była dla mnie dobrą nauką choć ruszałem 40 minut po starcie i ciągłych ataków na początku na mnie zdołałem dogonić offy ludzi z topki i sobie grałem. Nauczyłem się też jednego, że meff nie jest aż taki straszny choć dobry ale do pojechania

kazdy jest do pojechania.....
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a mi meff ubil 6 grubych i offa :D

najpierw klinowal, a potem zbil sobie poparcie :D

tak to jest jak ma sie 4 min do niego... nawet slepy by sobie uszykowal wszystko :p ale coz, zahamowalem go, taki byl cel ^^

teraz oby skatek ugral cos ;D
 

DeletedUser161505

Guest
ja mefowi też kilku grubasów ubiłem trochę deffa i skubnąłem mu wioskę niestety zaraz wioskę podbił ktoś inny a meff przez moją nieuwagę dobił mi offa i koniec rundki dla mnie ale jak już mówiłem bardzo mi się to podobało.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Runda trudna wielu graczy uparło się na reprezentantów. Bardzo mało wiosek barbarzyńskich. Co do nitra gratuluje mu podbicia wioski. Musze przynać że zgranie nie było zbyt ładne z damianusem... Probowaliście ale skutki były po 30min gry.
Moim faworytem do topki jest moj tata słaby loser:) trzymam za niego kciuki. Nam reprezentantom się nie powiodło bo gracze wiedzą że jesli sie nas na poczatku nie zjedzie pozneij już się nie da:)
 

DeletedUser162819

Guest
Jakoś się udało ;) Jeszcze w ostatniej sekundzie na mnie wchodziły grubasy,a tu na szczęście sesja wygasła.
 

DeletedUser165365

Guest
widocznie zbyt mało was było:D:D
Gratulacje noobom (tak was zapewne nazywają) za zjechanie reprezentacji można? można!:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry