rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Hahah erwinek chyba wziął od czeskiego bociarza skrypty i też widzę banicja zjadają go już cameron nie powinien być wpuszczany na serwer powinien mieć perm bana na sp. Każdy wie że oszukuje ale jednak admini nic z tym nie robią dopiero musi być dłuższą rundka by poszli po rozum do głowy i wlepili bany. To samo się tyczy freedomka. No i erwis wszedł cameronowoi w pupala i dostał nielegalne skrypty No i masz czarno na białym :) typowy lamus zawiera soję z połowa serwa bo nie umiał by pokonać w walce a tfuuu na ciebie teknik geodeta
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Masakra. Erwin pojechały, Cameron pojechały zresztą jak zawsze czy oni kiedykolwiek nauczą Się grać legalnie może jakiś poziom w końcu pokażą bez skryptów eh.. dno
 

DeletedUser201538

Guest
Nie rozumiem co piszesz, ja ban nie mam i nikomu żadnych skryptów nie wysyłałem.

Pierwszego dnia gry miałem w profilu informację, że tego grać nie będę i nie mam na to czasu. Grałem pierwszego dnia, a potem dałem sobie tryb nocny na 4 godziny i wioski zostawiłem innym zawodnikom. W planie było, że inni mnie zabiorą: -)

A ban miałem tylko jeden za cały czas co gram w Polsce, tak nie wiem co tu piszesz za bzdury. Ja jestem programistą, mam swoją pracę i gram tylko wtedy, gdy mam czas. Mam 25 lat i nie mam czasu siedzieć przy grach przez kilka dni.

Najlepsze jest to, że kiedy pierwszego dnia grałem i prowadziłem i każdego niszczyłem, to milczaliście. Jak człowiek się nie broni i nie ma na koncie, to jesteś strasznie mocny.

Najbardziej tu płacze ten loser, który używa niektórych moich skryptów, który mi o skrypty pisał i prosił, żeby je z nim dzieliłem i teraz tu za chwilę szerzy złość, bo nic mu nie chciałem wysłać i skrypty zdobył od innych graczy, którym kiedyś je wysłałem.- Jeżeli nie, to nie.

Hahah erwinek chyba wziął od czeskiego bociarza skrypty i też widzę banicja zjadają go już cameron nie powinien być wpuszczany na serwer powinien mieć perm bana na sp. Każdy wie że oszukuje ale jednak admini nic z tym nie robią dopiero musi być dłuższą rundka by poszli po rozum do głowy i wlepili bany. To samo się tyczy freedomka. No i erwis wszedł cameronowoi w pupala i dostał nielegalne skrypty No i masz czarno na białym :) typowy lamus zawiera soję z połowa serwa bo nie umiał by pokonać w walce a tfuuu na ciebie teknik geodeta
Piszesz kompletne bzdury, ja Erwina nie znam, a on dodał mnie tylko do znajomych i tak miałem w planach przekazać mu wioski, ale po zakończeniu trybu nocnego odkryłem, że jest zablokowany tak przestałem grać i zostawiłem konto bez nadzoru.

Nie wysyłam nikomu skryptów, bo to moja sprawa co używam, a co nie, jestem programistą i mogę sobie napisać dowolny skrypt co chcę, mam xy niewykrywalnych skryptów i gdybym chciał nigdy żaden administrator nie dowie się kim jestem. Mogę zmienić przydomek gry, Adres IP i wszystko i nikt nigdy nie dowie się co jestem zacz.
Przestań tu łaskawie szerzyć kłamstwa, grę gram od 2008 roku i doświadczyłem tego wiele, dlatego nic sobie nie robię z głupich polskich słabych zawodników, którzy nic nie potrafią sami i muszą atakować w dwudziestce zawodników.

Mnie zna każdy w grze na świecie, bo za życia grałem w każdym państwie, a ja mam szacunek wszędzie i każdy mnie zna. Kto cię zna? Może mama z tatą, to wszystko, mamka
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Sam sobie zaprzeczyła, używam twoich skryptów a później piszesz że nikomu ich nie dajesz
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Piszesz kompletne bzdury, ja Erwina nie znam, a on dodał mnie tylko do znajomych i tak miałem w planach przekazać mu wioski, ale po zakończeniu trybu nocnego odkryłem, że jest zablokowany tak przestałem grać i zostawiłem konto bez nadzoru.

Nie wysyłam nikomu skryptów, bo to moja sprawa co używam, a co nie, jestem programistą i mogę sobie napisać dowolny skrypt co chcę, mam xy niewykrywalnych skryptów i gdybym chciał nigdy żaden administrator nie dowie się kim jestem. Mogę zmienić przydomek gry, Adres IP i wszystko i nikt nigdy nie dowie się co jestem zacz.
Przestań tu łaskawie szerzyć kłamstwa, grę gram od 2008 roku i doświadczyłem tego wiele, dlatego nic sobie nie robię z głupich polskich słabych zawodników, którzy nic nie potrafią sami i muszą atakować w dwudziestce zawodników.

Mnie zna każdy w grze na świecie, bo za życia grałem w każdym państwie, a ja mam szacunek wszędzie i każdy mnie zna. Kto cię zna? Może mama z tatą, to wszystko, mamka
Co jak co, ale tutaj jest sporo prawdy. Polscy gracze mają tylko wielkie ego które niestety nie idzie rowno ze skillem i jedyne co to atakują w X osób a później wypisują na pw XD
 

DeletedUser201538

Guest
Sam sobie zaprzeczyła, używam twoich skryptów a później piszesz że nikomu ich nie dajesz
Ponieważ jestem programistą, tak mam skrypty, ale to nie znaczy, że ich używam. Przez te lata nauczyłem się grać i mam swój styl gry, który praktykuję.

Niestety, tego faktu nikt z polskich zawodników nie szanuje i nikt nie uzna, że jestem dobry i wszystko schyla na skrypty. Przypomina mi to dzisiejsze czasy, że jak ktoś ma fajny dom, to fajny samochód tak automatycznie się o nim krzyczy, że kradnie i że to złodziej.

Spróbuj czasem myśleć i myśleć pozytywnie i nie widzieć za wszystkim złego.
Cameron przestań pierdolic te farmazony, kozaczysz, ostatnio ja i getto zlalismy Cię jak dziecko gdy grales z 2 kont więc było 2 na 2 i jedyne co potrafisz to kozaczyc na pw a potem jak obskoczysz wp.. To blokujesz każdego na pw i placzesz, więc zamilcz
Gratuluję ci, niestety ty na moim koncie nie siedzisz i nie widzisz mi na koncie, ile osób na mnie atakuje.

Każda gra atakuje mnie prawie cały serwer, a ja nie mam znajomych, nie umiem języka polskiego, żeby się z kimś dogadać. Każda runda jestem pierwsza w ataku czy obronie i niestety, ten styl mnie bawi i dlatego w Polsce gram. Lubię katować wam grę i lubię robić nerwy, nie ma przecież nic lepszego, jak się w grze poprawiać, niż walczyć w dwóch zawodnikach z pięcioma czy dziesięcioma. Najlepsze jest to, że gram za dwa konta w jednej chwili i i tak jestem lepszy od Was wszystkich.

Co jak co, ale tutaj jest sporo prawdy. Polscy gracze mają tylko wielkie ego które niestety nie idzie rowno ze skillem i jedyne co to atakują w X osób a później wypisują na pw XD

Na serwerze jest tak 3-5 dobrych graczy, a reszta to tylko słabości, którzy potrafią grać tylko wtedy gdy jest zwiększona produkcja i nie muszą rabować surowca, zgłaszają się do gry i stawiają tylko atak a potem go na mnie wyślą z kilkoma innymi graczami a potem krzyczą jak mnie zniszczyli.

Większość zawodników gra razem i nie potrafią ze sobą walczyć, a ja jestem jedynym ich celem, co to za gra? To jest gra, w której plemię walczy z plemieniem, a nie jeden gracz z pięćdziesiątką.

Najgorsze jest to, że najbardziej krzyczą ci zawodnicy, którzy też mają skrypty tylko z tym nie umieją grać tak dobrze i narzekają.

Złodziej krzyczy, złapcie złodzieja.
 

DeletedUser201538

Guest
Że piszesz to właśnie ty, który używasz skryptów i nie umiesz się z nimi bawić i jest zły.
;)

co za typki haha
cameron najelpszy na swiecie i kazdy go zna ;DDDDDD
Grałem na każdej wersji językowej ponad 2 lata i dlatego piszę, że zna mnie każdy i na każdym serwerze wygrywałem. Nie mówię, że jestem najlepsza to przesada i śmieszność.

Za to twoje imię nie zna nawet twój sąsiad, ty sprytny.

Napiszę po niemiecku, szwajcarsku, francusku, hiszpańsku Holandia kto jest sollor i nikt nie będzie wiedział, hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PoborcaWiosek.

Łucznik
Wynik reakcji
774
Grałem na każdej wersji językowej ponad 2 lata i dlatego piszę, że zna mnie każdy i na każdym serwerze wygrywałem. Nie mówię, że jestem najlepsza to przesada i śmieszność.

Za to twoje imię nie zna nawet twój sąsiad, ty sprytny.

Napiszę po niemiecku, szwajcarsku, francusku, hiszpańsku Holandia kto jest sollor i nikt nie będzie wiedział, hahaha

Jestem Twoim wielkim fanem , pamiętam jak w 2011 roku podbijałeś serwery we Francji, 10 lat później dotarłeś do Polski. Życzę dalszych sukcesów w podbijaniu areny międzynarodowej, to zaszczyt dla Polaków, że możesz grać u nas i używać swoich skryptów. Nie dawaj ich nikomu, ci gracze nie są ich godni - tylko ty jesteś.

Ponadto chciałbym ci pogratulować opanowania języka polskiego, niektórzy na tym forum do teraz mają z tym problemy. Gratuluję, nie zmieniaj się.
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
Grałem na każdej wersji językowej ponad 2 lata i dlatego piszę, że zna mnie każdy i na każdym serwerze wygrywałem. Nie mówię, że jestem najlepsza to przesada i śmieszność.

Za to twoje imię nie zna nawet twój sąsiad, ty sprytny.

Napiszę po niemiecku, szwajcarsku, francusku, hiszpańsku Holandia kto jest sollor i nikt nie będzie wiedział, hahaha
okej, dopoki nie wszedles 1 raz do nas na server nie wiedzialem o twoim istnieniu ale ok XDDDDDDD

edit; zacznij grac bez skryptow to sie przekonamy jaki mocny jestes;DD
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
cameron jestes dobry. ale no to ,ze uzywasz skryptow to tez wiadomo. ty i gandalf ciezko was rozwalic :) to fakt. a Ty barca wez sie schowaj na ciebie nie potrzeba ludzi ciebie nawet vuko by zjechal i 1971 gownie :) wiec schowaj sie wielki prograczu za dyche

detox hahaha nigdy nie wygral co runde przychodzi i placze bo go jedzie jeden typ HAHHAHAHAHHAHA NAJSLABSZY GRACZ NA SWIECIE XDDDDDDDDD

nawet nie raguje na to wpadnij na rundke kim kolwiek jestes i chetnie sprawdze cie w boju, tylko zagraj offem a nie piki plus lk jak bobek
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
99
Ponieważ jestem programistą, tak mam skrypty, ale to nie znaczy, że ich używam. Przez te lata nauczyłem się grać i mam swój styl gry, który praktykuję.

Niestety, tego faktu nikt z polskich zawodników nie szanuje i nikt nie uzna, że jestem dobry i wszystko schyla na skrypty. Przypomina mi to dzisiejsze czasy, że jak ktoś ma fajny dom, to fajny samochód tak automatycznie się o nim krzyczy, że kradnie i że to złodziej.

Spróbuj czasem myśleć i myśleć pozytywnie i nie widzieć za wszystkim złego.

Gratuluję ci, niestety ty na moim koncie nie siedzisz i nie widzisz mi na koncie, ile osób na mnie atakuje.

Każda gra atakuje mnie prawie cały serwer, a ja nie mam znajomych, nie umiem języka polskiego, żeby się z kimś dogadać. Każda runda jestem pierwsza w ataku czy obronie i niestety, ten styl mnie bawi i dlatego w Polsce gram. Lubię katować wam grę i lubię robić nerwy, nie ma przecież nic lepszego, jak się w grze poprawiać, niż walczyć w dwóch zawodnikach z pięcioma czy dziesięcioma. Najlepsze jest to, że gram za dwa konta w jednej chwili i i tak jestem lepszy od Was wszystkich.



Na serwerze jest tak 3-5 dobrych graczy, a reszta to tylko słabości, którzy potrafią grać tylko wtedy gdy jest zwiększona produkcja i nie muszą rabować surowca, zgłaszają się do gry i stawiają tylko atak a potem go na mnie wyślą z kilkoma innymi graczami a potem krzyczą jak mnie zniszczyli.

Większość zawodników gra razem i nie potrafią ze sobą walczyć, a ja jestem jedynym ich celem, co to za gra? To jest gra, w której plemię walczy z plemieniem, a nie jeden gracz z pięćdziesiątką.

Najgorsze jest to, że najbardziej krzyczą ci zawodnicy, którzy też mają skrypty tylko z tym nie umieją grać tak dobrze i narzekają.

Złodziej krzyczy, złapcie złodzieja.
Bez skryptów jesteś nikim żaden gracz bez botów i skryptów nie jest w stanie ogarnąć w jednym czasie cofania wojska, klinowania, i odbijania gdzie w 3 minuty dostajesz z 200 ataków i 50 karet wiec skończ to głupie gadanie bo jesteś śmieszny zagraj ze swoim chłopaczkiem na normalnej rundzie odpal streama i udowodnij jaki to dobry jesteś kozaku za 5 centów.
 

DeletedUser201538

Guest
Muszę na jakiś czas przerwać z wami komunikację, bo tu mam za duży szacunek i za moc wrogów.

Nie chcę tu robić negatywnej energii, wystarczy, że robię jej w grze.
 
Do góry