rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.276
znowu boh pojechany z multi i ceietr. nauczcie sei grac, nawet ataku nie wyprowdzil zadnem buhaha kiedys wygracie?
Wstaje sobie w sobotę rano o 12, patrze na FO a tam loser się chwali że pojechał jakichś borowików o 8 rano i jeszcze myśli że to był ceiter i boh, ale to jest odklejka xD ale brawo, drugie miejsce o 8 rano w sobotę, jestem pewien że to dla ciebie osiągnięcie xD
 

DeletedUser207976

Guest
Te screeny okazały się przerobione?

Tak. Są wyżej wstawione prawdziwe ss'y z rozmowy. xD

Wstaje sobie w sobotę rano o 12, patrze na FO a tam loser się chwali że pojechał jakichś borowików o 8 rano i jeszcze myśli że to był ceiter i boh, ale to jest odklejka xD ale brawo, drugie miejsce o 8 rano w sobotę, jestem pewien że to dla ciebie osiągnięcie xD

Ta parówa miała 4 miejsce xD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Te screeny okazały się przerobione?
Jasne przerobione. Nigdy nie przerobiłem nic ale twierdzą inaczej. Krzysiu już mało wyszczekany bo ban na forum grozi co?

Krzysiu nie udaczniku życiowy nawet w plemionach ci nie idzie
Ty marcelku błaznem jesteś od zawsze i chorągiewka więc ciebie tutaj to tylko opluć

Tak samo jak nobow ceitera i boha pojechania zostali i twierdzą że nie grali ale frajerzy.

No chłopcy z którymi gram fajnki ludzie burzenie wam załatwimy jak będą grać bo szans z 12multi na 2oaoby nie mamy ale w 5 na 12 już mamy poćwiczcie trochę albo zalozcie więcej multi bo tylko tak potraficie coś osiągnąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser207976

Guest
Jasne przerobione. Nigdy nie przerobiłem nic ale twierdzą inaczej. Krzysiu już mało wyszczekany bo ban na forum grozi co?

Krzysiu nie udaczniku życiowy nawet w plemionach ci nie idzie
Ty marcelku błaznem jesteś od zawsze i chorągiewka więc ciebie tutaj to tylko opluć

Tak samo jak nobow ceitera i boha pojechania zostali i twierdzą że nie grali ale frajerzy.

No chłopcy z którymi gram fajnki ludzie burzenie wam załatwimy jak będą grać bo szans z 12multi na 2oaoby nie mamy ale w 5 na 12 już mamy poćwiczcie trochę albo zalozcie więcej multi bo tylko tak potraficie coś osiągnąć.

Przecież Ciebie nawet Kmic wyjaśnił odklejeńcu z przerabianiem ss'y.
Pamięć słaba ??
Czy dalej farmazony będziesz nam wciskał ??
Nie będziesz już większym błaznem bo już większym się nie da. xD
Aż jestem ciekaw czym następnym nas zaskoczysz dzbanie xD
Pewnie będziesz teraz cały serwer prosił, żeby byli przeciwko nam.
Haha parówo xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.276
Jasne przerobione. Nigdy nie przerobiłem nic ale twierdzą inaczej. Krzysiu już mało wyszczekany bo ban na forum grozi co?

Krzysiu nie udaczniku życiowy nawet w plemionach ci nie idzie
Ty marcelku błaznem jesteś od zawsze i chorągiewka więc ciebie tutaj to tylko opluć

Tak samo jak nobow ceitera i boha pojechania zostali i twierdzą że nie grali ale frajerzy.

No chłopcy z którymi gram fajnki ludzie burzenie wam załatwimy jak będą grać bo szans z 12multi na 2oaoby nie mamy ale w 5 na 12 już mamy poćwiczcie trochę albo zalozcie więcej multi bo tylko tak potraficie coś osiągnąć.
jedziesz z nimi, prawidłowo. Patrz, nawet twój fanklub założyłem
EOPJ1oV.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NawNOB12

Chłop
Wynik reakcji
33
A ten screen też przerobiony frajerze? HAHAHA
VAVVV.png
Daje screena z discorda zeby nie było widzisz że znowu mi groziłes nie wiesz co na ciebie mam jeszcze tydzien na cyprze w hotelu 5***** a później publikuje tu teczke mam na dysku na komputerze z 3090 i i9-11k teraz tylko moj mobilny sprzet do grania alieanweare za 20 koła ahhahaha
Mam teczke nawet nie wiesz jaka farmazonie jestes frajerem kłamcą szkoda że nikt ci w to nie wierzy HAHAHAHHAH

To co, znasz adres w Poznaniu u mnie, wbijasz w przyszły weekend? ;)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
A ten screen też przerobiony frajerze? HAHAHA
View attachment 36178
Daje screena z discorda zeby nie było widzisz że znowu mi groziłes nie wiesz co na ciebie mam jeszcze tydzien na cyprze w hotelu 5***** a później publikuje tu teczke mam na dysku na komputerze z 3090 i i9-11k teraz tylko moj mobilny sprzet do grania alieanweare za 20 koła ahhahaha
Mam teczke nawet nie wiesz jaka farmazonie jestes frajerem kłamcą szkoda że nikt ci w to nie wierzy HAHAHAHHAH

To co, znasz adres w Poznaniu u mnie, wbijasz w przyszły weekend? ;)


Farmazonie takie przerobienie ssą to sobie w dupę wsadź każdy potrafi takie coś zrobić nawet do ciebie nie pisałem gamoniu i pokazuj te teczkę xd ciągle mnie to bawi jakim życiowym nieudacznikiem ktoś musi być aby zbierać coś na kogoś w grze przeglądarkowe ale no cóż jestem kretynem to się można tego spodziewać po gościu co w sklepie wędkarskim pracuje i nie ma lepszych perspektyw na życie.


@-one loser szkoda że cie nie ma
Xx3NOZX.png
Gdybym był to by cię nie bylo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NawNOB12

Chłop
Wynik reakcji
33
loser farmazonie jhahahahah jestes tak odklejony ze jedyne co ci zostalo to robienie loda na forum mieczykowi i czyngisowi ahhaha jestes frajerem polskim robaczkiem pracujacym w orange na słuchawie HAHAHAHA ja pracuje jako biznesmen 3 firmy mam mieszkam pod poznaniem w domu 340mkw mam 10 mieszkan nieruchomosci zyje jak chce i kiedy chce na koncie 8 zer czaisz HAHAH tak kurwa 8 jakbym akcje sprzedal a ty co polaczku? dla mnie ta gra to drajda bo moglbym nie pracowac do konca zycia a ty tyrasz za 3300 powatarzam 3300 miesiecznie HAHAHADHAHhahaHA h ahahahah frajer na botach leci bo normalnie nie potrafi grac jaki to nie jest dobry dorosnij w koncu to pogadamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry