rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.791
Ktoś może chce zagrać na poważnie pojedynek?:D runda do ogarnięcia jest :p tylko większa stawka pp z racji 1 terminu rundy :D
 

ShowMeFlow

Zwiadowca
Wynik reakcji
31
Tak sobie mówię, a zagram rundę po tylu latach. W sumie SP to nie moja bajka, ale chciałem spróbować. Pierwsza "współpraca" okazała się nożem w plecy. Przy okazji wymienię, jego nick, choć pewnie nic on nikomu nie powie: SirMejsterr - typek pisze do mnie, że jak będzie kończył to odda mi wieś trele morele. Tak więc zamiast go przejąć to mu odpuściłem, bo czemu nie. Na koniec rundy, wali we mnie tym co ma, przejmuje mi wioski na "zapleczu". Jeszcze był z tego dumny :) To się porobiło ;)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Showmeflow, każdy z nas miał nie raz takie sytuacje dlatego ja i pewnie większość graczy nie podpisuje sojuszy z kimś kogo nawet nie kojarzy
 

DeletedUser199633

Guest
No i kolejny extreme 6v1. Gwiazdeczka ustaw kiedyś prędkość na jakieś 100 lub 200 bo ciężko klinowac 60 ataków w 2 minuty :]
 

DeletedUser199633

Guest
nie, dadam i cameron to ten sam gracz czech i gra z drugim czechem preatorianem. A wotan to niemiec
 

DeletedUser199262

Guest
A nauczył się już grać?xD Czy nadal tylko z kolegami wbija
Nie trzeba nic pisać, by psy zaczęły szczekać. Bardzo mnie to cieszy. Jednak te katasy które dostawałeś na swoje budyneczki są dobrym sposobem, by wyprowadzić cię z równowagi.
A w ogóle to Ceiterek, daj więcej skryptów bo ten od Klaku do autofarmy czasami laguje. Skoro tym skryptem się podzieliłeś, to może coś jeszcze nam podrzucisz. Ahh, zapomniałem, to ten ukryty skill, nie skrypciki. Gra w Teamie=beeee. Gra na skryptach=skill.
@Korren lubię również inne posty, cieszy oko gdy krzykacze są weryfikowani, a i przyznam że katapulta to jedna z moich ulubionych jednostek.
verified3.png
 
Wynik reakcji
6.791
A to czekaj,czekaj ostatnio pisales,ze jestem slaby,pojechalem Twoich koleszkow na turnieju to nagle gram na botach?:D To wlasnie Ty jestes krzykaczem bo gra Ci srednio wychodzi :/

Podzielilem sie skryptami?:D Ciekawe jakimi jak nie posiadam zadnego nawet ze skryptoteki wiec pozdro i placz dalej,nie gram na niczym,ludzie osadzaja mnie o gre na botach,to cos tam musze klikac^^ Milo
 
Do góry