rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Już myślałem że głupszym od losera się nie da być ale jego ziomki nawet jego przebijają xD
Ostatnie kilka stron to totalna porażka XD bardziej się nie cofam bo już mi się w głowie styki poprzepalały od ich "wypowiedzi". Powodzonka widać że umiecie się bawić na tych sp :D
Uuu, a kim Ty jesteś ze masz takie zdanie?
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Hahah erwinek chyba wziął od czeskiego bociarza skrypty i też widzę banicja zjadają go już cameron nie powinien być wpuszczany na serwer powinien mieć perm bana na sp. Każdy wie że oszukuje ale jednak admini nic z tym nie robią dopiero musi być dłuższą rundka by poszli po rozum do głowy i wlepili bany. To samo się tyczy freedomka. No i erwis wszedł cameronowoi w pupala i dostał nielegalne skrypty No i masz czarno na białym :) typowy lamus zawiera soję z połowa serwa bo nie umiał by pokonać w walce a tfuuu na ciebie teknik geodeta
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Masakra. Erwin pojechały, Cameron pojechały zresztą jak zawsze czy oni kiedykolwiek nauczą Się grać legalnie może jakiś poziom w końcu pokażą bez skryptów eh.. dno
 

DeletedUser201538

Guest
Nie rozumiem co piszesz, ja ban nie mam i nikomu żadnych skryptów nie wysyłałem.

Pierwszego dnia gry miałem w profilu informację, że tego grać nie będę i nie mam na to czasu. Grałem pierwszego dnia, a potem dałem sobie tryb nocny na 4 godziny i wioski zostawiłem innym zawodnikom. W planie było, że inni mnie zabiorą: -)

A ban miałem tylko jeden za cały czas co gram w Polsce, tak nie wiem co tu piszesz za bzdury. Ja jestem programistą, mam swoją pracę i gram tylko wtedy, gdy mam czas. Mam 25 lat i nie mam czasu siedzieć przy grach przez kilka dni.

Najlepsze jest to, że kiedy pierwszego dnia grałem i prowadziłem i każdego niszczyłem, to milczaliście. Jak człowiek się nie broni i nie ma na koncie, to jesteś strasznie mocny.

Najbardziej tu płacze ten loser, który używa niektórych moich skryptów, który mi o skrypty pisał i prosił, żeby je z nim dzieliłem i teraz tu za chwilę szerzy złość, bo nic mu nie chciałem wysłać i skrypty zdobył od innych graczy, którym kiedyś je wysłałem.- Jeżeli nie, to nie.

Hahah erwinek chyba wziął od czeskiego bociarza skrypty i też widzę banicja zjadają go już cameron nie powinien być wpuszczany na serwer powinien mieć perm bana na sp. Każdy wie że oszukuje ale jednak admini nic z tym nie robią dopiero musi być dłuższą rundka by poszli po rozum do głowy i wlepili bany. To samo się tyczy freedomka. No i erwis wszedł cameronowoi w pupala i dostał nielegalne skrypty No i masz czarno na białym :) typowy lamus zawiera soję z połowa serwa bo nie umiał by pokonać w walce a tfuuu na ciebie teknik geodeta
Piszesz kompletne bzdury, ja Erwina nie znam, a on dodał mnie tylko do znajomych i tak miałem w planach przekazać mu wioski, ale po zakończeniu trybu nocnego odkryłem, że jest zablokowany tak przestałem grać i zostawiłem konto bez nadzoru.

Nie wysyłam nikomu skryptów, bo to moja sprawa co używam, a co nie, jestem programistą i mogę sobie napisać dowolny skrypt co chcę, mam xy niewykrywalnych skryptów i gdybym chciał nigdy żaden administrator nie dowie się kim jestem. Mogę zmienić przydomek gry, Adres IP i wszystko i nikt nigdy nie dowie się co jestem zacz.
Przestań tu łaskawie szerzyć kłamstwa, grę gram od 2008 roku i doświadczyłem tego wiele, dlatego nic sobie nie robię z głupich polskich słabych zawodników, którzy nic nie potrafią sami i muszą atakować w dwudziestce zawodników.

Mnie zna każdy w grze na świecie, bo za życia grałem w każdym państwie, a ja mam szacunek wszędzie i każdy mnie zna. Kto cię zna? Może mama z tatą, to wszystko, mamka
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Sam sobie zaprzeczyła, używam twoich skryptów a później piszesz że nikomu ich nie dajesz
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Piszesz kompletne bzdury, ja Erwina nie znam, a on dodał mnie tylko do znajomych i tak miałem w planach przekazać mu wioski, ale po zakończeniu trybu nocnego odkryłem, że jest zablokowany tak przestałem grać i zostawiłem konto bez nadzoru.

Nie wysyłam nikomu skryptów, bo to moja sprawa co używam, a co nie, jestem programistą i mogę sobie napisać dowolny skrypt co chcę, mam xy niewykrywalnych skryptów i gdybym chciał nigdy żaden administrator nie dowie się kim jestem. Mogę zmienić przydomek gry, Adres IP i wszystko i nikt nigdy nie dowie się co jestem zacz.
Przestań tu łaskawie szerzyć kłamstwa, grę gram od 2008 roku i doświadczyłem tego wiele, dlatego nic sobie nie robię z głupich polskich słabych zawodników, którzy nic nie potrafią sami i muszą atakować w dwudziestce zawodników.

Mnie zna każdy w grze na świecie, bo za życia grałem w każdym państwie, a ja mam szacunek wszędzie i każdy mnie zna. Kto cię zna? Może mama z tatą, to wszystko, mamka
Co jak co, ale tutaj jest sporo prawdy. Polscy gracze mają tylko wielkie ego które niestety nie idzie rowno ze skillem i jedyne co to atakują w X osób a później wypisują na pw XD
 

DeletedUser201538

Guest
Sam sobie zaprzeczyła, używam twoich skryptów a później piszesz że nikomu ich nie dajesz
Ponieważ jestem programistą, tak mam skrypty, ale to nie znaczy, że ich używam. Przez te lata nauczyłem się grać i mam swój styl gry, który praktykuję.

Niestety, tego faktu nikt z polskich zawodników nie szanuje i nikt nie uzna, że jestem dobry i wszystko schyla na skrypty. Przypomina mi to dzisiejsze czasy, że jak ktoś ma fajny dom, to fajny samochód tak automatycznie się o nim krzyczy, że kradnie i że to złodziej.

Spróbuj czasem myśleć i myśleć pozytywnie i nie widzieć za wszystkim złego.
Cameron przestań pierdolic te farmazony, kozaczysz, ostatnio ja i getto zlalismy Cię jak dziecko gdy grales z 2 kont więc było 2 na 2 i jedyne co potrafisz to kozaczyc na pw a potem jak obskoczysz wp.. To blokujesz każdego na pw i placzesz, więc zamilcz
Gratuluję ci, niestety ty na moim koncie nie siedzisz i nie widzisz mi na koncie, ile osób na mnie atakuje.

Każda gra atakuje mnie prawie cały serwer, a ja nie mam znajomych, nie umiem języka polskiego, żeby się z kimś dogadać. Każda runda jestem pierwsza w ataku czy obronie i niestety, ten styl mnie bawi i dlatego w Polsce gram. Lubię katować wam grę i lubię robić nerwy, nie ma przecież nic lepszego, jak się w grze poprawiać, niż walczyć w dwóch zawodnikach z pięcioma czy dziesięcioma. Najlepsze jest to, że gram za dwa konta w jednej chwili i i tak jestem lepszy od Was wszystkich.

Co jak co, ale tutaj jest sporo prawdy. Polscy gracze mają tylko wielkie ego które niestety nie idzie rowno ze skillem i jedyne co to atakują w X osób a później wypisują na pw XD

Na serwerze jest tak 3-5 dobrych graczy, a reszta to tylko słabości, którzy potrafią grać tylko wtedy gdy jest zwiększona produkcja i nie muszą rabować surowca, zgłaszają się do gry i stawiają tylko atak a potem go na mnie wyślą z kilkoma innymi graczami a potem krzyczą jak mnie zniszczyli.

Większość zawodników gra razem i nie potrafią ze sobą walczyć, a ja jestem jedynym ich celem, co to za gra? To jest gra, w której plemię walczy z plemieniem, a nie jeden gracz z pięćdziesiątką.

Najgorsze jest to, że najbardziej krzyczą ci zawodnicy, którzy też mają skrypty tylko z tym nie umieją grać tak dobrze i narzekają.

Złodziej krzyczy, złapcie złodzieja.
 
Do góry