rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
1-1 zagram z każdym, ale gwiazdka wbija na rundę i obserwuje, od Niemców skrypty zdobyliście liżąc dupe ;)

kto jest zaebisty? moze erwinek? hahahah dajcie spokoj on erwin i ta cala banda to so takie piony ze masakra mocni tylko 3 vs 1 i gdy maja defa pod dostatkiem by moc spamowac lekka :) jakby zagrali 3 offy smiem zaryzygowac ze off by mi resztki zostalo ale ich 3 juz by nie mieli nic. hehhe nasylajcie dalej pokazujecie tylko jacy jestescie slabi


Na skryptach grasz jak Angole i Niemcy, bijemy was jak warzywa które pierwszy raz grają w plemiona, bez skryptów na farmę nie potraficie grac, szkoda czasu bo już 70 %na botach ;)
Jutro pogramy ;)


jak to nei chce mow gdzie i keirdy i lecimy. jestes kupkom i wciagam cie nosem techniku geodeto. graj keidys offem i nie miej deffa :) bo bigdy ci sie nei zdarza. a ja przydupasow nie mam w przeciwienstwoe d olos ami i ciebie. jakie to pojedynki jak wy nasylacie na mnei co runde jakichs marcelkow i innych a sami sie ukrwyacie za deffem.pojedynek i osmeiszenie ciebie 1 vs 1 to moja powinnosc

ja gram zawsze off a wy zawsze macie defik :) mow kiedy jutro o 8 jak chcesz szybko i po sprawie bo widze ze lubsiz o 8 z dziadami jakimis grac nie ma problemu ustawie budzik i gramy. zasady sobie ustal jakie chcesz jakie by nie byly i tak przegrasz bo bez deeffa koelzanek jestes nic nie wart. kazdy to potwierdzi

OD PARU LAT HGAHAHAHAHAHAH SIE NEI CHCE ZGODZIC NIGDY NIE DOSTALEM TAKEIJ PROPOZYCJI BO CIE NIE ZNAM ALE TERAZ ONA WYNIKLA I TEZGO SIE TRZYMAM PYTANIE TYLKO CZY MAM MONITOREK WLACZAC??? ALE W SUMIE NIE MA CO NAWET MYSZKI NA TAKIEGO LESZCZA NIE TZREBA PODLACZAC . bez deffa pojedynek to jeden warunek i bez nasylaczkow
Ooo wybierz rundę ;p nawet na tych botach co grasz Cię na łańcuch pogonie ;)
Ps. 10 lat kontry nie puscil, teraz slyszalem, że góra 50ms, hahhaha pokazujesz poziom, uciekać z góra 100..... Proszę Cie, zejdź z deszczu pod rynne, bić te boty na skryptach, przede wszystkim burzyć ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser204864

Guest
kto jest zaebisty? moze erwinek? hahahah dajcie spokoj on erwin i ta cala banda to so takie piony ze masakra mocni tylko 3 vs 1 i gdy maja defa pod dostatkiem by moc spamowac lekka :) jakby zagrali 3 offy smiem zaryzygowac ze off by mi resztki zostalo ale ich 3 juz by nie mieli nic. hehhe nasylajcie dalej pokazujecie tylko jacy jestescie slabi

Człowieku po to jest deff żeby się bronić.
Jak Ci nie odpowiadają takie warunki w grze to nie graj i tyle, a nie każdemu mówisz jak ma grać.
Skończ grę i będzie po problemie. :)
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Moze mi ktos powiedziec albo dac namiar na te skrypty chetnie bym pogral bo az palce bola od tego klikania w afie. Przydaly by sie dzieki za propozycje na 0ewno zapytam szwabkikow o nie hehe. Co do ciebie erwin hmmm jestes leszczyna barowa bez defika raczej nie jstes nic e stanie zrobic komppetnie no chyba ze masz dwoch 0omagierow ktorzy spamuja lekka to wtedy taaa spoko. Co do ciebie marcelek czy jak ci tam jestes rzadka kupka i jedyne co nozesz robic to szczekac bo pewnego poziomu nigdy nie przeskoczysz szczyt twoich mozliwosci to wlasbie piki i lekka i defowanko swojej dziewczyny erwinka gedoety hahah

Kiedy sie pojawisz na rundzie gdzie bede ja to gramy. Ale bez zadnych sztucxek zeby mi marcelki i inne michalki spamowaly lekka bo wtedy to nie ma sensu a do tej pory niestety nie bylo innej mozliwosci i oczywiscie to dziala w dwie strony jezeli ty bedziesz dostawal katy to tez bez sensu ma byc rowno i juz

Hahahahahahah bijemy was jak warzywa gagaahahaha
 

DeletedUser204864

Guest
Mocne słowa jak na trzynastolatka :)
Potrafisz tylko obrażać i nic więcej, a
fajnie by było jakbyś się chociaż nauczył pisać bo ciężko Cię zrozumieć :)
 

DeletedUser204864

Guest
hahahah ja takie pytanko mam po co ty marnujesz czas na sp?marcelina? jestes gowienko na mienko i jestes darmowa wioska za akzdym razem wiec po co sie w ogole udzielasz?h hauahahaah

Faktycznie szkoda czas marnować na udzielanie się w rozmowie z osobą, która w każdej swojej wypowiedzi za każdym razem obraża.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
Runda wygrana, ale niedosyt jest bo za dużo się nie działo, detox wzorowo poprowadził zespół, widać, że nadaje się do roli przywódcy stada wilków :D

nie przesadzaj najawniejsze ze dobre zgranie z dominatorem i golbacik i privacik siadli. no niestey niedoyst jest wielki bo marne top3. ehh i moje ciagle wtopy offow. no i podziekuj maxtronowi1 bo od tej pory jest jechany z urzedu nawte jzu mi nie zalezy na rundkach nastawiam sie na niego i tylko na niego bo to sa jakies jaja ze przez goscia tarce 30 min ktore jak widac wplynely na losy topki. patologiczna runda narobilem w jednej wiosce full deffa i chyab raz uzylem go pff zawsze tak jest a zrob wszedzie offy to zleca sie hehe

zdarzylem na 10 sekund przed wejsciem katasow od maxtrona zrobic 4 i dzieki temu sie udalo pozniej juz na 3 + 1 od dominatora i poszlo. niemieckie gwiazdy na kolankach i wyparowany off 2 na 2 priwatka hahh troszke fejek i sie pogubil chlopak. nikt nie jest niomylny jak widac. sa mocni bardzo wspolpracowalem z nimi ale raz mi nie odpisal co oznaczalo tylko jedno ze trza z nimi jechac hehee
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
nie mow w liczbie mnogiej. bo ja dostalem ataki od 5 osob a ty od 1 i to osoba ktora sama zaproponowala ja nikomu nigdy nic nie karze. awiec skoncz bo to zalosne. a pojedynek na pewno nie bedze fair bo twoje dziewczyny beda mnie atakowali ciagle. zreszta rundka nie miala byc do wygrania bo wygrac taka denna rudne mogl tylko taki leszcz jak ty podbijac barbarki hahaha. tylko takei rundy wygrywasz albo z ogniem olimpijskim :) lamusie

a smutno bardzo ,ze sam sobie nei radzisz tylko po 2 minuty leca do mnie hgahhaha i smiech na sali twje klinowanie bauahha

dziwne ,ze nigdy na rundzie nei jestes sam (tzn wczoraj byles to cie szwabiki wyjansily) tyylko zawsze marcelki maxtrony smieszne piony sa . jestes hipokryta jak ich malo. wszystkich namawiasz przeciwko mnie bo sam nie poradzil bys sobie niestety. koncze dyskusje widzimy sie na rundzie bos mierna
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
jakei 1 1 ? a co on ci takeigo robil spamowal lekka? to ty zaczles nasylac ludzi. on jedyne co robil to wstawial mi deffa przed nasyulanymi ludzmi przez ciebie. tyle

jedyne co to skanowal cie. to ty nie szanujesz pojedynku pokazales dzisiaj ile warta jestes tyle co nic okragle 0. fakt moj blad moglem napisac ze poejdyneczek gramy ale mysalle moze to oczywiste jednakze lepiej zeby atakowali mnie ludzi wtedy na pewno rowniutko bedzie :D gosciu zobacz co robisz zastanow sie

zaczeles atakwoac a wraz z toba osoby 3 co jest rownoznaczne ze zlamaniem zasad. co ci punktujacy skanem zrobil hahaha? wracaj tam skad przyszlas naprawde. niehonorowe gowno

https://twspeeds.com/pl/rounds/3284 co to jest ?????
 
Do góry