rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser204864

Guest
hahahah ja takie pytanko mam po co ty marnujesz czas na sp?marcelina? jestes gowienko na mienko i jestes darmowa wioska za akzdym razem wiec po co sie w ogole udzielasz?h hauahahaah

Faktycznie szkoda czas marnować na udzielanie się w rozmowie z osobą, która w każdej swojej wypowiedzi za każdym razem obraża.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Runda wygrana, ale niedosyt jest bo za dużo się nie działo, detox wzorowo poprowadził zespół, widać, że nadaje się do roli przywódcy stada wilków :D

nie przesadzaj najawniejsze ze dobre zgranie z dominatorem i golbacik i privacik siadli. no niestey niedoyst jest wielki bo marne top3. ehh i moje ciagle wtopy offow. no i podziekuj maxtronowi1 bo od tej pory jest jechany z urzedu nawte jzu mi nie zalezy na rundkach nastawiam sie na niego i tylko na niego bo to sa jakies jaja ze przez goscia tarce 30 min ktore jak widac wplynely na losy topki. patologiczna runda narobilem w jednej wiosce full deffa i chyab raz uzylem go pff zawsze tak jest a zrob wszedzie offy to zleca sie hehe

zdarzylem na 10 sekund przed wejsciem katasow od maxtrona zrobic 4 i dzieki temu sie udalo pozniej juz na 3 + 1 od dominatora i poszlo. niemieckie gwiazdy na kolankach i wyparowany off 2 na 2 priwatka hahh troszke fejek i sie pogubil chlopak. nikt nie jest niomylny jak widac. sa mocni bardzo wspolpracowalem z nimi ale raz mi nie odpisal co oznaczalo tylko jedno ze trza z nimi jechac hehee
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
nie mow w liczbie mnogiej. bo ja dostalem ataki od 5 osob a ty od 1 i to osoba ktora sama zaproponowala ja nikomu nigdy nic nie karze. awiec skoncz bo to zalosne. a pojedynek na pewno nie bedze fair bo twoje dziewczyny beda mnie atakowali ciagle. zreszta rundka nie miala byc do wygrania bo wygrac taka denna rudne mogl tylko taki leszcz jak ty podbijac barbarki hahaha. tylko takei rundy wygrywasz albo z ogniem olimpijskim :) lamusie

a smutno bardzo ,ze sam sobie nei radzisz tylko po 2 minuty leca do mnie hgahhaha i smiech na sali twje klinowanie bauahha

dziwne ,ze nigdy na rundzie nei jestes sam (tzn wczoraj byles to cie szwabiki wyjansily) tyylko zawsze marcelki maxtrony smieszne piony sa . jestes hipokryta jak ich malo. wszystkich namawiasz przeciwko mnie bo sam nie poradzil bys sobie niestety. koncze dyskusje widzimy sie na rundzie bos mierna
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
jakei 1 1 ? a co on ci takeigo robil spamowal lekka? to ty zaczles nasylac ludzi. on jedyne co robil to wstawial mi deffa przed nasyulanymi ludzmi przez ciebie. tyle

jedyne co to skanowal cie. to ty nie szanujesz pojedynku pokazales dzisiaj ile warta jestes tyle co nic okragle 0. fakt moj blad moglem napisac ze poejdyneczek gramy ale mysalle moze to oczywiste jednakze lepiej zeby atakowali mnie ludzi wtedy na pewno rowniutko bedzie :D gosciu zobacz co robisz zastanow sie

zaczeles atakwoac a wraz z toba osoby 3 co jest rownoznaczne ze zlamaniem zasad. co ci punktujacy skanem zrobil hahaha? wracaj tam skad przyszlas naprawde. niehonorowe gowno

https://twspeeds.com/pl/rounds/3284 co to jest ?????
 

DeletedUser204864

Guest
Żałosne to są twoje wypowiedzi i obrażanie cały czas.
Właśnie pokazałeś kto tu jest darmą, jak dostałeś baty 3 razy z rzędu :)
 

DeletedUser204864

Guest
Pokaż w końcu, że potrafisz grać, bo jak narazie to tylko potrafisz obrażać i straszyć :)
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
ale fajna runda teraz byla
nie rozumiem tylko
wbijaja 4 czy 5 plemion po 3 osoby anglikow i calej reszty, zamiast polacy grac razem to atakuja nas a pozniej angole za pol free wioski biora :DD
ale i tak swietna walka byla;D
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Wow półtora tyg mnie nie ma A tu takie afery detox jak nie złością to może prośba do cb nabierz chłopie trochę dystansu to tylko gra przecież już kij lubisz kogoś czy nie ale toksyczne jest obrażanie ludzi niemajac pojecia kim są ochlon chłopie ..
 

DeletedUser204864

Guest
Detox nie płacz. Widzę bardzo Cię to boli, że ktoś jest od Ciebie lepszy :D
 
Do góry