rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
Pogratulował ci przejęcia i przyznał, że jesteś lepszy. W sumie fajne zachowanie.
w sumie to nie moje przejęcie, ja tylko zerkam na streamka bo gra Agusia młodsza siostra @KRZYSZTOF III OSTRY
ale dobrze że pogratulował, widziałem jak słabo się bronił to pewnie mu lagowało czy coś takiego
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
We 4 czy tam 5 graliscie i tak gowna z was.
Także trenuj bobasie.
Jeszcze napisz że w 20, na pewno ktoś uwierzy, ja wbiłem 20 minut po starcie rundy, w międzyczasie poszedłem sobie na sracz, Kasalia był afk chyba z pół godziny, Agusia startowala chyba z pół godziny spóźniona, jedynie Berbi grał tu w miarę równo i bez szans byliście xD
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Jeszcze napisz że w 20, na pewno ktoś uwierzy, ja wbiłem 20 minut po starcie rundy, w międzyczasie poszedłem sobie na sracz, Kasalia był afk chyba z pół godziny, Agusia startowala chyba z pół godziny spóźniona, jedynie Berbi grał tu w miarę równo i bez szans byliście xD

Więc 4vs 2 pajacu w streszczeniu:)
I nie tlumacz się już.
Wybraliście ilością, nie jakością i tyle.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Więc 4vs 2 pajacu w streszczeniu:)
I nie tlumacz się już.
Wybraliście ilością, nie jakością i tyle.
No 4v2 z czego trójka od nas nie grała tu nawet na tryhardzie xD Ja sobie przed zjechaniem was siedziałem na sraczu i spichlerze budowałem same z komórki żeby się nie przelewało za dużo a startowałem o 12:20 xD
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
jak ty masz z 10 wugranych rund moze xdddddddd

Ja widzę na globalnym ponad 100 więc zmień dilera :)

nie mówcie mi że po takiej kompromitacji jak go agusia co ma 16 lat przejęła ten pionas jeszcze coś pisze
tak jak zatecky gość klinować nie umie dostał karete leciała 3 minuty i nie sklinował XDDDDDDD

@The Champion Is Here kiedy cos wygrasz

Dzieciaku solo zostałeś już pojechany i starczy Ci.
Wbij to Sobie tmdo tej pustej mozgownicy...
 
Do góry